Skoči na vsebino

MotoGP 2011


Cartman

Priporočene objave

Jauuu ste težki s tem drajsanjem sem pa tja. Če vam gre tok na živce Kenny ga dajte na ignore in ne odpisujte, pa se bo umiril.

Zelo rad bi videl Stonerja na trenutnem Ducatiju. Še raje bi videl Stonerja na Suzukiju. In v 2013.

Škoda za Rossija, zgleda so res imeli nekaj prištimano na motorju, da bi se peljal bolje kot do sedaj.

Lepo je vidt neko kolegialnost na podiju (ki je itak aboniran bolj ali manj letos). Da priznajo med sabo, ''ja dons si me pa pošteno nasekal.''

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glej... jaz vedno zraven podam dejstva... medtem ko rossi fani, nabijajo kako je rossi najboljši, pa čeprav ga ni nikjer :)

To je mnenje fanov in ga kot tako spoštuj simple.Ducati ni za Rossija vsaj to leto ne to pa smo itaq vedeli da letos ne bo rezultatov.

" videlo se je, da je spet hotel preveč in da so ambicije pretehtale talent." kaj si cpoyright naredil na te besede če bi malo bolje opazoval kaj se je tisti trenutek dogajalo tega nebi rekel ali pač .

Popravljeno . Popravil exclan
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa ne vem kaj se palite na Sica (Super Sic - zakaj že???), pač je kopija Rossija, marketing pač opravlja svoje delo, ljudje pa sledijo čredi. Če pogledamo rezultate je v skupnem seštevku za Hydnom in Rossijem, tak da :photo: .

zato ker je divjak in take imamo radi :evilgrin: skupni seštevek ni realni pokazatelj, Sic je bil 4 dirke na tleh, Rossi in Hayden pa po enkrat. KO pa je Sic končal je bil praktično vedno pred obema. Rossija cenim ampak rajše vidim tiste, ki so spredaj ali pa na tleh, kot take ki so konstantno nekje v točkah in neopazni.

no ja, še 3 dirke pa Stoner odnese pokal, drugo leto pa jovo na novo.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zato ker je divjak in take imamo radi :evilgrin: skupni seštevek ni realni pokazatelj, Sic je bil 4 dirke na tleh, Rossi in Hayden pa po enkrat. KO pa je Sic končal je bil praktično vedno pred obema. Rossija cenim ampak rajše vidim tiste, ki so spredaj ali pa na tleh, kot take ki so konstantno nekje v točkah in neopazni.

no ja, še 3 dirke pa Stoner odnese pokal, drugo leto pa jovo na novo.

Če se prav spomenem sta bila tudi Stoner in Lorenzo kar nekaj na tleh ali pa dobra uvrstitev, ko sta prišla v moto GP, tako da tvoja trditev ne drži (ker ju nimaš rad kot praviš :evilgrin:). Sic se bo moral še dokazati v moto GP, dokazal pa se bo, če bo vozil približno tako kot sedaj in če bo dobil dober motor. Dejansko je tko, da tistega ki ga hvalijo novinarji postane bolj priljuben. Tako kot si mi ljudje nehote včasih ustvarimo sliko o ljudeh na podlagi pričanj drugih, čeprav mnogokrat neupravičeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se prav spomenem sta bila tudi Stoner in Lorenzo kar nekaj na tleh ali pa dobra uvrstitev, ko sta prišla v moto GP, tako da tvoja trditev ne drži (ker ju nimaš rad kot praviš :evilgrin:). Sic se bo moral še dokazati v moto GP, dokazal pa se bo, če bo vozil približno tako kot sedaj in če bo dobil dober motor. Dejansko je tko, da tistega ki ga hvalijo novinarji postane bolj priljuben. Tako kot si mi ljudje nehote včasih ustvarimo sliko o ljudeh na podlagi pričanj drugih, čeprav mnogokrat neupravičeno.

Jap v tem športu je cela znanost najti mejo med tem kar je ql in tistim kar se splača boobies.gif Ljudje imamo radi gemblerje ki nikol ne vejo če bo šlo, ampak splača se pa to zihr ne twak.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se prav spomenem sta bila tudi Stoner in Lorenzo kar nekaj na tleh ali pa dobra uvrstitev, ko sta prišla v moto GP, tako da tvoja trditev ne drži (ker ju nimaš rad kot praviš :evilgrin:). Sic se bo moral še dokazati v moto GP, dokazal pa se bo, če bo vozil približno tako kot sedaj in če bo dobil dober motor. Dejansko je tko, da tistega ki ga hvalijo novinarji postane bolj priljuben. Tako kot si mi ljudje nehote včasih ustvarimo sliko o ljudeh na podlagi pričanj drugih, čeprav mnogokrat neupravičeno.

Sic je Supersic postal še v 250ccm klasi, kjer je bil konkurenčen. in prvak. Letos pa se mi zdi da tega nicka ne zasluži. To je njegova druga sezona, in če smo pošteni, se je lani dobro učil. Jez sm upal, da bosta oba, on in Spies, na tovarniški opremi konstantna in konkurenčna. No, nista.

dirka je bla kr neki. Škoda, da se je Rossi zaplezal, in se zbumbal. 4 mesto na warmupu je bil jasn znak da so nek naštelali.

po Stonerjevmu problemu,se zdi, da bi dovi lahko zmagal dirko. In da bo Lorenzo lahko nabil Pedroso. ampak kako fajn, de dirke niso tako simpl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se prav spomenem sta bila tudi Stoner in Lorenzo kar nekaj na tleh ali pa dobra uvrstitev, ko sta prišla v moto GP, tako da tvoja trditev ne drži (ker ju nimaš rad kot praviš :evilgrin:). Sic se bo moral še dokazati v moto GP, dokazal pa se bo, če bo vozil približno tako kot sedaj in če bo dobil dober motor. Dejansko je tko, da tistega ki ga hvalijo novinarji postane bolj priljuben. Tako kot si mi ljudje nehote včasih ustvarimo sliko o ljudeh na podlagi pričanj drugih, čeprav mnogokrat neupravičeno.

