Skoči na vsebino

MotoGP 2011


Cartman

Priporočene objave

Takrat, ko zaprejo gas in ima kolo več obratov kot pa agregat. Precej se prišpara tudi z dodelanimi traction controli, da ne pljuva bencina v valje ko ni treba, recimo ko guma že zdrsi in odvzema malo goriva, pa ko hoče motor na zadnje kolo, da to naredi mehko in ne reže samo z odvzemom vžiga.

Slika zgoraj se je pa nekaj frderbala, sem jo hotel kot link nalepit, pa ni šlo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni Suzuki (moštvo ne @suzuki :P ) pred letošnjo sezono obljubilo, da bo v 2012 nastopalo z dvočlansko dirkaško zasedbo? Nekako imam v spominu, da jim je le tako Dorna dovolila nastopanje z enim dirkačem v letošnji sezoni. Seveda pa to ni preverjeno in lahko, da se mi je o tem samo sanjalo :)

Popravljeno . Popravil fp4492
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim pa, da ima BMWjev tisočak 81mm vrtino oz. malenkost manj in je kot tak zelo primeren kandidat, pa še moči jim ne primanjkuje, bolj jih tepe elektronika oz. podpora saj v WSBK ne uspejo odpeljat cele dirke s konstantnimi časi, pa gume jim kuri stroj. Mogoče mu bo znala zunanja neodvisna ekipa kremplje pobrusit, saj ne bodo obremenjeni s strogo BMWjevo hierarhijo in organiziranostjo

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta vikend je dani očitno res suveren... 6-7 desetink prednosti brez problema.... ampak tako je bilo tudi v brnu, potem pa...

no na drugi strani pa je bila ravno obratna situacija še bolj pogosta, da ga na treningih ni bilo nikjer, potem pa na dirki v vrhu... no sicer je šele petek, ampak zame je dani favorit za to dirko, bi bilo pa lepo če bi se končno 1x s caseyjem skup v cilj prpelala, da bi bilo kaj od dirke :)

no čeprav tekom jutrišnjega dne in nedelje pričakujemo dež skozi cel dan, tako da suho bo težko.... pedrosa pa v mokrem redko pelje na 100%...

rossi zopet porazno... "kriza" je vse globlja in še jaz komaj čakam da je tele sezone konec...

hoper za 1x bolj zadržan, ampak mislim da utegne jutri precej napredovati...

presenetil me je aoyama, ter tudi edwards, ki se je peljal cel drugi trening zelo konstantno predvsem pa hitro...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahk kdo kak povzetek napiše. ker čist nič ne zastopim. :closedeyes:

Evo prepis in God's language-English.

http://www.gpone.com/index.php/en/201110195274/Rossi-io-e-la-Ducati-non-ci-capiamo.html

Mislim da časi s februarskih testiranj niso preveč primerljivi, ampak za hec:

1. februar, sepang test, 1 dan

1. Casey Stoner (Honda) 2’01.574

2. Jorge Lorenzo (Yamaha) 2’01.977

3. Dani Pedrosa (Honda) 2’02.024

4. Marco Simoncelli (Honda) 2’02.295

5. Ben Spies (Yamaha) 2’02.332

6. Alvaro Bautista (Suzuki) 2’02.422

7. Hiroshi Aoyama (Honda) 2’02.483

8. Andrea Dovizioso (Honda) 2’02.507

9. Colin Edwards (Yamaha) 2’02.514

10. Randy de Puniet (Ducati) 2’03.152

11. Kousuke Akiyoshi (Honda) 2’03.224

12. Valentino Rossi (Ducati) 2‘:03.365

13. Nicky Hayden (Ducati) 2’03.508

14. Loris Capirossi (Ducati) 2’03.695

15. Hector Barbera (Ducati) 2’03.767

GP Malezije, sepang,

1. Dani Pedrosa ESP Repsol Honda 2m 1.250s

2. Casey Stoner AUS Repsol Honda 2m 2.070s

3. Andrea Dovizioso ITA Repsol Honda 2m 2.664s

4. Marco Simoncelli ITA San Carlo Honda Gresini 2m 2.823s

5. Hiroshi Aoyama JPN San Carlo Honda Gresini 2m 2.951s

6. Colin Edwards USA Monster Yamaha Tech 3 2m 2.991s

7. Alvaro Bautista ESP Rizla Suzuki 2m 3.123s

8. Randy de Puniet FRA Pramac Racing 2m 3.159s

9. Ben Spies USA Yamaha Factory Racing 2m 3.312s

10. Karel Abraham CZE Cardion AB Motoracing 2m 3.318s

11. Nicky Hayden USA Ducati Marlboro 2m 3.445s

12. Loris Capirossi ITA Pramac Racing 2m 3.595s

13. Valentino Rossi ITA Ducati Marlboro 2m 3.677s

14. John Hopkins USA Rizla Suzuki 2m 3.885s

15. Cal Crutchlow GBR Monster Yamaha Tech 3 2m 3.901s

16. Toni Elias ESP LCR Honda 2m 4.071s

17. Hector Barbera ESP Mapfre Aspar 2m 4.603s

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

rezultati FP1

jao, kakšn šmorn naredi tanov forum če pejstam rezultate :bum: upam da bo delal vsaj link...

