Skoči na vsebino

MotoGP 2011


Cartman

Priporočene objave

Marc ga je dobro usral in samo sreči se imata zahvaliti, da se nihče ni poškodoval. Trčenje je res videti zelo spektakularno. Škoda.

Se kar čudim, da mu Dorna ni pogledala skozi prste.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po kvalifikacijah res zgleda, da so pri Ducatiju zlo napredovali:

1. Casey Stoner (Avs/Honda) 1:29:975

2. Jorge Lorenzo (Špa/Yamaha) + 0.473

3. Marco Simoncelli (Ita/Gresini Honda) + 0.624

4. Alvaro Bautista (Špa/Suzuki) + 0.739

5. Andrea Dovizioso (Ita/Honda) + 0.805

6. Nicky Hayden (ZDA/Ducati) + 0.817

7. Ben Spies (ZDA/Yamaha) + 0.860

8. Dani Pedrosa (Špa/Honda) + 0.896

9. Colin Edwards (ZDA/ Tech 3 Yamaha) + 1.262

10. Loris Capirossi (Ita/Pramac Ducati) + 1.608

11. Randy De Puniet (Fra/Pramac Ducati) + 1.660

12. Hiroši Aojama (Jap/Gresini Honda) + 1.914

13. Valentino Rossi (Ita/Ducati) + 2.005

Vir: http://24ur.com/sport/motogp/v-zivo-kvalifikacije-za-vn-avstralije.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet izgovori :P :P

no ja mel je srečo da je vsaj abrahama in capirossija nažgal x)

Capirossi je pred Rossijem.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stoner suvereno,dečko rojen na motorju,Lorenco borec,ni biu zaston prvak,tud ne zadnič.Bautista mi je pa polepšal dan,zastava že plapola!!Doctor pa že mal sramotno,bi blo bol da bi kerkol drug od Ducati pilotou razvijal dirkalnik ker tuki je pa totalna tema,čakam da dobi brco v rit ker drgač zna potopit tardeče.FORCA RIZLA SUZUKI

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je to: http://www.gpone.com/index.php/en/201110155211/Rossi-forse-serve-un-nuovo-motore.html

Kar sem rekel že lep čas nazaj. Rossi rabi motor, ki daje popolno zaupanje v prednje kolo. L90 v kombinaciji s temi ultra togimi Bridgestonkami žal ni tak. Ker ne izhaja iz dirt-tracka njegov stil vožnje ni primeren za motor, ki ga je treba v ovinke spodbosti z drsenjem.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je to: http://www.gpone.com...ovo-motore.html

Kar sem rekel že lep čas nazaj. Rossi rabi motor, ki daje popolno zaupanje v prednje kolo. L90 v kombinaciji s temi ultra togimi Bridgestonkami žal ni tak. Ker ne izhaja iz dirt-tracka njegov stil vožnje ni primeren za motor, ki ga je treba v ovinke spodbosti z drsenjem.

Mislim da v njihovi ekipi vlada že tak pritisk da delajo na motorju spremembe preveč na hitro brez pravega premisleka. za letos so tak končali naj pustijo motor tak kot je in raje v miru premislijo, zračunajo, stestirajo kar koli že samo da tisto kar naredijo res spremeni motor in reši problem. tudi sam sem že v depresiji ko gledam rezultate če glih vsaki trening spremlam prek neta v upanju da so nekaj našli.

V glavnem molim za ducati tim ampak ne več za letošnjo sezono, sem začel kar za 2012 je bol smiselno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet izgovori :grim :yes:

Priznam, da sem sicer prebrala le eno izjavo na uradni strani Motogp, pa vseeno se mi zdi, da Rossi sam tokrat ni omenjal poškodbe, je le izjavil, kako je upal na boljši rezultat in da mu je zelo žal zaradi "te sramote" in da bo skušal voziti bolje na sami dirki.

Spoštujem njegovo zagrizenost kljub tako slabi sezoni.

Jasno, da je popolnoma nemogoče napovedovati karkoli, ampak, po moje Stoner na domači dirki - razen, če bi imel zares veliko, veliko smole - ne bo dovolil presenečenj.

Ta sezona je zares več kot zasluženo v znamenju kengurujčka!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud Meldndri se je opravičeval k je jezdil rdečega vraga,je meu doctor v karieri sam srečo da je sedel v pravem trenutku na pravih motorjih al je res taprav...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud Meldndri se je opravičeval k je jezdil rdečega vraga,je meu doctor v karieri sam srečo da je sedel v pravem trenutku na pravih motorjih al je res taprav...?

Za toliko naslovov moraš imeti vse. Samo sreča ni dovolj, tako, kot ne samo talent. Tokrat se je to lepo izkazalo. Rosssi je bil paket, ki je vseboval vse, super ekipo,odličen motor in odličen voznik,pa še smola se ga je izogibala (izredno malo padcev, še manj poškodb, vsega skupaj ena resna).

Tokrat mu vse peša,tako motor, kot on sam. Lepo se vidi,da ni superijoren,pač pa le odličen dirkač.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stoner je res pokazal premoč letos.

Ampak najbol pa je danes pokazal svoje znanje Marquez...iz 38. mesta na 3. Samo kapo dol lahko rečem. V prvem krogu je že na 15. mesto prižgal...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mamo x))

čestitke stonerju, za zmago, za naslov, za rojstni dan... pač za vse x)

hvala lorenzu za stonerjevo rojstnodnevno darilo :grim

rossi je vse skupaj še mal polepšal :worship: zadnja 3 leta je bil v tem ovinku vsakič patkično že na tleh med dirko, pa je nekako le ujel motor, tokrat končno ni šlo :slap:

škoda za bautisto, ampak sej smo že navajeni... suzuki si zasluži boljšega dirkača...

stoner pa je imel tudi precej sreče v tistem ovinku :yes: na srečo se je vse dobro izšlo :notworthy:

simončeli je kr mal presenetil, ker je prišel brez problema do cilja, ampak očitno je bila tale sezona zanj zelo dobra izkušnja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!