Skoči na vsebino

Rado Pezdir


sayo

Priporočene objave

In kam se resetiramo ? Na 1990? Na 1945? Na 1918? Na 2005? Na kameno dobo? ...

pre-mashina, would be (nice) enough :whistle:

ajd... ;)

Ne morš, sem omniprezenten.

Saj v bistvu imaš prav... Si kot (naši) politiki, menjuješ barve (nick), vsebina pa ostaja ista... :evilgrin:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem je v gonilnikih, katerih tudi pozneje ne bomo našli in bo ponovno vse generično ali neprepoznano (važno, da na videz deluje).

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tvorec tega je dr. Žiga Turk, tip, ki je bil v prejšnji vladi minister, pa noben ne ve, kaj je sploh delal in ali je sploh kaj naredil. Kar nekaj pač ...

Kdor ga ne pozna - to je tale žabec na levi:

06mar07_pv_jarc_turk.jpg

a to prejšnji grški vladi ?? se je zaposlil pa nikoli na šiht prišel ...

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morš, sem omniprezenten.

A ti misliš, da na Kitajskem je pa vse pošteno in lepo in fajn? Daj no, pravljice ...

Ma sploh ne. Saj ni govora o "VSEM". :naughty:

Tako, kot smo v naš sistem implementirali razne elemente, malo skandinavskih, malo švicarskih, veliko balkanskih, še več kr neki od kjer koli in seveda nekaj argentinskih, bi lahko za prste sekat, roke sekat al pa metke u čelo pošiljat - implementirali še ta del kitajskega sistema.

Per partes - so nas učas učil. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se zdi de so janša&co (saj ne mislite da je to na pezdirjevem zeljniku zrastlo, ne?) pozabli na eno stvar, na eno malenkost, ki je kot se za malenkost spodobi, ključna.

Rado P., mi ni nikoli bil všeč. Še manj, JJ in ŽT.

Da ne bo pomote. Slovenskih politikov imam poln k!

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj v bistvu imaš prav... Si kot (naši) politiki, menjuješ barve (nick), vsebina pa ostaja ista... :evilgrin:

lp

No, tudi tebi ne bi škodovalo, če bi malo spremenil vsebino oz. če bi jo sploh imel.

Pezdirjeve akcije v smeri zahtev za spoštovanje protimonopolnih zakonov so hvale vredne, čeprav imajo kak madež in niso za vse sprejemljive. A kdor je Pezdirja malce bolj pozorno poslušal ali bral ve, da je fant v isti neoliberalni ekipi kot Mrkaić, J.P. Damjan & Co. in da so njihove vlažne sanje razprodati vse in uživati še bolj brutalni kapitalizem ameriškega tipa. Sebe v takšnem sistemu verjetno vidijo kot tistih nekaj procentov bogatih in vplivnih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, tudi tebi ne bi škodovalo, če bi malo spremenil vsebino oz. če bi jo sploh imel.

Saj jo imam, ampak tu nima pomena "razglabljat"...

Tak da ... na koncu je kot je... ;)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rado P., mi ni nikoli bil všeč. Še manj, JJ in ŽT.

Da ne bo pomote. Slovenskih politikov imam poln k!

še dobro ker drugače bi preveč izstopal ... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Če mu uspe odpraviti obvezno plačevanje TV naročnine za nacionalko, ki jo itek gleda zelo majhna manjšina ga je treba samo pozdraviti in podpreti. Bravo Rado!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!