Skoči na vsebino

Beg pred policisti


Cartman

Priporočene objave

to je tko ... se strinjam, da so tele kitajske gume zanič (po testih sodeč), ampak to je problem javnega naročanja .... me prav zanima, kaj bi se zgodilo, če bi se izbrale najboljše gume in seveda temu primerno dražje .. potem bi novinarji nabijali o razsipnosti davkoplačevalskega denarja ...

 

toliko zaenkrat ...

 

tako je maus, nikoli nam ne bo prav, pa naj naredijo karkoli.... Ljudje smo takšni, na žalost!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako pa veste da so gume zanič? a jih je kdo sprobu mogoče?

al so zaenkrat novinarji spet nabijal?

 

aja testi so pokazal...pa nben ni povedu kere gume  a ne......

 

aja novic za folk futrat je spet zmankal :blush:

Zimskim pnevmatikam Nexen se po dveh letih uporabe poškodovala (natrgala) armatura tam kjer se začne nalegati na feltno. Škoda da nimam fotografij.

Vulkanizer se ni upal premontirati pnevmatike :grrr 

Obraba profila je izredno majhna in jo imaš skoraj za celotno življensko dobo avtomobila. Primerna je počasno drsanje skozi ovinke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred bežanjem mora morebitna bodoča bežeča oseba premisliti ali je odstotek uspešnosti zagotovo večji od odstotka neuspešnosti v smislu bežanja ali ne bežanja in s tem posledično zmanjšati morebitne posledice glede na trenutno stanje v katerem se nahaja v povezavi s stanjem v katerem se lahko in se bo znašla.

 

Glede na trenutno kitajsko obutev "najhitrejših" vozil ta plavih predlagam "sportsko lagano" vožnjo naprej. Uspeh zagotovljen.

 

 

... pravo vprašanje ....  :OK:

 

.... mislim, da vsak, ki se odloči za beg takšne vrste, zelo veliko premišljuje, načrtuje vnaprej in je običajno tudi nasploh najverjetneje en hud mislec ....  :lol1: :lol1: :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V prometu, je najslabše kaj lahko narediš, nenadna odločitev (v zadnjem trenutku), tudi če gre za pobeg. Veliko takih odločitev se konča klavrno ! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap! Za našo državo je pomembneje, da mečemo milijone za misije v tujini s katerimi lezemo v rit Američanom, kot pa varnost služb, ki skrbijo za državljane doma.

 

Pezdeti!

...skrbijo za državljane doma...

 

ja...  :grrr

najbolj so veseli, ko lahko poskrbijo, da nimamo denarnic prevec tezkih.

 

 

tako je maus, nikoli nam ne bo prav, pa naj naredijo karkoli.... Ljudje smo takšni, na žalost!

mene to, da majo policaji neko cungalungo na kole montirano cisto nic ne moti. v bistvu se mi zdi prav fajn.

ce bi radi meli continentalke lahko kanglera nafehtajo, da jim podari kako balo. jo lahko prodajo za hude dnare in kupijo kaj jim pase.

ali pa jih lahko mikl z vlakom okoli vozi.

ce so se takrat meli tak radi, ko so narod tepli, naj se imajo se zdaj! da jim je*** ma***!  :bum:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...skrbijo za državljane doma...

 

ja...  :grrr

najbolj so veseli, ko lahko poskrbijo, da nimamo denarnic prevec tezkih.

 

 

mene to, da majo policaji neko cungalungo na kole montirano cisto nic ne moti. v bistvu se mi zdi prav fajn.

ce bi radi meli continentalke lahko kanglera nafehtajo, da jim podari kako balo. jo lahko prodajo za hude dnare in kupijo kaj jim pase.

ali pa jih lahko mikl z vlakom okoli vozi.

ce so se takrat meli tak radi, ko so narod tepli, naj se imajo se zdaj! da jim je*** ma***!  :bum:

 

ja BenX.... Ko pa se ti bo kaj zgodilo, pomisli koga boš najprej klical.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja BenX.... Ko pa se ti bo kaj zgodilo, pomisli koga boš najprej klical.....

