Skoči na vsebino

MotoGP 2011


Cartman

Priporočene objave

in spet si VI rossi fani, prirejate stvari po svoje in še pol dodate...

če je stoner bil izven stopničk je bil luzer, rossi ga je seveda šolal...

če je rossi 7. in ga stoner šola, je rossi soliden...

dobro, da je za nekoga, ki je po VAŠEM (ja vašem ja) mnenju boljši od nekoga, ki po VAŠEM (ja spet vašem ja) mnenju nebo nikoli tako dober kot rossi, 7. mesto solidna uvrstitev, medtem ko je za tega, ki po VAŠEM (še enkrat vašem ja) mnenju nebo nikoli tako dober kot rossi...

tukaj logika odpove... torej kdo je potem pristranski? tele stvari so kot matematični dokaz... ko povzameš izjave prideš v protislovje s predpostavko in rezultat tega je, da je očitno da STE (vi ja) nenormalno pristranski... meni je 7. mesto denimo, za rossija katastrofalen rezultat... pa je v mojih očeh rossi mal nižje, kot v vaših...

sicer pa punčy ne se razburjat... sej ti je pol oproščeno že zato, ker si punca, če si pa luštna pa to odtehta še drugo polovico :)

pa že nasploh ni greh za rossija navijat, sam lepo pa tud ni :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in spet si VI rossi fani, prirejate stvari po svoje in še pol dodate...

če je stoner bil izven stopničk je bil luzer, rossi ga je seveda šolal...

če je rossi 7. in ga stoner šola, je rossi soliden...

dobro, da je za nekoga, ki je po VAŠEM (ja vašem ja) mnenju boljši od nekoga, ki po VAŠEM (ja spet vašem ja) mnenju nebo nikoli tako dober kot rossi, 7. mesto solidna uvrstitev, medtem ko je za tega, ki po VAŠEM (še enkrat vašem ja) mnenju nebo nikoli tako dober kot rossi...

tukaj logika odpove... torej kdo je potem pristranski? tele stvari so kot matematični dokaz... ko povzameš izjave prideš v protislovje s predpostavko in rezultat tega je, da je očitno da STE (vi ja) nenormalno pristranski... meni je 7. mesto denimo, za rossija katastrofalen rezultat... pa je v mojih očeh rossi mal nižje, kot v vaših...

sicer pa punčy ne se razburjat... sej ti je pol oproščeno že zato, ker si punca, če si pa luštna pa to odtehta še drugo polovico :)

pa že nasploh ni greh za rossija navijat, sam lepo pa tud ni :)

ej ti si res omejen.....

me zanima kolikokrat si tvoji mami iz rok padel ko si bil otrok?

ocitno velikokrat..

hja skoda da je rossi nekaj na silo hotel, bi videli vsaj ce je kolarnica kaj hitrejsa

lorenzo bil pozen na bremzanju... in ni bilo prostora...

stoner ki je tako suveren pa malo ofroda?

aja tota 2 kekeca ki pa komentirata pa nimam vec besed :headbang:

motocikel je prisel v resonanco , zmagovalna izjava

aja celavi si ga pomojem drk.... na stonerja....

Popravljeno . Popravil hilton
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro da folk sprovocira že stavek: nekaj konkurence rossiju za 13. mesto...

a ste res tolk nizko, da vas že to stre? kolkr jst vem, majo motoristi precej visok ego ;)

Torej ti nisi motorist??

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha, ja dej nehi, nekam hitr sta zacela obsojat neke kao zacetniske napake Rossija.....wtf?! Bedna sta cist. :headbang:

valda ce pa je skubic teski dirkac...

rossiju je bil mentor itn.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me zanima, če je šel takoj po dirki do Spiesa kot pri Stonerju, ker Spiesa je malo več skupaj kot Stonerja :bum:, škoda za napako, ker bi verjetno lahko bil kar visoko

Se pa je verjetno Pedrosa spraševal : "Kam te grete danes vsi?"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me zanima, če je šel takoj po dirki do Spiesa kot pri Stonerju, ker Spiesa je malo več skupaj kot Stonerja :bum:, škoda za napako, ker bi verjetno lahko bil kar visoko

Se pa je verjetno Pedrosa spraševal : "Kam te grete danes vsi?"

ne vem zakaj bi šel do spiesa?stik je bil me rossijem in lorenzom.zdaj kaj dosti pa tudi ni mogo nardit če je bil z ene strani spis z druge je lorenzo malo ven zapeljal sta se bol grobo dotaknila pa pol papa.žal še je spies nastrado. Škoda obeh ker sem prepričan da bi oba izbolšala pozicije iz kvalifikacij.če izzvzamem stonerjeve čase se je rossi po dolgem času kar spodobno vozil čez cel vikend in me zanima kako bi se končala dirka če....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej ti nisi motorist??

ne...