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

u pišuka!! zdele gledam HondaCup FP1 - kaj se je dogajalo v desetki?? moker flek, padci, prekinjen trening ko 4 so šli ven, med njimi tudi Bradley Smith (zlomil ključnico), pa Marquez, ki se je komaj pobral po enako grdem hi-siderju kot Bradley, a vsaj zlomljen ni nič - a je to konec borbe za prvaka?!?!

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj, nima srece Marquez :( Drgac pa heh Pedrosa hitr, k je use odlocn je pa hitr...valda, ker pod pritiskom ne zna hitr pelat ocitno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k ve mogoče kdo kaj je z Marquezem ker sem zjutraj zamudil kvalifikacije???

Thomas Lüthi clinched his first pole position in the Moto2 class, beating out Stefan Bradl and Michele Pirro in qualifying for the Shell Advance Malaysian Grand Prix. Marc Márquez completed just two laps to ensure

himself a spot on the grid in tomorrow’s race.

Popravljeno . Popravil gandi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k ve mogoče kdo kaj je z Marquezem ker sem zjutraj zamudil kvalifikacije???

Na motogp.com piše, da je zapeljal samo dva kroga, toliko, da se je kvalificiral za jutrišnjo dirko. Baje je kar dobro zrukan od hisiderja s petkovega treninga in upajo, da bo jutri bolj na red.

Zgleda da se zanašajo na to, da je vseeno če štarta iz prve ali zadnje vrste in lahko vseeno pride na stopničke. Ampak Bradl je bil na QP drugi in ima 3 točke prednosti v prvenstvu.

Dokaz da se prvenstvo lahko hitro prelomi je ravno letošnjo v Moto2. Ko je že kazalo, da je Bradl prvak že po začetku sezone, je Marqez priključil. In ko je že kazalo, da ga nihče več ne more ustaviti, se je ustavil sam (neumnost na prejšnjem QP in nesreča na petkovem FP).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na motogp.com piše, da je zapeljal samo dva kroga, toliko, da se je kvalificiral za jutrišnjo dirko. Baje je kar dobro zrukan od hisiderja s petkovega treninga in upajo, da bo jutri bolj na red.

Zgleda da se zanašajo na to, da je vseeno če štarta iz prve ali zadnje vrste in lahko vseeno pride na stopničke. Ampak Bradl je bil na QP drugi in ima 3 točke prednosti v prvenstvu.

Dokaz da se prvenstvo lahko hitro prelomi je ravno letošnjo v Moto2. Ko je že kazalo, da je Bradl prvak že po začetku sezone, je Marqez priključil. In ko je že kazalo, da ga nihče več ne more ustaviti, se je ustavil sam (neumnost na prejšnjem QP in nesreča na petkovem FP).

ee hvala tisto v petek sm videl sam nisem vedel kater štarta :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa spies ima spet kakšne težave

mislim da mu je padec iz prejšnega tedna povzročil dovol težav da jih čuti še zdaj. baje ga boli še od takrat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spies je že zaključil z malezijo za letos... :/

no ja vsaj rossi ima zdej že skor zihr pike, če pride do cilja :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi testira Ducati 2012 , tudi z ALU šasijo,ampak za zaprtimi vrati -na žalost!!!!

Mah, on lahko testira tudi Ducati 2020 pa mu ni več pomoči.

Razočaran sem bil nad tem, kar je pokazala menjava Lorenza ... ne bom se trudil z imenom, ker itak ni omembe vreden.

Sem mislil, glede na to, da je testni voznik, da bo pokazal malo več. Sramota glede na to, da sta komentatorja nemške televizije govorila o nekem šampijonu .. itd.

Jutri bolje, da ne gre na stezo, bodo prišparali na gorivu, gumah ... pa še uniči lahko motor, ko ga bo upajmo da ne, vrgel po tleh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah, on lahko testira tudi Ducati 2020 pa mu ni več pomoči.

Razočaran sem bil nad tem, kar je pokazala menjava Lorenza ... ne bom se trudil z imenom, ker itak ni omembe vreden.

Sem mislil, glede na to, da je testni voznik, da bo pokazal malo več. Sramota glede na to, da sta komentatorja nemške televizije govorila o nekem šampijonu .. itd.

Jutri bolje, da ne gre na stezo, bodo prišparali na gorivu, gumah ... pa še uniči lahko motor, ko ga bo upajmo da ne, vrgel po tleh.

Sej je lahko govorit oz. "šimfat" po drugih, glede na to, da je tako lahko vozit gp stroje in, da itak so to kr eni netalentirani šoferji, ki jih vsak pavliha na ridah prehiti :headbang: :headbang: Dejmo mal objektivno gledat na stvari, prosim!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@sax:

Preveč si resno vzel moj komentar!

Včeraj sem malo čekiral o tem dirkaču in sem bil prepričan, da bo danes vsaj nekaj pokazal. Nisem pričakoval, da bo med prvimi petimi, ampa ... ahhh ... škoda besed.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!