 

ne kapiram...  :blink:

 

ko jih bom rabil jih bom poklical in majo da pridejo!

za to so placani.

kaj zaj, bi jim mogo bit slucajno hvalezen ali kaj?

 

pa da nebom cisto  :topic: ...

pred policaji se nisem bezal. enkrat sem samo peljal mimo enega z nekaj cez 200 na uro. 240 se mi zdi da je blo.

policaj je bil parkiran na SOSu na pomurski avtocesti.

nekaj mi je krilil in potem skakal ob robu cestisca (kolikor sem uspel videt), kaj tocno je htel mi pa ni jasno.

mogoce mu je kitajska guma poknila in je rabil pomoc...  :slap:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne kapiram...  :blink:

 

ko jih bom rabil jih bom poklical in majo da pridejo!

za to so placani.

kaj zaj, bi jim mogo bit slucajno hvalezen ali kaj?

 

pa da nebom cisto  :topic: ...

pred policaji se nisem bezal. enkrat sem samo peljal mimo enega z nekaj cez 200 na uro. 240 se mi zdi da je blo.

policaj je bil parkiran na SOSu na pomurski avtocesti.

nekaj mi je krilil in potem skakal ob robu cestisca (kolikor sem uspel videt), kaj tocno je htel mi pa ni jasno.

mogoce mu je kitajska guma poknila in je rabil pomoc...  :slap:

 

ja vidim da ne kapiraš....

 

enkrat jim je**š mater, ko pa jih bo tvoja ritka potrebovala, pa MA DA PRIDEJO!

 

privoščiš jim pa najslabše po tvojem prvem postu sodeč.... Drgač pa, povej to policaju v friz, ko jih boš potreboval da ji j**eš mater in podobne stvari....

 

Da nau pomote, nisem policaj, imam pa veliko prijateljev ki delajo v policiji in ti lahko povem da so čisto normalni ljudje... Samo kaj si raja zasluži, to raja dobi in čisto pravilno je tako!

 

 

ps. tut jaz še nisem bežal pred policaji :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Da nau pomote, nisem policaj, imam pa veliko prijateljev ki delajo v policiji in ti lahko povem da so čisto normalni ljudje... Samo kaj si raja zasluži, to raja dobi in čisto pravilno je tako!

 

 

 

nikjer pa ne vidim trditve da so pošteni in neskorumpirani ko so policisti , v službi v uniformi ...  to da si policist sploh upa samo pomisliti , da bi nekoga zakasiral neupravičeno je kršitev zakona , ki naj bi ga ščitil in kaznivo dejanje ko to naredi - po slovensku se reče temu kraja....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nikjer pa ne vidim trditve da so pošteni in neskorumpirani ko so policisti , v službi v uniformi ...  to da si policist sploh upa samo pomisliti , da bi nekoga zakasiral neupravičeno je kršitev zakona , ki naj bi ga ščitil in kaznivo dejanje ko to naredi - po slovensku se reče temu kraja....

 

Thumper, jaz do sedaj sem imel vedno korekten odnos s strani policistov (na mojo srečo to ni bilo velikokrat), dvakrat ko sem dobil kazen (nepravilno parkiranje in uporaba telefona), sem bil pa korektno obravnavan...  

 

Kaj se tiče mojih prijateljev policistov in njihovega poštenja ko so v uniformi... Po pravici povedano ne vem, povem pa ti, da ko niso v uniformi, so čisto fajn ljudje in takim oz. komurkoli ne samo policistom privoščit neke slabe gume na avtu in biti sovražno nastrojen do njih, je malo bolano...

