Skoči na vsebino

Kawasaki Z 1000 SX (2011-2019), Ninja 1000 SX (2020) in Ninja 1100SX (2025)


roko
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Z1000SX 2011 SERVICE MANUAL  Service Manual - Ninja 1000 - 2011.pdf

Z1000SX 2015 SERVICE MANUAL  Z1000SX.2015 service manual.pdf

Z1000SX 2017 SERVICE MANUAL  2017 Kawasaki Ninja 1000 Service Manual 99924-1519-31.pdf

20210926_124201_HDR.jpg.aed89acfbc106f0be03b601e11673014.thumb.jpg.fc3642d925a2f00d19159f118dfa7131.jpg

Priporočene objave

pred 12 urami, dore pravi:

Končno je doma.Sicer ni tak kot sem ga naročil,je model SE ,ker navaden ni bil na voljo.

image000000 (1).jpg

kok natančno kaže fotka pravo barvo rdečih črt, ker grafika mi je lušna, pa mal razmišljam o menjavi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Joker pravi:

Se boš že sprijaznil! :D

Srečno vožnjo! 

Hvala.Drugače sem se že sprijaznil.?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, DAMI34 pravi:

kok natančno kaže fotka pravo barvo rdečih črt, ker grafika mi je lušna, pa mal razmišljam o menjavi.

Tako nekako.Lahko pa ga prideš pogledat v živo.

image000000 (2).jpg

image000000 (3).jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol sem prav videl, mal bolj na oranžno vleče. Lepo izgleda.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, DAMI34 pravi:

kok natančno kaže fotka pravo barvo rdečih črt, ker grafika mi je lušna, pa mal razmišljam o menjavi.

 

image000000 (4).jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, dore pravi:

 

image000000 (4).jpg

Si rekel, da si vzel SE model, kaj razumevajo pod SE? Samo barvo in grafiko? Ker moj je tut SE (+Turer) in nisem opazil razn barve nobene razlike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

Si rekel, da si vzel SE model, kaj razumevajo pod SE? Samo barvo in grafiko? Ker moj je tut SE (+Turer) in nisem opazil razn barve nobene razlike.

Mislim,da je samo barvna kombinacija.Nekaj je bilo govora tudi o zadnjem vzmetenju,pa tega nisem nikjer zasledil,da bi bilo kaj drugače kot na navadnem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za vzmetenje sem siguren, da je enako na vseh. Očitno je SE 200€ dražja barva nekje :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, DAMI34 pravi:

za vzmetenje sem siguren, da je enako na vseh. Očitno je SE 200€ dražja barva nekje :D

 

Za vzmetenje mi je znan gorenjski prodajalec Kawasakijev trdil ,da je znotraj zadnjega amortizerja nekaj drugače ,kot pri navadnem in ,da se na zunaj nič ne vidi.Kot rečeno tega nisem nikjer drugje slišal ali prebral.Drugače pa ja,drage nalepke .?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

105€ za servis na 11 kek. Olje, filter, zavorna tekočina spredaj zadaj, diagnostika in kontrola pri RGju

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

105€ za servis na 11 kek. Olje, filter, zavorna tekočina spredaj zadaj, diagnostika in kontrola pri RGju

Zelo ugodna cena.......pa to je ceneje kot, če dam bicikl na servis, ko zamenjajo pljunek zavornega olja in nastavijo menjalnika......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Luka66 pravi:

Zelo ugodna cena.......pa to je ceneje kot, če dam bicikl na servis, ko zamenjajo pljunek zavornega olja in nastavijo menjalnika......

to se nam samo zdi, ker vozimo ktm, pa smo navajeni za male servise po 200€ odkartat :D

je pa ugodno, v lj bi dal kakih 30€ več. sploh nisem pogledal na račun, lah je tut kaj pozabil računat :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj ga pa lahko prodaš. Pa slučajno poznam enega, ki ga bi kupu :D 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 9. 3. 2021 ob 18:02, DAMI34 pravi:

105€ za servis na 11 kek. Olje, filter, zavorna tekočina spredaj zadaj, diagnostika in kontrola pri RGju

pri RGju? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, siks pravi:

pri RGju? 

ja mehanika RG Vogrsko (se mi ni kupovalo vinjete za v LJ lazit)

pred 13 urami, skalar36 pravi:

Sedaj ga pa lahko prodaš. Pa slučajno poznam enega, ki ga bi kupu :D 

tega bom šparal pa božal :P je pokrit z odejico, pa na vzdrževalcu in pripravljen na sezono , samo da pizdun od Hojseka sprosti meje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo drugačen "test".

Dobro opiše zadevo, + nekaj nasvetov o zimski vožnji.

"Očkov" motor..kawa sx :D

ps. tip je drugače norc, se spomnim njegovih posnetkov vožnje H2 in H2r

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
pred 21 minutami, Voodoo pravi:

"očkov" motor...kaj to pomeni, da morm zaplodit otroka al menjat motor? :D

počakat, še 2 al tri korona vale, pa ti bodo mulci rekli "stric". Potem boš pa hitro izvedal, kaj je okčkov motor :P

Izjavo je dal igralec na posnetku, ki je do sedaj gulil SS in podobne huliganske zadeve.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez skrbi, na žalost nism več tako rosno mlad, mi že kak igralec al pa igralka reče gospod snemalec... :D

Tipa pa poznam ja, bolnik. 

