Skoči na vsebino

MotoGP 2011


Cartman

Priporočene objave

jap, tud sam se bojim da rossi na ducatiju ne bo našel rešitve ki bi ga dvignila na stopničke ali celo naslov prvaka..

čestitke stonerju za naslov, res je bil nepremagljiv to sezono

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no jaz menim, da ko bo na ducatiju novo čisto vse, bo le nekoliko bolj konkurenčen, ker bo lahko vozil motor ki mu paše... sedaj je samo vprašanje, če je ducati sposoben skonstruirat, motor po rossijevih željah, ki bo uspešno deloval... ker ducati s tem nima skoraj nič izkušenj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no jaz menim, da ko bo na ducatiju novo čisto vse, bo le nekoliko bolj konkurenčen, ker bo lahko vozil motor ki mu paše... sedaj je samo vprašanje, če je ducati sposoben skonstruirat, motor po rossijevih željah, ki bo uspešno deloval... ker ducati s tem nima skoraj nič izkušenj...

Po moje pa je Rosi ža mal zastaral. Podobno kt Šumi! Ne da se mu več pobijat ker bi rad živel še par let kolk tolk na nogah. Sej veste: Mladost, ludost!! Ampak vse enkat mine. Z vsakim padcem je bolj oddaljen od kariere. Po moje je cajt da v igro spusti mlajše ki so pripravljeni dat življenje za zmago. Konec koncev če bi izkušnje bile toliko vredne bi dirkali sami dediji ki so pred leti zadevo obvladali brez vsake podpore itd.

Ko bo Sonerjev pubec postal fotr se bo tud marsikaj spremenilo. Konec koncev tud on ni več rosno mlad. Vplivi nanj prihajajo......od samega očetovstva, deljene pozornosti in kar bo zanj najhuje se bo spremenila njegova draga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cestitke kamnenemu za naslov... preprosto najboljsi paket v tej sezoni....

cakam na radikalne spremembe v mostvu rdecih....... in vrjamem da nisem edini ki vrjame da bomo zmagovali...

pomoje ne kmalu :grim ali pa......

pustimo se presenetit....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no jaz menim, da ko bo na ducatiju novo čisto vse, bo le nekoliko bolj konkurenčen, ker bo lahko vozil motor ki mu paše... sedaj je samo vprašanje, če je ducati sposoben skonstruirat, motor po rossijevih željah, ki bo uspešno deloval... ker ducati s tem nima skoraj nič izkušenj...

Mogoče ducati nima izkušen za izdelave nove ciklistike vendar so italjani no1 v izdelavi ciklistike. Čestitke Stonerju vozi nenormalo dobro vendar nekaj pa je tudi Rossi k temu pripomogel ker ni dihal nobenemu za ovratnik namreč Rossi ustvarja pri ostalih tekmecih hud pritisk Stoner ima te iskušnje tudi Pedrosa pri Lorenzotu je pa glih obratno ko mu je dihal za ovratnik je še bolj gnal no z eno besedo vsi so bili dosti bolj sproščeni ker je bil Rossi v ozadju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje pa je Rosi ža mal zastaral. Podobno kt Šumi! Ne da se mu več pobijat ker bi rad živel še par let kolk tolk na nogah. Sej veste: Mladost, ludost!! Ampak vse enkat mine. Z vsakim padcem je bolj oddaljen od kariere. Po moje je cajt da v igro spusti mlajše ki so pripravljeni dat življenje za zmago. Konec koncev če bi izkušnje bile toliko vredne bi dirkali sami dediji ki so pred leti zadevo obvladali brez vsake podpore itd.

Ko bo Sonerjev pubec postal fotr se bo tud marsikaj spremenilo. Konec koncev tud on ni več rosno mlad. Vplivi nanj prihajajo......od samega očetovstva, deljene pozornosti in kar bo zanj najhuje se bo spremenila njegova draga.

