Skoči na vsebino

MotoGP 2011


Cartman

Priporočene objave

Posnetek v HD kvaliteti...

http://www.youtube.com/watch?v=EeA_9S3skKY

:hmm: še vedno ni čist točno možn videt, kdo ga je zadel v glavo, vidi se, da ga je Edwards v hrbet, Rossi pa mu je peljal čez roko :hmm:

Vidi se tud, da je meu Sic glavo pri prednjem kolesu.

No ja, sm pogledu še enkrat, zgleda tko, kot da mu jo je snel, ko je zadel v zadnji del Rossijevega motorja

Popravljeno . Popravil snoopek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brezredmetno je govoriti o kakšnem drugem razpletu dogodkov! Dejstvo je, da bo smrt prijatelja do katerega čutiš bratsko ljubezen, pustila neizbrisen pečat!

Riposa in pace Marco Simoncelli

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolje bi bilo da si tiho kot pa da take klamfaš,Sic se je ločil od motorja ker ga je Edvards nabasu kaj ti ni jasno če je bil pa Edvards pred Rosijem? :headbang:

Se vidi, da si navijač Rossija. Prav je tako, vsak ima svojega favorita! V glavnem, če Rossi ne bi zapeljal preko njega, ne bi umrl.

Je pa ne fer zdaj za njegovo smrt obsojat sotekmovalce. Bili so ob nepravem trenutku na nepravem mestu. Usoda je tako hotela ....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni pa imate res prvorazredne komentarje!

A nisem prav kar pisal da ni važno kdo, kje , zakaj in da ni noben kriv za nesrečo? Dajte prebrat komplet in ne delat povzetke iz komentarjev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se vidi, da si navijač Rossija. Prav je tako, vsak ima svojega favorita! V glavnem, če Rossi ne bi zapeljal preko njega, ne bi umrl.

Je pa ne fer zdaj za njegovo smrt obsojat sotekmovalce. Bili so ob nepravem trenutku na nepravem mestu. Usoda je tako hotela ....

In kako lahko zdaj TI veš, da je umrl zato, ker ga je zadel Rossi :? Mislim, ne bedarij govorit! Lahko, da je pa bil usoden udarec v hrbet, ko ga je zadel Edwards...

Pa sploh je brezveze razglablat, itak bomo dobili strokovno mnenje, kaj in kako je bilo!

Eni pa imate res prvorazredne komentarje!

A nisem prav kar pisal da ni važno kdo, kje , zakaj in da ni noben kriv za nesrečo? Dajte prebrat komplet in ne delat povzetke iz komentarjev.

U enem stavku napišeš, da je Rossi kriv, v drugem pa, da tako ali tako ni važno....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dobr zmente se v lokalu pa drkejte kdo je koga zadel pa glejte posnetke kreša cel večer. Al pa še bolš, naredte srečanje tistih ki mislte da ga je Rossi, pa tistih, ki mislte da ga je Edwards.... ufff ne še bolš.... srečanje tistih ki majo fejzerko pa ki misljo da ga je Rossi, pa tistih ki majo monsterja pa misljo da je Rossi, pa unih ki majo Z-ja pa misljo da ga je Edwards..... uuu pismo ene 20 srečanj bo...

V glavnem, nehejte že srat po forumu, ker tole ni vaš privat sekret

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dobr zmente se v lokalu pa drkejte kdo je koga zadel pa glejte posnetke kreša cel večer. Al pa še bolš, naredte srečanje tistih ki mislte da ga je Rossi, pa tistih, ki mislte da ga je Edwards.... ufff ne še bolš.... srečanje tistih ki majo fejzerko pa ki misljo da ga je Rossi, pa tistih ki majo monsterja pa misljo da je Rossi, pa unih ki majo Z-ja pa misljo da ga je Edwards..... uuu pismo ene 20 srečanj bo...

V glavnem, nehejte že srat po forumu, ker tole ni vaš privat sekret

Si še kaj pozabu? Kua ti je mudel ? A ni forum zato, da se izmenjavajo mnenja :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če če če če .... če jaz ne bi gledal, se to mogoče ne bi zgodilo :? ... a sm kriv :? .... žalostno in tragično je vse skupaj :cry: ...

se pa fantje zavedajo, da se ukvarjajo s športom, ki je zelo nevaren, kakor tudi mi navadni motoristi, da se je nevarno biti motorist

nihče ga ni zanalašč, na žalost je vse skupaj sam povzročil in nima smisla nikogar obtoževat ne Colinsa ne Valeta ... nista mogla nič narediti ... :cry:

Bravo maus :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uradna Izjava CE na Facebooku ( to je njegov profil na katerem objavlja tudi privat slike, preverjeno)

Colin Edwards - Texas Tornado

Thanks to everyone for ur support at this time :( Very sad to see a friend pass in any case. I'm holding up ok mentally, it was a very tragic accident :( Physically, besides a dislocated shoulder & ligaments involved, think both wrists & left heel have fractures too, getting X-rays on Wednesday. I feel sad for the whole MotoGP community right now, my heart is heavy for everyone affected, from family to fans. God speed my friend, u will be missed

CE

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsekakor je preminil eden boljših, predvsem pa markantnejših dirkačev. Zagotovo je bil eden izmed redkih, ki s svojim celotnim nastopom pritegnejo gledalce in nam ta šport delajo še zanimivejši.

