Skoči na vsebino

MotoGP 2011


Cartman

Priporočene objave

do tukaj je bilo vse vredu, samo sedmice pa Stoner nebo videl, kaj šele prekoračil. Je odličen dirkač, sposoben osvojiti prvenstvo, ni pa človek, ki bi lahko po osvojenih naslovih presegel Rossija.

ma lej no... zdej pa povej kdo je bolj normalen, jst ko rečem, da je to mogoče, al pa ti, ki že kar vidiš v prihodnosti in veš da stoner nebo nikoli dobil toliko naslovov... pa dej se umir, nemoreš govort za naprej kaj bo, pa tud če si denny, karin al pa baba vanga...

Kenny ne bi bil Kenny, če ne bi prbil eno o Stonerju a? Dej umir se.

jst prbijem eno o stonerju, vi prbijate 5 strani o rossiju... in zdej bom dobil odgovor ja pa če je rossi najboljši... ja me zanima zakaj je pol tam kjer je in ne dosega niti 2 leti starih stonerjevih časov na ducatiju...

rajš se ti in tebi podobni mal umirte... jst nikol ne kritiziram vašega mnenja, vi pa mojega vedno... lej nisem rekel da rossi ni najboljši, samo meni se ne zdi tako, če se pa tebi se mi pa ne zdi nič narobe, misl kar češ...

pa še zdej mi noben ni odgovoril če niso vozili 2002 že 1000cc motorje, ker me se že tako zdi... sicer ne vsi, ampak rossi, ukava in pa barros na koncu pa ja? od hond...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do tukaj je bilo vse vredu, samo sedmice pa Stoner nebo videl, kaj šele prekoračil. Je odličen dirkač, sposoben osvojiti prvenstvo, ni pa človek, ki bi lahko po osvojenih naslovih presegel Rossija.

Osvojit 7 naslovov v trenutni konkurenci je res skoraj nemogoče....veliko težje, kot v časih, ko jih je kot za stavo osvajal Rossi....pa brez kakršnegakoli poniževanja Rossija, da se razumemo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa mogoče je mal težje, samo tudi takrat so bili sete, biaggi... za te dirkače zdej je mogoče mal težje, ker nihče ni tolk boljši kot pa ostali... rossi je takrat bil... mislim da ni nemogoče osvojit recimo 5 naslovov za povrstjo, tudi v tako izenačeni, samo moraš imeti konstantno boljšo mašinco teh 5 let, kar recimo stoner trenutno ima in če bi ostalo tako bi lahko pobral nekaj naslovov, tako kot jih je rossi, kot jih je prej doohan...

če je vse skupaj precej izenačeno, pa težko pobereš že 2 naslova zapored, ker pač 1x se poklopi nekomu, spet drugič drugemu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma lej no... zdej pa povej kdo je bolj normalen, jst ko rečem, da je to mogoče, al pa ti, ki že kar vidiš v prihodnosti in veš da stoner nebo nikoli dobil toliko naslovov... pa dej se umir, nemoreš govort za naprej kaj bo, pa tud če si denny, karin al pa baba vanga...

No glej, zdej ti pa povem direkt. Nikoli jih ne bo videl, čeprav navijam za njega. Fantje pri vrhu so preveč izenačeni in kar nekaj jih je. Honda ne dominira tako zelo, kot je dominirala v času Doohana. Da ne govorim o temu, da je na Ducatiju vse od leta 2008 naprej izgubljal čas, z nekonkurenčnim motorjem.

Stoner je izreden talent,žal pa to ni dovolj, da lahko nanizaš toliko naslovov. Tukaj je še veliko faktorjev, ki uplivajo na to,( team - Rossi ima najboljšega na svetu) , konkurenca (take kot je sedaj, je Rossi na svoji poti do naslovov ni imel, razen od 2007 naprej), sreča ( v celotni karieri dirkanja v razredu moto gp, je lani prvič izpustil tekmovanje zaradi poškodbe).

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jst ti pa naravnost povem da pač nemoreš vedt kaj bo in kaj ne, dokler se to dejansko ne zgodi... lahko rečeš da se ti tako zdi, nemoreš pa rečt, da tega ne bo... tako kot jst nemorem rečt, da rossi ne bo nikoli več prvak, pa čeprav sm trdno prepričan da ne bo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa mogoče je mal težje, samo tudi takrat so bili sete, biaggi... za te dirkače zdej je mogoče mal težje, ker nihče ni tolk boljši kot pa ostali... rossi je takrat bil... mislim da ni nemogoče osvojit recimo 5 naslovov za povrstjo, tudi v tako izenačeni, samo moraš imeti konstantno boljšo mašinco teh 5 let, kar recimo stoner trenutno ima in če bi ostalo tako bi lahko pobral nekaj naslovov, tako kot jih je rossi, kot jih je prej doohan...

če je vse skupaj precej izenačeno, pa težko pobereš že 2 naslova zapored, ker pač 1x se poklopi nekomu, spet drugič drugemu...