Drgač pa zdej opažam slovensko foušijo/bolanijo/whatever...v bloku kjer živim imamo podzemno garažo, ki ima široke hodnike, na teh hodnikih nas pa par ljudi parkira skuterje in motorje. Nekdo se je že parkrat odloču, da je pa moj motor res moteč in mi zvijal tablice, probal odlomit ogledalo, maših izpuh z robčki ipd...kakorkoli, pol kufer tega sem imel, in ko se je pojavla garaža za najet sem jo vzel. Torej, nebi na vlko oglaševal, ampak če j ekak pošten navdušenec v Lj, ki bi si rad delil garažo z mano naj javi. Na žalost je premala za moj avto, gre pa noter par motorjev :)

Popravljeno . Popravil Voodoo
  • Žalosten 2
  • Šokiran 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fak, to pa ni fajn :(

tule je drgač nekaj o "garažah"

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvi vtisi po 300 prevoženih km. Motor je neverjetno lahkoten, vodljiv , vleče brez tresenja iz zelo nizkih obratov.

Sicer ga nisem vozil preko 4000 obratov ,vsaj večino ne, sem pa preizkušal razne nastavitve in  kaže da je agregat

več kot dober v vseh pogledih. Mogoče bi bilo lahko prestavno razmerje malo daljše. Zanimivo je delovanje tempomata.

Sem ga nastavil na 90 km/h ,kar je približno 4000 obratov v 6. prestavi in se peljal iz Idrije proti Tolminu . Ko je elektronika ugotovila ,da je za določen nagib v ovinku prevelika hitrost, odvzame plin ,ko se motor malo poravna ga pa doda.

Skratka prvi vtis je odličen in očitno prava izbira pri nakupu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobri ste, da vse te gumbe upravljate, js še plozo sfalim! :D 

Evo, dans sm si vzel dopust, da malo zadihama. Lj čez Rakitno, vipavska regija, na Nanos-par krogov, Kozina  pa čez Ilirsko, mal motoriranja po notranjski, čez Cerknico na Bloke, Turjak pa nazaj domov v Lj.  Niti ne vem kolk km, zadnja guma je za zamenjat :D Pa itak kreten kot sm, pozabu doma denarnico in dokumente, na srečo me niso čopnili nikjer, vmes pa nalagal apllikacijo, da lahk s telefonom benz plačam., itak pozabu davčno št, ampak se mukotrpno pol spomnu...mal sm bil ponosn na sebe :D  :D

 

20210326_143435.thumb.jpg.a2ce83b0360749cfcef26425115d81f2.jpg20210326_132601.thumb.jpg.d7b618e73d5f6c0fe7e9dc7a6579ff0c.jpg20210326_130736.thumb.jpg.b9adb67f5c55f8abf8c06cc028202a1d.jpg20210326_130631.thumb.jpg.21ba06e8d3a91db29dcb17223f5da7ad.jpg20210326_111928.thumb.jpg.22f1f924f485a1bc1fb4015712d59050.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer grem še po eno zadnjo conti gumo dokler je še prednja ok... ampak, vsi ki ste kupli nove kwake, kako ste kaj zadovoljni z s22? Kolk km ste kaj nardil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Voodoo pravi:

Sicer grem še po eno zadnjo conti gumo dokler je še prednja ok... ampak, vsi ki ste kupli nove kwake, kako ste kaj zadovoljni z s22? Kolk km ste kaj nardil?

tja 4 kek. Nisem bil pretirano zadovoljen, ampak je vezano na stil vožnje in uporabnika. Guma drži v vseh razmerah od hladnega, do vročega, vpeljeval sem motor v hladnem vremenu, nekje začetek marca sem ga dobil, pa ga drajsal po serpentinah in drži, je predvidljiva. Nimam pa tistega fidbeka, kot ga dobim na drugačnih manj silikonskih gumah. Ne znam točno pojasniti, gre se za osebno željo, da čutim, kdaj guma drsi. Sicer mi vse te high tech pnevmatike nikol niso povzročale problemov, res imajo širok razpon oprijema, ampak izgleda rabim malce bolj klasično guma/guma, ki začne drset in to pokaže. S22 pa samo lima (kdaj preseneti pa nimam pojma). S prvo sem naredil 4 kek, zadnja bi bila še več.

Pohvalim pa obliko. Za odtenek je bolj položno okrogla al pa teko deluje in gre enakomerno levo desno.

Od S20 do S22, saj gre za podobno pašto sem nekje 3 komplete zvozil (oem pnevmatika na kavi), načeloma mi je zamera samo kilometrina prve, pa mitask sem bolj navajen. Če je cenovno ugodna, se jo splača dat.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sem že na angel gt opazil, da mi je prednjo pobralo pred zadnjo. Hvala!

Nič, pod tuš pa mal tvojo cesto počekirat, predmeja ne? :) treba izkoristi zadnja dneva svobode ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!