Skoči na vsebino

Kawasaki Z 1000 SX (2011-2019) in Ninja 1000 SX (2020)


roko
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Z1000SX 2011 SERVICE MANUAL  Service Manual - Ninja 1000 - 2011.pdf

Z1000SX 2015 SERVICE MANUAL  Z1000SX.2015 service manual.pdf

Z1000SX 2017 SERVICE MANUAL  2017 Kawasaki Ninja 1000 Service Manual 99924-1519-31.pdf

20210926_124201_HDR.jpg.aed89acfbc106f0be03b601e11673014.thumb.jpg.fc3642d925a2f00d19159f118dfa7131.jpg

Priporočene objave

Dami, kaj imaš za ene LED sijalke za poziciji? Ne bo malo hecna kombinacija, ledice 6500 K, a žarnice za splošno razsvetljavo pa 2700 K , boš montiral xenon?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dami, kaj imaš za ene LED sijalke za poziciji? Ne bo malo hecna kombinacija, ledice 6500 K, a žarnice za splošno razsvetljavo pa 2700 K , boš montiral xenon?

hehe, ne, ampak majo pa lepe tam kjer je to možno 

 

ledice sem dal, ker so mnogo bolj opazne, včasih sem imel blue vision h7, sam ponoči zelo slabo svetijo, veliko slabše kot navadne. Tako da žal ostajam na "rumeni svetlobi"

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, ne, ampak majo pa lepe tam kjer je to možno 

 

ledice sem dal, ker so mnogo bolj opazne, včasih sem imel blue vision h7, sam ponoči zelo slabo svetijo, veliko slabše kot navadne. Tako da žal ostajam na "rumeni svetlobi"

jst sm zdej dau osram night racer žarnice in v garaži svetijo velik lepš in bolš kuker navadne žarence :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz imam na avtu bele žarnice, H7 klasične halogenske (ne led), ki sem jih kupil v A3M trgovini, stanejo 20eur (par) in svetijo veeeliko lepše in bolj  svetijo od rumenih. Seveda ponoči, sj podnevi itak ni razlike :grim

Mislim da imajo barvno svetlobo 4500K. Pred tem sem imel osramove žarnice tudi z podobno svetlobo, pa so svetile manj belo in slabše.

TK da tebi  DAMI34 bi bele led pozicijske in bele H7 halogenske žarnice dale res lepo belo svetlobo , ki rahlo hoče "potegnat" na modro.

Joj kk ti velja, ti na motorju, js pa tukaj kidam sneg  :grrr

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, ne, ampak majo pa lepe tam kjer je to možno 

 

ledice sem dal, ker so mnogo bolj opazne, včasih sem imel blue vision h7, sam ponoči zelo slabo svetijo, veliko slabše kot navadne. Tako da žal ostajam na "rumeni svetlobi"

Dami, tole ti lahko js tud pr nas zrihtam, dve mam celo že doma...BiXenon ;) sam moreš prej dobit eno "rezervno" luč :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js bi tud dau h4 nightbreaker na moj mopi sam se bojim k hitreje crknejo... da ti pa crkne na motorju kje daleč je pa zajebano bl kt pr avtu k maš dve not... tko da raj ostajam na navadnih žarnicah ki ne crknejo po parih mescih :/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osram nightbreaker? Sem jih imel na z750 2 sezoni notr, oziroma 21k km, ni crknla.

 

Da nebom offtopic: Z1000 SX  :ras: 

 

 

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz imam na avtu bele žarnice, H7 klasične halogenske (ne led), ki sem jih kupil v A3M trgovini, stanejo 20eur (par) in svetijo veeeliko lepše in bolj  svetijo od rumenih. Seveda ponoči, sj podnevi itak ni razlike :grim

Mislim da imajo barvno svetlobo 4500K. Pred tem sem imel osramove žarnice tudi z podobno svetlobo, pa so svetile manj belo in slabše.

TK da tebi  DAMI34 bi bele led pozicijske in bele H7 halogenske žarnice dale res lepo belo svetlobo , ki rahlo hoče "potegnat" na modro.

Joj kk ti velja, ti na motorju, js pa tukaj kidam sneg  :grrr

 

lp

katere žarnice konkretno imaš? Tip, znamka?