Sedaj je po mojem mnenju veliko hujšakonkurenca kot takrat, sete in Biaggi sta bila že malo v letih, sedaj pa imamo 3-4 mladce, ki se bodo še veliko let borili...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa vem...

rossi ni več tako suveren... trenutno niti ni nevaren za naslov, tudi lani je bil poškodovan...

pedrosa mi deluje kot biaggi, večno drugi...

stoner in lorenzo, pa kot rossi in sete takrat... nekako je vse podobno...

na prvi pogled ti izgleda vse skupaj res precej močneje, samo če mal bolje pogledaš pa niti ni... res pa je da večinoma vsi mladi...

tudi sic prihaja... bo dlje časa zanimivo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eni naj gredo raje na 24 ur pametovat ker se tega preprosto ne da več brat...

rossi je najboljši in dolgo ga nobeden izmed mlečnozobcev ne bo dohitel..... nikoli....... ker pač fenomen se rodi na vsake toliko let..

messi je tudi 1 in c . ronaldo je pička........... za primerjavo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eni naj gredo raje na 24 ur pametovat ker se tega preprosto ne da več brat...

rossi je najboljši in dolgo ga nobeden izmed mlečnozobcev ne bo dohitel..... nikoli....... ker pač fenomen se rodi na vsake toliko let..

messi je tudi 1 in c . ronaldo je pička........... za primerjavo...

Misliš trenutno najboljši ali njuspešnejši?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Misliš trenutno najboljši ali njuspešnejši?

daj idi se igrat v peskovnik, ker za drugam tako nisi.....

najboljši, najuspešnejši ,naj naj naj......... itn..

aja si bolj počasne vrste da ne razumeš, kaj sem hotel ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eni naj gredo raje na 24 ur pametovat ker se tega preprosto ne da več brat...

rossi je najboljši in dolgo ga nobeden izmed mlečnozobcev ne bo dohitel..... nikoli....... ker pač fenomen se rodi na vsake toliko let..

messi je tudi 1 in c . ronaldo je pička........... za primerjavo...

ja najbolš da so stvari take kot ti rečeš... daj še določi kdo je najboljši v F1, reliju, wsbk in ostalih katergorija, pa bsb, pa ostalih formulističnih kategorijah, pa wtcc, pa dtm pa nba, nhl... itak ti vse veš in zakaj bi se sploh merili... najbolš da svojim najljubšim ti podeliš pokale pa da sploh ne tekmujejo več med sabo...

če že drugega ne, vsaj ostalim pusti izrazit svoje mnenje, ne pa da sam določaš, kot da bi imel to pravico...

pa btw si mi še en pir dolžn ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj idi se igrat v peskovnik, ker za drugam tako nisi.....

najboljši, najuspešnejši ,naj naj naj......... itn..

aja si bolj počasne vrste da ne razumeš, kaj sem hotel ?

No, žaljenje pa mislim da ni ravno primerna oblika komuniciranja.....

Zanimivo, da sem jaz tisti počasen in za it v peskovnik....poglej moje poste in poste veliiiiiiko drugih uporabnikov v tej temi.....žalostno

lp

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja najbolš da so stvari take kot ti rečeš... daj še določi kdo je najboljši v F1, reliju, wsbk in ostalih katergorija, pa bsb, pa ostalih formulističnih kategorijah, pa wtcc, pa dtm pa nba, nhl... itak ti vse veš in zakaj bi se sploh merili... najbolš da svojim najljubšim ti podeliš pokale pa da sploh ne tekmujejo več med sabo...

če že drugega ne, vsaj ostalim pusti izrazit svoje mnenje, ne pa da sam določaš, kot da bi imel to pravico...

pa btw si mi še en pir dolžn ;)

A ni blo jurja na kocki tam nekje februarja? :P

http://www.gpone.com/index.php/en/news/35-in-evidenza/3748-burgess-ducati-impara-dagli-errori.html

Burgess prizna da se je Stoner dovolj trudil in da niso bili vsi padci po njegovi krivdi.( ''They must try harder'', tam nekje v Indyu 2010, če me spomin ne vara).

Me zanima če bosta Rossi in Brugess zahetvala drugačno zasnovo motorja od Ducatija za 2012, recimo kot 65 ali kaj v tej smeri. Čeprav so že naredili 2012 motor in ga tudi testirali.

Pa en splošen komentar na 1000ke: ne vem v čem je hec, če pa ostajajo na 21 litrih goriva, kar se je itak izkazalo kot omejitev moči že na manjši kubaturi. Ne morejo v nedogled bolj revne mešanice vozit.

Bi bilo zanimivo videt, če bojo imeli kak gumb, ki bo dal nek boost, da bo za nekaj časa motor deloval optimalno, torej z vso močjo tisočaka, potem pa nazaj na šparovno mapo, kot KERS v formuli, samo drugače izveden.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi bilo zanimivo videt, če bojo imeli kak gumb, ki bo dal nek boost, da bo za nekaj časa motor deloval optimalno, torej z vso močjo tisočaka, potem pa nazaj na šparovno mapo, kot KERS v formuli, samo drugače izveden.