Mislim da nimaš prav da zaradi let izgublja poglej Baylisa kaj dela v SBK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja pri tebi pa zamenjava tiste vsebine,ki bi jo moral imeti tam nekje v piskru zgoraj........

ampak si res bolj nekje zadaj v vrsti stal ko je bog pamet delil :grim

oz mislim da si vrsto krepko zgresil :yes:

heh :notworthy: no ja... če bi si merila IQ, verjamem da bi te za 20 pik gladko napral :worship: lahko probava :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja to pa še ne pomeni da si pametn in da lahka pametuješ o stavreh kr neki brez veze... :grim

Bravo Casey to je to, škoda za Loenzota upam, da si čim prejt sestavi prst... :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je razlog, da Lorenzo ni dirkal (slika ni za tiste s slabšimi želodci): http://ow.ly/i/jgyY/original

Škoda da ni Lorenza.

Stoner... na vrhu sveta. To je to.

Stoner suvereno do naslova v zadnjem delu prvenstva, bolj kot sem na začetku sezone pričakoval. Preseneča me da je dejansko deklasiral ostale Hondine dirkače, ki imajo isti material. Svaka mu čast turistička! je pa res , da se zna spremenit , ko bo dobil otroka, kot je nekdo prej napisal. Se mi zdi zelo družinski človek. Za Lorenza pa... vem ,da nekateri ne boste razumeli, ampak moral bi dirkat! Prst gor ali dol. Baylis si ga je dal amputirat da je lahko vozil, pa bi mu ga lahko drugače rešili. Stisne se blokada, ki drži čez dirko in gasa. Sem bolj vesel da je Stoner prvak, pa vseeno mislim da bi moral vozit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stoner suvereno do naslova v zadnjem delu prvenstva, bolj kot sem na začetku sezone pričakoval. Preseneča me da je dejansko deklasiral ostale Hondine dirkače, ki imajo isti material. Svaka mu čast turistička! je pa res , da se zna spremenit , ko bo dobil otroka, kot je nekdo prej napisal. Se mi zdi zelo družinski človek. Za Lorenza pa... vem ,da nekateri ne boste razumeli, ampak moral bi dirkat! Prst gor ali dol. Baylis si ga je dal amputirat da je lahko vozil, pa bi mu ga lahko drugače rešili. Stisne se blokada, ki drži čez dirko in gasa. Sem bolj vesel da je Stoner prvak, pa vseeno mislim da bi moral vozit.

Sam Baylis ni navadn clovk on je ze mal :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stoner suvereno do naslova v zadnjem delu prvenstva, bolj kot sem na začetku sezone pričakoval. Preseneča me da je dejansko deklasiral ostale Hondine dirkače, ki imajo isti material. Svaka mu čast turistička! je pa res , da se zna spremenit , ko bo dobil otroka, kot je nekdo prej napisal. Se mi zdi zelo družinski človek. Za Lorenza pa... vem ,da nekateri ne boste razumeli, ampak moral bi dirkat! Prst gor ali dol. Baylis si ga je dal amputirat da je lahko vozil, pa bi mu ga lahko drugače rešili. Stisne se blokada, ki drži čez dirko in gasa. Sem bolj vesel da je Stoner prvak, pa vseeno mislim da bi moral vozit.

če bi bil palec, kazalec ali sredinec bi razumel, da ne gre, četrti in pa peti pa nista toliko važna..... edino če ima še kaj drugega poškodovanega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bi lahko en napisal, zakaj ni blo spiesa??

Za sport1 je rekel da ga vse boli, še posebej rebra, ker je šel pri 280 v pesek, in baje so na PI izletne cone iz zelo velikih in ostrih kamnov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marquez mora nehat delat oslarije na pisti, drugače pa je to še en produkt španske moto industrije.... in mi tako kot Pedrosa ni všeč!

Drugače pa je Stoner danes dopolnil 26 let in osvojil naslov svetovnega prvaka z zmago! To mora bit propisna fešta.

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marquez mora nehat delat oslarije na pisti, drugače pa je to še en produkt španske moto industrije.... in mi tako kot Pedrosa ni všeč!

Drugače pa je Stoner danes dopolnil 26 let in osvojil naslov svetovnega prvaka z zmago! To mora bit propisna fešta.

LP Bajsi

27 let

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!