Skoči na vsebino

Rado Pezdir


sayo

Priporočene objave

ja rado je vredu ampak za njega pa ne bom glasoval. ZAKAJ? ker bi mogel vnest svoje podatke in bi s tem soglašal da jih dnevnik uporablja za svoje trženje. v praksi to pomeni da bi me klicali, pošiljali pošto in mailali z ponudbami kot mi to delata že Delo in Slovenske novice, ki sem jima očitno nekoč nekje dal podatke.

ta glasovanja so nateg, treba braz drobni tisk aja pa nagrade so brezvezne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja rado je vredu ampak za njega pa ne bom glasoval. ZAKAJ? ker bi mogel vnest svoje podatke in bi s tem soglašal da jih dnevnik uporablja za svoje trženje. v praksi to pomeni da bi me klicali, pošiljali pošto in mailali z ponudbami kot mi to delata že Delo in Slovenske novice, ki sem jima očitno nekoč nekje dal podatke.

ta glasovanja so nateg, treba braz drobni tisk aja pa nagrade so brezvezne.

Jaz sem to glasovanje predlagal zaradi osebe-človeka ne zaradi nagrad, reklame ki ti jih bodo pa potem pošiljali se da pa tudi skenslati tako kot marsikatere ki jih dobivaš-dobivamo.

Ti s pa res PER VERZ EN :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj Rado ? Zato ker je z Društvom za pravno državo je stisnil v kot elektrodistribucijska podjetja in banke.

Zgleda da sta skupaj igrala z Matjažem Kekom in poskrbela da je Slovenija postala ena izmed dvajsetih nogometnih velesil.

vsi za šampione zelene ! :evilgrin:

tudi boks je plemeniti šport ! :fight1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Psihotik, če mene kdo vpraša.

Ko se je "boril" prvič proti električarjem, je potem prišlo na plano, kako sta hotela potem individualno z Matozom (lepim odvetnikom z Obale) taistim oškodovancem ponuditi komercialne storitve .... da bi, skratka, lepo, mastno zaslužila po tem, ko sta zagnala vik in krik.

Pri bančnih zadevah se je spet nekaj pizdil okoli provizij pri dvigih na bankomatih - ampak hecno je, da se zna zgoditi, da bodo potem te provizije ponekod postale višje!

No, zdaj pa mu je spet očitno postalo dolgčas ...

Ja, naš Wado Pezdiw je wes fest kewlc!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Psihotik, če mene kdo vpraša.

Ko se je "boril" prvič proti električarjem, je potem prišlo na plano, kako sta hotela potem individualno z Matozom (lepim odvetnikom z Obale) taistim oškodovancem ponuditi komercialne storitve .... da bi, skratka, lepo, mastno zaslužila po tem, ko sta zagnala vik in krik.

Pri bančnih zadevah se je spet nekaj pizdil okoli provizij pri dvigih na bankomatih - ampak hecno je, da se zna zgoditi, da bodo potem te provizije ponekod postale višje!

No, zdaj pa mu je spet očitno postalo dolgčas ...

Ja, naš Wado Pezdiw je wes fest kewlc!

Ne rabimo Assangeja, saj imamo v SLO za odkrivanje resnic MASHINgeja :lol1: :lol1: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Psihotik, če mene kdo vpraša.

Ko se je "boril" prvič proti električarjem, je potem prišlo na plano, kako sta hotela potem individualno z Matozom (lepim odvetnikom z Obale) taistim oškodovancem ponuditi komercialne storitve .... da bi, skratka, lepo, mastno zaslužila po tem, ko sta zagnala vik in krik.

Pri bančnih zadevah se je spet nekaj pizdil okoli provizij pri dvigih na bankomatih - ampak hecno je, da se zna zgoditi, da bodo potem te provizije ponekod postale višje!

No, zdaj pa mu je spet očitno postalo dolgčas ...

Ja, naš Wado Pezdiw je wes fest kewlc!

Soglašam, mu je vse skupaj stopilo v glavo.

lp

Franc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... slej kot prej zadiši po €€€, samo en korak manjka, da se spremeni iz Robin Hooda v sleparja ... :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ne rečem - je čist fejst dec! :whistle:

Tisto o "RESET-IRANJU" celega sistema, mi je bilo še najbolj všeč! :worship:

Je pa res, da tudi taki tiči ne odprejo ust zastonj! :headbang:

In to je žalostno. :angry:

Ampak grem zdej na en :kava:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kam se resetiramo ? Na 1990? Na 1945? Na 1918? Na 2005? Na kameno dobo? ...