 

ps. mi poveš kdo vse pa v današnjem svetu oz v Sloveniji ni skorumpiran? :hmm:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejstvo je , da če si policist , moraš bit poseben človek. Reveža ,ki si je komaj kupil in registriral avto za 200-300€ kaznovat ,ker se ni pripasal za vožnjo dolgo 200m  je zame pokvarjenost. Če bi imel ne sprane možgane in vsaj kanček srca, bi ga samo opozoril.
Takšnih in podobnih zgodb je na miljone.
Tudi sam sem padel v družbo policistov (trening) in ja, da se čisto normalno pogovarjat o vsem mogočem, dokler tema na zaide v njihov poklic. Ga ni policaja in vojaka z katerim bi si želel prijateljevat. Takšno je pač moje razmišlanje, če komu paše družba "šerifov" nek izvoli.

Ni pa za mešat nekaterih miličnikov z policaji.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejstvo je , da če si policist , moraš bit poseben človek. Reveža ,ki si je komaj kupil in registriral avto za 200-300€ kaznovat ,ker se ni pripasal za vožnjo dolgo 200m  je zame pokvarjenost. Če bi imel ne sprane možgane in vsaj kanček srca, bi ga samo opozoril.

Takšnih in podobnih zgodb je na miljone.

Tudi sam sem padel v družbo policistov (trening) in ja, da se čisto normalno pogovarjat o vsem mogočem, dokler tema na zaide v njihov poklic. Ga ni policaja in vojaka z katerim bi si želel prijateljevat. Takšno je pač moje razmišlanje, če komu paše družba "šerifov" nek izvoli.

Ni pa za mešat nekaterih miličnikov z policaji.

 

A bogatuna ki pa si je z lahkoto kupil avto in se ni pripel za 200-300 metrov do doma pripasan, pa dejmo štrafat kokr se le da??? A se hecaš Isarajli? pravila so pravila in naj bojo za vse enaka!  Lahko bi pa ta isti revež pomislil, da se mora pripasat tudi za 10 metrov vožnje, pa nebi bilo kazni! 

 

Veš, ko sem dobil kazen za nepravilno parkiranje, je zgledalo tako: Šel sem v špar na viču na kosilo in ni bilo nikjer frej parkinga, tisti ki pa je bil, pa ga je bilo samo polovico frej ker je en bimbo čez dva parkiral... In seveda parkiram na prostoru za invalide, ampak na tistem najbolj oddaljenem od vhoda, čisto v kotu, ostalih 10 prostorov (kolikor sem jih naštel) pa je bilo popolnoma praznih!!! In ko pridem s kosila (cca 20min), listek na mojem avtu, medtem ko je ostalih 10 prostorov za invalide še VEDNO prostih.... Lahko bi se kregal da je pra**ca ker mi je napisala kazen, pa je bilo še vse ostalo frej, ampak napako sem naredil jaz, ker sem parkiral tam kjer nebi smel in njena dolžnost je da me kaznuje, basta! Seveda boste rekli da nas sam štrafajo, sam če bi jaz parkiral tam kjer je dovoljeno, me nebi....

 

Če se spotaknem še s tvojim načinom razmišljanja o prijateljstvu.... Ti si prijatelje izbiraš na podlaagi poklica le tega?  :hmm:  

 

Sicer pa imaš prav, vsakomur svoje in kot mu paše!

 

ps. še nisem bežal pred policaji :P 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ni test za policiste ampak športna disciplina pri Japončkih. ;)

 

Misliš na gymkhano... Ampak poglej na čas tam okoli 40. sekunde. Vsi motoristi v vrsti imajo bele čelade... Po moje pa so policaji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejstvo je , da če si policist , moraš bit poseben človek. Reveža ,ki si je komaj kupil in registriral avto za 200-300€ kaznovat ,ker se ni pripasal za vožnjo dolgo 200m  je zame pokvarjenost. Če bi imel ne sprane možgane in vsaj kanček srca, bi ga samo opozoril.

Takšnih in podobnih zgodb je na miljone.

Tudi sam sem padel v družbo policistov (trening) in ja, da se čisto normalno pogovarjat o vsem mogočem, dokler tema na zaide v njihov poklic. Ga ni policaja in vojaka z katerim bi si želel prijateljevat. Takšno je pač moje razmišlanje, če komu paše družba "šerifov" nek izvoli.

