Skoči na vsebino

ukinjanje obvezne garancije


ELO

Priporočene objave

sirim vprasanje na garancijo razumevanja slovenskega jezika in uporabo sive mase med usesi.

a ti od slovenskih politikov pričakuješ, da imajo kaj sive mase med ušesi......ajmeeeeeeeeeeeee

to so vsi po vrsti.....trobila in potrčkoti svojih oboževanih vodij.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah no, po zadnjih pricevanjih slovenksih obcil bi naj slovenski politiki imeli sivo maso med usesi. zal v "scrambled" agregatnem stanju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice......kako za vraga....naj ti prpomam 100 plusov!!!!!.....na tole ugotovitev........edin neki me moti........ker si sivo maso "sploh" omenil.....bolj pravilno bi bilo.....da jo nimajo!!!! ;-)

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker si sivo maso "sploh" omenil.....bolj pravilno bi bilo.....da jo nimajo!!!! ;-)

Ccccc eee moj klimbra, zdej si jo pa pihnu!!

Da je nimajo!!!! Še vso! Se ti morda zdi da so jo kej nucali odkar žviš?? :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice......kako za vraga....naj ti prpomam 100 plusov!!!!!.....na tole ugotovitev........edin neki me moti........ker si sivo maso "sploh" omenil.....bolj pravilno bi bilo.....da jo nimajo!!!! ;-)

js mam sivo maso med ušesi :cry: ... a mi bodo ukinl garancijo :?

Ne grem se več :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ukinejo obvezno garancijo... Ja, bomo pač ''čez mejo'' kupovali, kot v prejšnji državi. Itak je večina tehnične robe cenejše. Bom pač namesto 4 kilometre do Merkurja, peljal 20 kilometrov do prve večje tehnične trgovine. Pa tankat šel vmes. So naši politiki res taki butli, da dva dni naprej ne pomislijo? No, zadnje vprašanje je bilo bolj zaradi lepšega, odgovor itak vsi vemo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je bilo že rečeno, da ne bo ukinjena.

...aja, potem še pa dela kakšna siva celica v vladi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in to pri blondinki Radićevi ...

'Blondinka' Radićeva je dokaz kako peroksid zagotavlja, da ni neumnih temnolask ;)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ukinejo obvezno garancijo... Ja, bomo pač ''čez mejo'' kupovali, kot v prejšnji državi. Itak je večina tehnične robe cenejše. Bom pač namesto 4 kilometre do Merkurja, peljal 20 kilometrov do prve večje tehnične trgovine. Pa tankat šel vmes. So naši politiki res taki butli, da dva dni naprej ne pomislijo? No, zadnje vprašanje je bilo bolj zaradi lepšega, odgovor itak vsi vemo...

:OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

'Blondinka' Radićeva je dokaz kako peroksid zagotavlja, da ni neumnih temnolask ;)

Ma ona je nekaterih pogledih bolj "desc" kot marsikateri motosvetovec ... :lol1:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ona je nekaterih pogledih bolj "desc" kot marsikateri motosvetovec ... :lol1:

Jop....baje je bolj kosmata.......kot Golobček :lol1: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, zdaj mi je žal, da sem zafrkaval na račun njenih blond las. Pač ni seks bomba vendar je njeno delo ministrovanje in le po tem jo je treba ocenjevati. Kresalka je nekaterim lepotička (meni ni ampak ajdi, gušti so gušti), pa ji to nič ne pomaga da bi bila dobra ministrica. Tako njo kot Golobiča bi moral Pahor že zdavnaj zamenjati. Politika je morda res umetnost možnega a obstaja neka meja od katere kompromisi postanejo gnili...kompromisi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Radićevo je Borat najel namesto osebnega stražarja, tako da ima zdaj dve osebi v eni, to se pravi ŠPARANJE :whistle:

Sori, te moram popravit - njegova bodigardka je pa Jelušičeva ... Ona ma pa sploh najbolj polna jajca v vladi ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, zdaj mi je žal, da sem zafrkaval na račun njenih blond las. Pač ni seks bomba vendar je njeno delo ministrovanje in le po tem jo je treba ocenjevati. Kresalka je nekaterim lepotička (meni ni ampak ajdi, gušti so gušti), pa ji to nič ne pomaga da bi bila dobra ministrica. Tako njo kot Golobiča bi moral Pahor že zdavnaj zamenjati. Politika je morda res umetnost možnega a obstaja neka meja od katere kompromisi postanejo gnili...kompromisi.

Golobič bi moral zamenjat Borata k ma mal več soli v glav pa mal več jajc, Kato bi moral pa že zdavnaj vršt zaradi šnofanja koke :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!