Haha, ja dej nehi, nekam hitr sta zacela obsojat neke kao zacetniske napake Rossija.....wtf?! Bedna sta cist. :headbang:

poglej kaj tip dela... samo da ma šanso nekaj narest je že na tleh in vedno še koga s seboj potegne tako ali drugače... rossi je bil pod pritiskom zelo redko (valencia 2006 in letošnja sezona), ampak kadar je bil je napravil napako...

pa glede na to, kako so odreagirali ducatijevi mehaniki in ostalo osebje, ga majo pomojem že vsi precej dost...

in se ena bistra skubica..

da je dovi prehitro startal zaradi sicija :slap:.....

valda ga je v spegle gledal :yes:

to je rekel gaber drgač...

in ja logično, da je bilo zaradi sica, ker ga je gledal v vzvratno ogledalo... dddddddd....

A ni zanimivo, brihtn je pa kr.... :lol1:

fouš? :O

pa da še sam malo pokomentiram... veliko dogajanja skozi celo dirko, ampak ravno zaradi tega precej manj prehitevanj, ker se je konkurenca precej razredčila...

pedrosa je izkoristil podarjeno, čeprav je stoner že pred napako nekoliko popuščal...

lorenzo je iztisnil max...

stoner kaj več kot je, po napaki ni mogel narediti... škoda, sedaj je naslov v avstraliji že malj bol težko dosegljiv...

dovi in sic, sta se fajn nategnila... sploh dovi... bil je hiter na začetku, ampak verjetno iz same jeze, ker je vedel kaj je naredil... spomnim se leta 2008 westyja, ko je prehitro štartal mislim da celo iz 7. mesta, pa po nekaj krogih vodil in to na kawasakiju, samo kaj ko je moral skozi bokse...

bautista me je krepko razočaral, ker da pa takole na samem poceni zapravi rezultat je pa tud katastrofa... tudi elias bi lahko izkoristil ponujeno... hayden se tudi ni ravno proslavil s tisto napako...

kar se tiče pa rossija... videlo se je, da je spet hotel preveč in da so ambicije pretehtale talent... sploh po jutranjem ogrevanju je očitno začutil priložnost in pretiraval, sploh ker ni ravno najbolje štartal... škoda da je zraven potegnil še bena...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

namest da se neki jebete za brezveze raj napište trenutno situacijo če že mate tolk cajta.. kdo vodi, kolk točk ma kateri in kolk dirk je še do konca. eni k ne spremlamo tolk zagreto vseh dirk, nas take info. dost bolj zanimajo od vaših "kreganj" ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem zakaj bi šel do spiesa?stik je bil me rossijem in lorenzom.zdaj kaj dosti pa tudi ni mogo nardit če je bil z ene strani spis z druge je lorenzo malo ven zapeljal sta se bol grobo dotaknila pa pol papa.žal še je spies nastrado. Škoda obeh ker sem prepričan da bi oba izbolšala pozicije iz kvalifikacij.če izzvzamem stonerjeve čase se je rossi po dolgem času kar spodobno vozil čez cel vikend in me zanima kako bi se končala dirka če....

Videl sem samo enkrat padec, pa sem mislil da je bil Rossi predolg in je položil zaradi bremzanja, zraven pa pač odnesel Spiesa. A da je bil Lorenzo zraven.... c,c,c :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trenutno stanje

namest da se neki jebete za brezveze raj napište trenutno situacijo če že mate tolk cajta.. kdo vodi, kolk točk ma kateri in kolk dirk je še do konca. eni k ne spremlamo tolk zagreto vseh dirk, nas take info. dost bolj zanimajo od vaših "kreganj" ...