Za začetek bi bilo 1990 kar v redu - mislim. :whistle:

Bi se fino vidlo - če in kdo se je v teh 20 letih kaj "naučo". :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za začetek bi bilo 1990 kar v redu - mislim. :whistle:

Bi se fino vidlo - če in kdo se je v teh 20 letih kaj "naučo". :naughty:

A si nor?????? :blink:

Takrat še ni blo interneta!!!!!!!!!!!!!!! :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si nor?????? :blink:

Takrat še ni blo interneta!!!!!!!!!!!!!!! :surrender:

Saj tega bi ti pa pustili. :naughty:

Ampak samo tebi. :whistle:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

resetiranje ima smisel?

optimisti. :whistle:

Seveda ga ima! :rolleyes:

Je pa Rado "pozabil", na eno malenkost.

Na "antivirusni program". :naughty: :yea1:

Ker, če resetiraš "system", ne da bi ga prej očistil :grim virusov, nisi naredil NIČ!

Torej sledi:

- namestiti "antivirus" v obliki "kitajskega sistema" v Stožice

- aktivirati proti virusni sistem

- preveriti ali so bili detektirani in odstranjeni res VSI virusi

- RESET SYSTEM

- ponovni zagon

- primarno poskrbeti ( kitajski sistem ) za ustrezen protivirusni sistem, ki je stalno vklopljen. O:-)

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se zdi de so janša&co (saj ne mislite da je to na pezdirjevem zeljniku zrastlo, ne?) pozabli na eno stvar, na eno malenkost, ki je kot se za malenkost spodobi, ključna. Resetiraš lahko sofware. veter se zamenja, garnitura pade, in gor priplavajo druge škrbaste hijene. to je mogoče in možno. za dotične je to končni cilj. floskule o resetu imajo namreč kup pomankljivosti, ki so jasne že na prvi pogled. Prvi problem je, da je hardware že pošteno out-of-date zlorabljen zmaličen in razsut.gospodarstva skoraj da ni, turizma za vzorec, prometna infrastruktura podpovprečna. Pa to še vedno ni največji problem. nope. največji problem je Firmware. firmware v ljudeh je sesut. razen peščice izbrancev je narod v nezavidljivi situaciji. opazuje totalno blamažo vodilnih politikov, nemo lahko gleda brezsramno krajo prisklednežev, ki ob belem dnevu in z obračunanim DDV bašejo miljone, sprenevedanje mogotcev in njihovo posmehovanje pravnemu sistemu, preiskovalnim komisijam. . . . .ob vsemu temu in zelo zajebanem deljenju plače z 31, se je firmware velike večine pokvaril. zaupanje 0 upanje 0 kredibilnost ustanov 0 reset ni več mogoč, vsaj generacijo ali dve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se močno kolca po "Golem otoku" ( seveda brez povratka zaprtih......in uničenju ob prisilnem delu ).......tam bi jih bilo treba vse pospravt!!!!!

Zakaj tisto v oklepaju???

Zato, da se ob morebitni spremembi sistema, taisti nebi pojavili s kaki zahtevami po denacionalizaciji, odškodninah.....itd.

BTW.......totalna zaplemba vsega premoženja ožji in širši družini je samoumevna!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pre-mashina, would be (nice) enough :whistle:

ajd... ;)

Ne morš, sem omniprezenten.

- primarno poskrbeti ( kitajski sistem ) za ustrezen protivirusni sistem, ki je stalno vklopljen. O:-)

A ti misliš, da na Kitajskem je pa vse pošteno in lepo in fajn? Daj no, pravljice ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se zdi de so janša&co (saj ne mislite da je to na pezdirjevem zeljniku zrastlo, ne?)

Tvorec tega je dr. Žiga Turk, tip, ki je bil v prejšnji vladi minister, pa noben ne ve, kaj je sploh delal in ali je sploh kaj naredil. Kar nekaj pač ...

Kdor ga ne pozna - to je tale žabec na levi:

06mar07_pv_jarc_turk.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!