Verjetno so to imeli že prej na 990cc in imajo tudi sedaj na 800cc...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Medklic: KennyJR, a ti pa samo cirka 3000 minusov? ...

ejga me prav dobr slediš, pa glede na to kolk mam zdj, je blo že krepko prek 3000 :P sam kr na 1x je mal padlo, ko rossi ni več tako suveren, kdo bi si mislu a :O :o :O

A ni blo jurja na kocki tam nekje februarja? :P

no seprav jurja + pir ;)

pir je za ene privat zadeve...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na dirki razreda motoGP za Veliko nagrado Francije je Marco Simoncelli prejel kazensko vožnjo skozi bokse, ker je v boju za drugo mesto "neodgovorno" prehitel Danija Pedroso. Komisar Paul Butler je prepričan, da si je kazen zaslužil

tednu dni od četrte letošnje preizkušnje so italijanski mediji ostro obsojali odločitev komisarjev francoske dirke, ki so Marca Simoncellija kaznovali, ker je v žaru boja po zunanji strani prehitel Danija Pedroso. Španec je ob tem zadel Italijanovo hondo, padel in si zlomil ključnico. Naši zahodni sosedje so prepričani, da je Simoncellija doletela kazen zaradi pristranskosti španske Dorne.Komisar dirke Paul Butler ostaja neomajen in zagovarja kazen Italijanu. Butler še zagotavlja, da Simoncelli ni dobil kazni zaradi kritik Jorgeja Lorenza s portugalske dirke. "Vsako leto obrnemo nov list in skušamo biti čim bolj pošteni. Predhodne kritike Simoncellijevega sloga vožnje so bile zgolj mnenje in seveda ob odločitvah tega ne moremo povsem prezreti, a vsako situacijo skušamo presoditi natančno tako, kot se je zgodila na stezi. Čeprav je bil Simoncelli pred Pedroso v ovinku, sta bila praktično drug ob drugem in Simoncelli je dobro videl, kaj se dogaja. Moral bi mu dati več prostora. Soglasno smo odločili, da mu je preveč agresivno zaprl pot." Kot še pravi Butler, je bil manever dirkača Gresini Honde neodgovoren in kazen vožnje skozi bokse je bila najmanjša kazen, ki si jo je zaslužil, saj bi lahko prejel celo diskvalifikacijo ali suspenz. Na vprašanje, zakaj pri podobnem incidentu med Lorenzom in Andreo Doviziosom v Le Mansu komisarji niso ukrepali, je odvrnil: "Tudi tu je šlo za agresivnost in mislim, da sta rahlo trčila, a Dovi je dal Lorenzu dovolj prostora. Če bi Lorenzo poskrbel za njegov padec, bi temu primerno tudi odreagirali. Čeprav lahko o dirkanju govorimo kot kontaktnem športu, se morajo dirkači spoštovati. Včasih se kdo ne odloči pravilno in dirka nepremišljeno ali nevarno in takrat moramo mi preceniti, ali je bil manever pošten."

tega butlejra bi dal malo na moped da bi dejansko stanje videl ki ga dozivljajo dirkaci na dirkaliscih, da bi lahko pol razmisljali o svojih pametnih odlocitvah....

lp h

ps kenny dobis pir, ko se vrnem v slovenijo... pa 1000 pripravi ker se vedno trdim da bo rossi pred kamnenim konec prvenstva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa 1000 pripravi ker se vedno trdim da bo rossi pred kamnenim konec prvenstva

Korajžno.. :) Misliš držat besedo? Ker po dosedaj prikazanem razmerju moči, se mi zdi, da ne bo poceni.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Korajžno.. :) Misliš držat besedo? Ker po dosedaj prikazanem razmerju moči, se mi zdi, da ne bo poceni.. :)

Pa bojo šli soldi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Korajžno.. :) Misliš držat besedo? Ker po dosedaj prikazanem razmerju moči, se mi zdi, da ne bo poceni.. :)

ja samo lepo dava jurcka 3 osebi oba...... da bo vse tako kot mora bit.....

ej 19 tock razlike se ti zdi veliko?

glede da je veliko faktorjev ki lahko vplivajo na koncni rezultat..

kot so poskodbe, padci, komisarji , tehnicne tezave... pa da je se veliko dirk do konca....

niti ni izkljuceno da rossi ne bo prvak....

duce se vraca...... res pa da je honda hitra.....

xxx faktorjev

Pa bojo šli soldi :)

ej nebi bilo prvic :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem videl posnetek testa Rossija na gp12 in imel sem občutek, da si ded počasi šlihta moped. Res da je to subjektivno mnenje, ampak izgledal je kot na m1 vnajboljših časih. Upam da je bilo tudi hitro

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!