Ja itak, maš prav

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

namest da se neki jebete za brezveze raj napište trenutno situacijo če že mate tolk cajta.. kdo vodi, kolk točk ma kateri in kolk dirk je še do konca. eni k ne spremlamo tolk zagreto vseh dirk, nas take info. dost bolj zanimajo od vaših "kreganj" ...

Ce te zanimajo samo rezultati in ne mnenja in komentarji Motosvetovcev, poglej na uradno stran Motogp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://24ur.com/sport/motogp/rossi-lorenzo-me-je-potisnil.html#comment

da malo prilijemo na ogenj, za burno razpravo

no tako se je tudi meni zdelo in mislim da rossi ni tu nič obtoževal lorenza ampak je samo pojasnil padec.

škoda pa za dovija in supersica, pomoje bi spičila pedroso.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no tako se je tudi meni zdelo in mislim da rossi ni tu nič obtoževal lorenza ampak je samo pojasnil padec.

škoda pa za dovija in supersica, pomoje bi spičila pedroso.

Lorenzo je definitivno povzročil padec Rossija. Rossi pač nima kaj zgubit in se zato verjetno ni pritoževal.

Sicer je imel najhitrejši čas Pedrosa, Dovi sicer čisto za njim, Sic pa skoraj pol sekunde za Pedroso in tudi za Lorenzom, tak da po vsej verjetnosti no go :grrr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal preveč upoerabljate ČE!! Takle mamo tongue.gif Kdo gre stavit da Stoner ne bo več tekmoval brez prisotnosti "višje sile", pa tud če rodi sredi dirke ninja.gif Očitno mu je hudo manjkala zjutri pa se ni kvalitetno sprostil in zategadelj ni zmogel ukrotiti krmila podivjanih žrebcev trance_38_surprise.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa ne vem kaj se palite na Sica (Super Sic - zakaj že???), pač je kopija Rossija, marketing pač opravlja svoje delo, ljudje pa sledijo čredi. Če pogledamo rezultate je v skupnem seštevku za Hydnom in Rossijem, tak da :photo: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne...

poglej kaj tip dela... samo da ma šanso nekaj narest je že na tleh in vedno še koga s seboj potegne tako ali drugače... rossi je bil pod pritiskom zelo redko (valencia 2006 in letošnja sezona), ampak kadar je bil je napravil napako...

pa glede na to, kako so odreagirali ducatijevi mehaniki in ostalo osebje, ga majo pomojem že vsi precej dost...

to je rekel gaber drgač...

in ja logično, da je bilo zaradi sica, ker ga je gledal v vzvratno ogledalo... dddddddd....

fouš? :O

pa da še sam malo pokomentiram... veliko dogajanja skozi celo dirko, ampak ravno zaradi tega precej manj prehitevanj, ker se je konkurenca precej razredčila...

pedrosa je izkoristil podarjeno, čeprav je stoner že pred napako nekoliko popuščal...

lorenzo je iztisnil max...

stoner kaj več kot je, po napaki ni mogel narediti... škoda, sedaj je naslov v avstraliji že malj bol težko dosegljiv...

dovi in sic, sta se fajn nategnila... sploh dovi... bil je hiter na začetku, ampak verjetno iz same jeze, ker je vedel kaj je naredil... spomnim se leta 2008 westyja, ko je prehitro štartal mislim da celo iz 7. mesta, pa po nekaj krogih vodil in to na kawasakiju, samo kaj ko je moral skozi bokse...

bautista me je krepko razočaral, ker da pa takole na samem poceni zapravi rezultat je pa tud katastrofa... tudi elias bi lahko izkoristil ponujeno... hayden se tudi ni ravno proslavil s tisto napako...

kar se tiče pa rossija... videlo se je, da je spet hotel preveč in da so ambicije pretehtale talent... sploh po jutranjem ogrevanju je očitno začutil priložnost in pretiraval, sploh ker ni ravno najbolje štartal... škoda da je zraven potegnil še bena...

Kenći, opažam, da spremljaš dogajanje v karavani Moto GP-ja, samo tvoje izjave glede sposobnosti, oziroma talenta Rossija so pa že res v posmeh vsej ostali "laični" javnosti.

Naprošam te samo, da svoje izjave argumentiraš z dejstvi in ne na podlagi "moj je najdaljši"!! (seveda, če razumeš o čem govorim).

Pa brez zamere. :stupid:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!