Skoči na vsebino

MotoGP 2011


Cartman

Priporočene objave

Ja no, usaj vidjo, da majo za en kurc testnga dirkaca. :grim

Hahahaha .... dobro si to napisal! :beer2:

Sem pristaš Yamahe in me je danes kar zvijalo ob gledanju Bena in tega kekca ... bomo videli jutri. Ker če bo zadnji, potem pa ga morajo suspendirat.

Ker testni voznik bi se moral z motorjem peljat 500km/h če bi šel ... Zakaj?

Hja, saj pri 180km/h ne moreš testirat dirkalnika, ker takrat on laufa še "pod štand gasom". Če se malo pošalim, ampak dejansko je tak .... njemu ne bi smel bit problem na polno vozit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah, on lahko testira tudi Ducati 2020 pa mu ni več pomoči.

Razočaran sem bil nad tem, kar je pokazala menjava Lorenza ... ne bom se trudil z imenom, ker itak ni omembe vreden.

Sem mislil, glede na to, da je testni voznik, da bo pokazal malo več. Sramota glede na to, da sta komentatorja nemške televizije govorila o nekem šampijonu .. itd.

Jutri bolje, da ne gre na stezo, bodo prišparali na gorivu, gumah ... pa še uniči lahko motor, ko ga bo upajmo da ne, vrgel po tleh.

Sej je lahko govorit oz. "šimfat" po drugih, glede na to, da je tako lahko vozit gp stroje in, da itak so to kr eni netalentirani šoferji, ki jih vsak pavliha na ridah prehiti :headbang: :headbang: Dejmo mal objektivno gledat na stvari, prosim!!!

V svojem PR sporočilu so se pri Yamahi hvalili, da je njihov testni dirkač na zimskih testiranjih dosegel čas 2:01:20. V kvalifikacijah je bil počasnejši za 3s... :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsa moštva imajo testne dirkače ki ne pridejo niti do gležnjev tovarniškim pilotom motogp karavane....to ni samo domena Yamahe.

testni dirkači so kanonenfuter, testirajo dele in sklope za katere ne vedo ali so varni in ali bodo zdržali.... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

dve zanimivi dirki so za nami, čist divji razpleti :OK:čeprav je treba priznat da je bila HondaCup dirka čist netipična, brez prehitevanj, tudi v ospredju, do 3 kroge pred koncem ko je Tom prehitel Štefana, naslednji krog pa bila dirka prekinjena zaradi hudega padca Axla Ponsa - in končno je zmagal moj favorit, Tom Luthi, čestitkam :hooray:

najboljŠe pa je, da se je odločitev kdo bo prvak premaknila na zadnjo dirko sezone v Valencijo, juhuhu :OK: ja, to so dirke, ne pa MotoGP!!

hja, zdej bo verjetno tipično žalostna (beri: nezanimiva) MotoGP dirka... vse je odločeno, ne bo Bena, ne bo naŠga Hopperja (matr ma smolo, ne moreŠ verjet!!), upam le da bo Alvaru uspelo dobro startat in prit do konca... no pa poglejmo...

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

aaaaaaaaaaaa, red flag zaradi kreša Simoncellija, zgledal je zlo grdo - upam da je samo zgledalo :(

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja bad, po posnetku sodec je Edwards zapeljal lih Sicu cez glavo? In mu je zarad tega celado snel? Glede na to, da je nepremicno oblezal ne zgleda nc dobrga....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgledo je res hud crash...upam da mu ni hujsgea....smo tko na hit mi je delovalo da ga je rossi z sprednjo gumo butno v glavo???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja usi trije so na kup letel....sam ce ga je se Rossi zadel je orng bad, ker je ze bil brez celade takrat... :hmm: Edwards ga je mrbit samo v Hrbet zadel....huh, cudn use skupi..... upejmo, da se izvlece!

Popravljeno . Popravil Hello_Nasty
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odpovedali so dirko!!!!!

PS tole mi zgleda slabo za Sica :cry:

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi mu je s prednjim kolesom zapeljal čez roko v višini rame.

Upam, da ne bo najhuje!!!

Edwards je bil precej udeležen nižje.

Več se z upočasnjenega posnetka (VCR) ne da razbrat, posneto od zadaj.

Tega res ni blo treba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O bog upam da se izvleče, to bi bila velika izguba za MotoGP karavano, eden redkih dirkačev z jajci na pravem mestu...

drži se Super-Sic :-/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glavni problem je v prehodu prednjega kolesa Rossijevega Dučeja, kljub umikanju.

Edwardsova Yamaha pa mi deluje, da Sica sploh ni zadela v predel telesa, morda v nogo.

Potem pa jo je postavilo počes in je v celoti Sica zakrila pred pogledom kamere.

Sic vzdrži!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!