Ni pa za mešat nekaterih miličnikov z policaji.

Mislim, da ta tvoja objava daje "lepo" sliko o tebi.

 

In kje imaš miličnike? V tvoji domišljiji ali kje v realnem svetu?

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Misliš na gymkhano... Ampak poglej na čas tam okoli 40. sekunde. Vsi motoristi v vrsti imajo bele čelade... Po moje pa so policaji...

 

Ali pa člani istega kluba, ekipe ... Motocikli tu so tudi precej namensko predelani, zato je to vsaj za moje pojme daleč od policijskega treninga. Škodilo pa ne bi nobenemu od nas takole obračat po parkirišču, če si plav al pa ne! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zimskim pnevmatikam Nexen se po dveh letih uporabe poškodovala (natrgala) armatura tam kjer se začne nalegati na feltno. Škoda da nimam fotografij.

Vulkanizer se ni upal premontirati pnevmatike :grrr

Obraba profila je izredno majhna in jo imaš skoraj za celotno življensko dobo avtomobila. Primerna je počasno drsanje skozi ovinke.

kwa :eek: jaz pol ne štekam....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, razume se lahko tud tako, da bogatun mora plačat ..../(če tako hočeš razumet) Point moje objave je bil, da jaz nebi imel srca kaznovati nekoga za takšno malenkost.... Kar se prijateljstva tiče, res na nek način izbiram tudi po poklicu človeka, morda sem nor ,ampak v družbo moje družine res ne sprejmem ljudi ,ki opravljajo določene poklice, jih pa zato ne obsojam, le izognem se jih.

 

Ljudje smo si podobni samo v tem, da smo si različni !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..., morda sem nor ,ampak v družbo moje družine res ne sprejmem ljudi ,ki opravljajo določene poklice, jih pa zato ne obsojam, le izognem se jih. ...

vsak strah, predsodek in odpor ima svoje korenine.

Odpor do policistov kot oseb ima seveda osnovo na dejavnostih, s katerimi se oni ne bi strinjali. In še celo družino omenjaš.

Imate družinske nelegalne posle? Orožje? Mamila, Belo blago? Ropi? Kaj drugega?

No ja, možna je tudi samo brezmejna zaplankanost.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, razume se lahko tud tako, da bogatun mora plačat ..../(če tako hočeš razumet) Point moje objave je bil, da jaz nebi imel srca kaznovati nekoga za takšno malenkost.... Kar se prijateljstva tiče, res na nek način izbiram tudi po poklicu človeka, morda sem nor ,ampak v družbo moje družine res ne sprejmem ljudi ,ki opravljajo določene poklice, jih pa zato ne obsojam, le izognem se jih.

 

Ljudje smo si podobni samo v tem, da smo si različni !

 

si predstavljaš da se tvoja hčera (mislim da sem nekje zasledil da jo imaš, če ne se opravičujem), poroči s policajem?  :kva2:   sej bi te razgnal :P 

 

kokrkoli, vsak ima svoj prav in strinjam se s tvojim zadnjim stavkom  :OK:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsak strah, predsodek in odpor ima svoje korenine.

Odpor do policistov kot oseb ima seveda osnovo na dejavnostih, s katerimi se oni ne bi strinjali. In še celo družino omenjaš.

Imate družinske nelegalne posle? Orožje? Mamila, Belo blago? Ropi? Kaj drugega?

No ja, možna je tudi samo brezmejna zaplankanost.

Enostavno nimam besed. Vem le ,da imaš domišljijo bujno.Zaj pa moram it (med družbo policistov) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah, tudi jaz imam v svojih krogih nekaj policistov (celo iz tujine) in čeprav so ok za kako rečt in za pivo ali dve se nažalost lepo pokaže določena (nepolicajem, motečo) narava obnašanja ko debate padejo v določene vode. Takrat postanjo da ne rečem drugega tečni...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!