Dami, tole ti lahko js tud pr nas zrihtam, dve mam celo že doma...BiXenon ;) sam moreš prej dobit eno "rezervno" luč :D

prvi polcaj bi mi zatežil :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dami, katere ročke maš? od kod, za kolko?

z Ebaya, Francija, cca 60€, sam previdno, ker premer luknje kaor gre pin zavore je bil premali, pa sem moral malce povrtati, tak da ne svetujem, na mojem prejšnjem mopedu so bile s Honkonga, ista oblika, druga barva, pa so sedle kot ulite.

Osram nightbreaker? Sem jih imel na z750 2 sezoni notr, oziroma 21k km, ni crknla.

 

Da nebom offtopic: Z1000 SX  :ras:

 

 

:P

si imel srečo, najtbrejkrce so znane, da rade crknejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem imel vedno povsod philips vision+ al neki tazga...zelo zadovoljen, ogromno zdržijo...na GS-u je prejšnji lastnik mel une cele plave in mi ni blo jasno kako da GS-u tako slabo sveti luč...sem dal noter te, razlika k noč in dan...res dobre...zdej sem vzel pa boscheve neke z oznako 120, ista zadevca, bom vidu če bodo tudi tolko zdržale.

Ps:glede xenon leč: če daš 4.3k žarnice, najboljše sveti, pa barva je v bistvu bela in ne modra...če se oglasiš kej mimo, ti lohk pokažem kaku svetijo ;)

Popravljeno . Popravil Ferrarist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem imel vedno povsod philips vision+ al neki tazga...zelo zadovoljen, ogromno zdržijo...na GS-u je prejšnji lastnik mel une cele plave in mi ni blo jasno kako da GS-u tako slabo sveti luč...sem dal noter te, razlika k noč in dan...res dobre...zdej sem vzel pa boscheve neke z oznako 120, ista zadevca, bom vidu če bodo tudi tolko zdržale.

Ps:glede xenon leč: če daš 4.3k žarnice, najboljše sveti, pa barva je v bistvu bela in ne modra...če se oglasiš kej mimo, ti lohk pokažem kaku svetijo ;)

Verjamem da dobro, sam homologacija in tehnični ne gre skozi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjamem da dobro, sam homologacija in tehnični ne gre skozi :D

kdo te pa lahko ujame :?

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo te pa lahko ujame :?

 

:krneki:

ti :D , pa Kmet, če ni slučajn na servisu :P

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ves kako je to. ce se z letala dol vidi, da si neki čaral pol ne gre skozi. če pa sveti normalno belo in zgleda na zuni, kot original, pol pa ne bi noben vedu, da je ksenon. bolj k je "predelava" vpadljiva prej začnejo spraševat po papirjih.

sicer pa glede na to, da je ksenon relativno draga predelava, ne vem koliko je sploh smiselna. raj za te evrčke kak bolj udoben sedež al drug bolj "uporaben" dodatek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti vložki so iz Amerike cca 250€, predelava je lična, tudi verjamem da snop svetlobe dobro sveti saj gre skozi leče, ampak glede na to da se relativno malo ponoči vozim, se v glavnem ne sekiram in se strinjam, da se za ta denar bolj splača gel sedež nabavit.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja vsak ma svoje kanale, vložek mora biti točen in sesti v grlo kjer je sedaj žarnica. Sicer pa namesto BI-ksenona bi si raje uredil tako da mi svetijo obe luči in sicer obstaja nek vmesnik, ki drži dolgo luč prižgano na približno 70%, ko jo pa pritisneš sveti 100%. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud tu ti lohko zmontiram, slo. proizvajalc ;)

Aja, vložek je tku nrjen da gre točno v originalno grlo ;)

Popravljeno . Popravil Ferrarist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo da bi rajši imeli dober sedež kot dobro vidljivost ponoči  :kva1:  no ja vsak ma drugačen pogled ......še sreča :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jes ga še nikol nism vidu :smoke:

kdo je pa sploh kdaj vidu ninđo :ninja: , to so mitološka bitja :P

Zanimivo da bi rajši imeli dober sedež kot dobro vidljivost ponoči  :kva1:  no ja vsak ma drugačen pogled ......še sreča :grim

moj pogled je isti k tvoj, če za mano voziš in mi svetiš :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo da bi rajši imeli dober sedež kot dobro vidljivost ponoči  :kva1:  no ja vsak ma drugačen pogled ......še sreča :grim

Kdo se pa še ponoči vozi-jaz ne, ker ne morem 100 % izkoristiti svojega mopeda.

L.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!