Skoči na vsebino

ukinjanje obvezne garancije


ELO

Priporočene objave

Sicer pa zakaj je model sploh zaposlen na ministrstvu, če ni strokovno usposobljen za to? da potrebuje zunanje sodelavce, ki se seveda drago plačajo.

Tisti, ki so res vrhunski strokovnjaki, običajno niso zaposleni v javni upravi, ker so plače prenizke. Zato se najema zunanje strokovnjake pogosto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi nismo bluzili brez veze, ampak je to bluzila Radićeva in njeni nesposobni kadri. Nekateri smo že takoj na začetku povedali, da ni potrebno ukiniti tega instituta.

Namesto, da bi tudi sama Radićeva odstopila, ker so se globoko osramotili in pokazali, da niso sposobni prenesti evropske direktive v slovenski pravni red (temu bi se zlahka izognili, če bi vsja malce poznali evropsko zakonodajo in delovanje evropskih institucij) se bo sedaj zgodilo naslednje: Radičeva ostaja ministrica, tiste tri nesposobneže (grešne kozle), ki so spisali predlog zakona bodo pa prerazporedili na drugo delovno mesto znotraj državne uprave, kjer bodo še naprej delali škodo oz. v najslabšem primeru ne delali škode, vendar tudi koristi ne bo od njih, namesto da bi jih gladko nogirali, Pahor pa to kokoš zamenjal s kakšno bolj sposobno ministrico oz. če to ni mogoče vsaj s kakšno očem bolj prijazno političarko, kot to počne Silvio v Italiji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak sedaj, ko je znano, da obvezna garancija ostaja, bi me pa vseeno zanimali vrhunski strokovanjki in profesorji prava, katere je omenil uradnik, ki se bo očitno preselil v drugo pisarno.

Še bolj zanimivo bi bilo izvedeti koliko je bilo plačano tem zunanjim strokovnjakom za pripravo oz. nasvet.

Ali pa gre zgolj za pravljico?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podtaknjenci prejšnje vlade ...

Največja napaka te vlade je, da ni izvedla "čistk".

drži ! ampak tako naivno kot jih je ta garnitura pustila pa lahko pričakuješ le v kaki horor pravljici !

enako kot niso jamrali ko so bili v opoziciji !

ampak to so zgleda pahorjanski novi prijemi !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podtaknjenci prejšnje vlade ...

Največja napaka te vlade je, da ni izvedla "čistk".

Državna uprava je polna podtaknjencev vseh vlad, od prve do zadnje. Ko in če bo enkrat zagotovljena meritokracija, pravna država in odgovornost za delo, ki ga opravljaš (kazenska in materialna), potem se bo mogoče državna uprava postavila na noge. Ampak potem se pa ne bo dalo krasti in cuzati denarja iz države neposredno ali preko provizij pri kakšnih nakupih in podobnem... Za to je pa seveda potrebna volja in odgovornost, ki leži ta trenutek na trenutno vladajoči garnituri. Pa so voljni in sposobni to narediti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podtaknjenci prejšnje vlade ...

Največja napaka te vlade je, da ni izvedla "čistk".

Simči.......dobro jutro.......ti so isti kurac.....če ne še slabši!!!!!

Haloooooo.....zbudi se.....sej si pameten fant!!!!!!!

Kdaj greva na pjačko?????.....POklič!!!!!!!

Popravljeno . Popravil klimbra
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaaah kje le? brali so naše objave tu gori, a ne?

:)

Tele naše objave bere novoustanovljena vladna agencija OKO, ki nadzira objave na netu. oko.jpg

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tele naše objave bere novoustanovljena vladna agencija OKO, ki nadzira objave na netu.

Jih ne, saj motosvet.com ni pristopil k projektu. In tudi v primerih, ko nek portal pristopi k projektu, jih nihče ne "bere", pač pa se le pojavi gumb, katerega lahko kliknejo ljudje in tako prijavijo sovražni govor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bi govoril o nesposobnosti uradnikov, temveč o nesposobnosti funkcionarjev ... tukaj je majhna razlika, saj morajo uradniki delati po navodilih funcionarja, ki je običajno le politično motiviran ... pač, tako je moje mnenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V normalni demokraciji......bi odletel minister/ica........a pri nas, si Zaresovka opere roke......odpusti par uradničkov......ki bi tako ali tako morali oditi ob zamenjavi ministrov........bljakkkk.......korupcija, elitizem......

Popravljeno . Popravil klimbra
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno je prevladal razum, čeprav ne vem kje so ga našli :-(

Ni prevladal razum.

Ugotovili so, da so narobe brali evropsko direktivo, ki ukinitve obveznih garancij ne zahteva.

Saj človek ne ve ali bi se smejal ali jokal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bi govoril o nesposobnosti uradnikov, temveč o nesposobnosti funkcionarjev ... tukaj je majhna razlika, saj morajo uradniki delati po navodilih funcionarja, ki je običajno le politično motiviran ... pač, tako je moje mnenje.

Pri nas ponavadi mislijo, da je višja plača v državni upravi dodatek h delovnemu mestu. Da bi kdo pomislil, da višja plača pomeni tudi več odgovornosti, ker si pač na višjem položaju in nosiš odgovornost za delo celotnega oddelka, sektorja, uprave, direktorata ali česarkoli podobnega, to je pa za naše funkcionarje že kvantna fizika. Pa za šefe vlad, ki bi morali ministre ob takih dogodkih vreči iz vlade očitno tudi.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nas ponavadi mislijo, da je višja plača v državni upravi dodatek h delovnemu mestu. Da bi kdo pomislil, da višja plača pomeni tudi več odgovornosti, ker si pač na višjem položaju in nosiš odgovornost za delo celotnega oddelka, sektorja, uprave, direktorata ali česarkoli podobnega, to je pa za naše funkcionarje že kvantna fizika. Pa za šefe vlad, ki bi morali ministre ob takih dogodkih vreči iz vlade očitno tudi.

Pri nas ni ODGOVORNOSTI, samo ponudiš odstop in že si rešen vseh krivd nato ti izplačajo še nekaj enormnih plač . . .:worship:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obstaja garancija za "politike v sloveniji" glede govora slovenskega jezika? tako BTW.

sirim vprasanje na garancijo razumevanja slovenskega jezika in uporabo sive mase med usesi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!