Sica poznam že od 125 klase, tudi v živo sem ga bežno spoznal pred leti v milanu ko je bil še vzhajajoča zvezda in je faca zato mi je pri srcu. pač mam rad take zabavne odtrgane voznike ne pa teh polikanih strogo profesionalnih voznikov, ki se komaj nasmehnejo.

spoštujem pa vse da ne bo pomote in na koncu koncev mi je največji užitek če gledam dobro dirko pa naj zmaga kdorkoli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sica poznam že od 125 klase, tudi v živo sem ga bežno spoznal pred leti v milanu ko je bil še vzhajajoča zvezda in je faca zato mi je pri srcu. pač mam rad take zabavne odtrgane voznike ne pa teh polikanih strogo profesionalnih voznikov, ki se komaj nasmehnejo.

spoštujem pa vse da ne bo pomote in na koncu koncev mi je največji užitek če gledam dobro dirko pa naj zmaga kdorkoli.

Ja kislc seveda noben nima rad. Sam če pogledaš F1 in nekoč zvezdo F1, potem ...

Drugače pa, če te novinarji ne marajo, dost da nekomu pomembnemu nisi všeč, pol se začne kalvarija in posledica tega je tudi jeza na obeh straneh in kislkasti obrazi. Mah, nehimo filozofirat, rezultati povedo vse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče ne paše sem pa vendar:

Berem današnji komentar v Delu (slovenski dnevnik) o včerajšni dirki in presenečen ugotavljam iz prebranega, da Stoner vozi Ducatija, Lorenzo Hondo.....itd. Lepo bi prosil v imenu Motosrenje, da se te informacije preverijo in mogoče potrdijo oz. korigirajo! Pa lep pozdrav vsem motofanom in ostalim, ki s poročanjem o tem športu služijo za vsakdanji kruhek!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče ne paše sem pa vendar:

Berem današnji komentar v Delu (slovenski dnevnik) o včerajšni dirki in presenečen ugotavljam iz prebranega, da Stoner vozi Ducatija, Lorenzo Hondo.....itd. Lepo bi prosil v imenu Motosrenje, da se te informacije preverijo in mogoče potrdijo oz. korigirajo! Pa lep pozdrav vsem motofanom in ostalim, ki s poročanjem o tem športu služijo za vsakdanji kruhek!

jeeeez, in na radiu je Stoner zelo blizu ubranitvi naslova. Ampak. . . pustmo stat. motiti se je človeško.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjič so pa napisali, da je Stoner zmagal desetič v karieri! Sami strokovnjaki, kot kekca komentatorja. Podn. Bolje bi bilo, da bi napake tlačili v politični del, npr. posranci so srali na balkonu in ploskali...aja, naš parlament nima balkona, sorry, naši poscanci so scali na balkonu in ploskali...

Honda je pa skoraj stresla Stonerja po tleh, še dobro je speljal vse skupaj. Se mi zdi, da potem celo dirko ni več zaupal motorju, vsaj ne 100 %. Pa še Adriana mu ni dala lupčka pred startom...

No, gremo še Gardnerjev komentar prebrat, če je že kaj objavil.

Aja, še Marči: šušlja se, da bo Honda s tisto katalonsko banko, Caixa ali kaj je že, naredila satelitsko moštvo s polno tovarniško podporo, tako kot Gresiniju Limoncellijevo, da se izognejo pravilu, ki prepoveduje rookiju tovarniški motor. Bomo še videli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je najbol zakon, ko novinarji na večini radiev na celjskem preberejo oz. izgovorijo Spies, kot:"spes, spais,.." in pa Jorge, ki je pri nas pač Jorge. :)

Popravljeno . Popravil exe`FZS
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se prav spomenem sta bila tudi Stoner in Lorenzo kar nekaj na tleh ali pa dobra uvrstitev, ko sta prišla v moto GP, tako da tvoja trditev ne drži (ker ju nimaš rad kot praviš :evilgrin:). Sic se bo moral še dokazati v moto GP, dokazal pa se bo, če bo vozil približno tako kot sedaj in če bo dobil dober motor. Dejansko je tko, da tistega ki ga hvalijo novinarji postane bolj priljuben. Tako kot si mi ljudje nehote včasih ustvarimo sliko o ljudeh na podlagi pričanj drugih, čeprav mnogokrat neupravičeno.

A ta s tovarniško podporo Honde ni dovolj dober? S tem je zbil prvega dirkača Repsol Honde...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ta s tovarniško podporo Honde ni dovolj dober? S tem je zbil prvega dirkača Repsol Honde...

Point je bil, da če ni dobrega motorja pol ni nič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi se je zgleda pri padcu na zadnji dirki poškodoval:

"Although the initial examination suggested otherwise, Rossi’s first lap crash produced a hairline fracture at the site of an injury from a fall at Assen in 1995. The severity of the pain and swelling in the little finger of his left hand has ruled out the Italian’s participation in testing the Ducati Desmosedici GP12, therefore Nicky Hayden will take his place in Thursday’s test of the machine at Jerez. This will be the last of an extra eight days the team has been allowed to test the 2012 machine, the next testing for Ducati will be at the Official Test following the Valencia GP."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno sezono kraljuje, tako kot je to lani delal Lorenzo pa že lahko ugrozi nekoga, za katerima zaostaja zaenkrat še 4 in 6 naslovov... kr nekaj :P

Drugo sezono ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!