Sožalje vsem najbližjim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kako lahko zdaj TI veš, da je umrl zato, ker ga je zadel Rossi :? Mislim, ne bedarij govorit! Lahko, da je pa bil usoden udarec v hrbet, ko ga je zadel Edwards...

Pa sploh je brezveze razglablat, itak bomo dobili strokovno mnenje, kaj in kako je bilo!

U enem stavku napišeš, da je Rossi kriv, v drugem pa, da tako ali tako ni važno....

Res ni vazno kdo je koga, je pa tragikomedija kako gredo govorice hitro okoli. Slika pove veliko, http://www.zurnal24.si/simoncelliju-v-grozovitem-trku-snelo-celado-clanek-138548 , tako ali tako pa ni pomembno - nihce ni imel casa da kaj ukrene. Ce je kdo kriv, so krivi vsi ljubezni do dirkanja.

MotoGP je veliko izgubil, zase vem, da je bil Sic velik del tega kar me vleče k ogledu letošnjih dirk.

RIP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si še kaj pozabu? Kua ti je mudel ? A ni forum zato, da se izmenjavajo mnenja :?

Ja imaš prav MNENJA ne pa sranja kaj je z tabo mudel ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut jst resno razmišlam o tem...

evo jst sm jo že dal gor

drugače pa kdo je kriv kdo ne krivi nista ne Edwards ne Rossi ker se mu tudi nista mogla izognit ker če bi se mu lahko bi se mu sigurno...

post-22915-0-09477500-1319477665_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje je smiselno, da ripate in izrekate sožalje familiji ter znancem pokojnega dikrača, ker ne verjamem da berejo in razumejo motosvet.

Aha, torej najbols da poklicem al kok? Ti pa si pametn..

Gre se za izkaz nekega spoštovanja in pa ker se potem tudi bolje počutiš, če izraziš to, pa magari na forumu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni pa imate res prvorazredne komentarje!

A nisem prav kar pisal da ni važno kdo, kje , zakaj in da ni noben kriv za nesrečo? Dajte prebrat komplet in ne delat povzetke iz komentarjev.

Ce ti nebi tolk mrhovinaril nebi blo cisto nic narobe. :SS:

ValeYellow46 je pristen Rossijev accoujt na twitterju. Davide Brivio je prav tam objavil, da Vale ne bo koncal kariere, in da mu je kar nerodno to pojasnjevati.

Lokalni fanclub je obesil transparent z napisom "Sic, navadi tiiste v nebesih wheelija." pogreb bo v cetrtek.

HRC se je iz spostovanja odrekel danasnjim testom 1000ccm strojev v sepangu. Me pa zanima, koliko casa bo honda se zalovala, ali ze novaci primerne kandidate za Sicev RCV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dajte se že enkrat ob taki tragediji vzdržati neetičnih komentarjev (pa ne vsi! Moja predhodnica že ne).

Recite R.I.P. in zadevo s tem končajte!

Popravljeno . Popravil semering
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da je iz Rossijeve strani kar dost hudo gledat na vse skupaj...verjetno bo tisti slab priokus v ustih vedno ko bo dirkal. Kdo je kriv in kdo ne...mislim da je bilo dovolj povedanega na to temo. Časa se ne ne da zavrtet nazaj. Legende ni več. Lahko se na naslednji dirki ponovno zgodi nesreča, lahko se ne.

p.s nevem kje sem točno to prebral, vendar mislim da gre tukaj zares za idiotizem...baje da je nekdo od prve pomoči, tisti ki so prihiteli na kraj nesreče videl na Sic-ovem vratu odtis Rossijevega profila gume. Mislim tega novinarja bi kar za vrat. Samo sranje se piše po spletu. Se mi prav zdi da je reševalec super poznavalec gum oz da je videl rosijev profil pri 100km/h...res nevem kaj se neki ljudje grejo.

Moje mnenje je, da Rossi in Colin naslednjo sezono začneta na 1000cc z neko nalepko na strani motorja (58), katero se bomo vsi dolgo spominjali...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!