Skoči na vsebino

Srbija


Priporočene objave

Vse dni pa tudi ne more scat... Motoristek je včeraj bil blizu Bele Crkve, lepo vreme.... Sem gledal slike, ko so bili na obisku pri FB znanki. Gledam jaz one slike ''posjeta iz Slovenije''... -dva GS in en RT, vsi 1200. :eek: Možak sploh ni napisal, da gre dol.. He he.

Je! TULE Zapis 42.

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ga srat fantje :eek: ! Toliko besed, kako boste šli po Srbiji pa se par napovedanih kaplic ustrašite :headbang: ! Danes sem prevozi pot Zaječar, Niš, Vlasinsko jezero po vukojebinah dobrih 350 km brez dežja in lep sonček cel dan :yea2: . Prenočil bom v motelu Predijane 30 km naprej od Leskovaca proti Makedoniji 20 eur na osebo .Jutri pa napad proti Užicam in Sarajevu.... :yea2:

Spal sem tudi v Novem sadu http://www.prenociste-novisad.com/ priporočam 30 eur soba za 2. Jutri pa upam da po 4-rih dneh srečam koga. Sreča prati hrabre al kako že :yea2: ?

Popravljeno . Popravil dopolaoro
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ga srat fantje :eek: ! Toliko besed, kako boste šli po Srbiji pa se par napovedanih kaplic ustrašite :headbang: ! Danes sem prevozi pot Zaječar, Niš, Vlasinsko jezero po vukojebinah dobrih 350 km brez dežja in lep sonček cel dan :yea2:

Ne ne, nihče se ni ustrašil kaplic, ampak če glih ni nuja, zakaj bi človek nekam silil? Prav tako pa mi je prijatelj iz Beograda sporočil, da vreme ni glih najboljše, prav tako pa tudi napoved za naprej ni nič kaj obetavna. Ti si hvala bogu zadel vreme, tako da ... je pa res, če te med potjo dobi si itak ne moreš nič.

Glede na to, da vsi, ki smo tukaj pisali, da bomo šli, nismo imeli namena sedet 4 dni pod streho, temveč smo se imeli namen po Srbiji malo zapeljat ... cruzat med zanimivimi destinacijami in napoved za naslednjih 10 dni, glih ni najbolj naklonjena vožnji z motorjem.

Tako da, nič se nismo ustrašli, temveč nam je višja sila preprečla užitek. Tudi pri nas ni glih vreme za vožnjo!

beograd.jpg

beograd2.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa sam baksuz na kvadrat.

Oba z ženo imava še cel teden dopust. Ajde , vreme nikakvo. Pa pristane tašča v bolnici. In pa še hujše:

Včeraj sem si z baterijskim vijačnikom preluknjal palec - danes na kirurgiji - mi odstranili odkruške od kosti, odstranili noht - palec max.zavit.

Motorradfahren vorbei , nix.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, mi smo nazaj. V sredo šli za Sarajevo -dež od Karlovca do Bihaća, naprej samo vlažne ceste. Srbija je potem bila dva dni sončna. Nazaj smo pa šli za Mostar čez Fočo in Nevesinje. Kri nebeška, 100 km sem prevozil pod lučko za rezervo :eek: , nobene pumpe v oni vukojebini. Na hlape prispel v Nevesinje. Do Mostarja vlažno. Danes pa nazaj preko Imotskega in Plitvic. Malo je sicer bilo dežja, pa mi ni žal niti kilometra poti, niti minute vožnje.

pic-126.jpg

Če bi ga iskal, ga ne bi našel...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko to tamo j...? :)

Yap... Kragujevac.

...i tata bih to radio, sine.

Popravljeno . Popravil motofrik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo zanimivo si je v Beogradu ogledati cerkev sv. Save Nemanja. Gradnjo cerkve in njeno notranjo ureditev počasi zaključujejo.

Če najdete tam še koga, ki vam pojasni zgodovino in potek njene gradnje in podrobnosti njene akustike, pa še toliko boljše.

Je največja pravoslavna cerkev v Evropi. Prehiteli so celo Ruse. Zunanjo fasado je naredilo slovensko podjetje.

Če ostanete čez noč v BG ne smete zamuditi večernega dogajanja v Skadarliji.

post-9142-0-51829500-1304330216_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No evo... še kaj zanimivega bom izvedel, glede na to, da sem prestavil Štart na 2. polovico maja...:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo zanimivo si je v Beogradu ogledati cerkev sv. Save Nemanja. Gradnjo cerkve in njeno notranjo ureditev počasi zaključujejo.

Če najdete tam še koga, ki vam pojasni zgodovino in potek njene gradnje in podrobnosti njene akustike, pa še toliko boljše.

Je največja pravoslavna cerkev v Evropi. Prehiteli so celo Ruse. Zunanjo fasado je naredilo slovensko podjetje.

Če ostanete čez noč v BG ne smete zamuditi večernega dogajanja v Skadarliji.

Če si dovolj pozoren, najdeš na velikih vratih na glavnem vhodu tole ploščico.

Na Skadarliji pa restavracija Tri Šešira....

post-7865-0-28310500-1304345151_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse dni pa tudi ne more scat... Motoristek je včeraj bil blizu Bele Crkve, lepo vreme.... Sem gledal slike, ko so bili na obisku pri FB znanki. Gledam jaz one slike ''posjeta iz Slovenije''... -dva GS in en RT, vsi 1200. :eek: Možak sploh ni napisal, da gre dol.. He he.

Koker jaz vem je bil v Kladovu :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..kjerkoli smo se ustavili, od Bosne do Srbije, vedno je bila kakšen motor s slovensko tablico v bližini parkiran. Tako, da vsi glih niso cviknili zaradi vremena.... :whistle: Po Mostarju je pa od tujcev bilo pol Japoncev in pol Slovencev... Sem se počutil prav domače. Edino, kar me je stisnilo pri srcu, je bilo, ko sem videl ''mojo'' kasarno razrušeno... Fotografiral je pa nisem. Nočem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koker jaz vem je bil v Kladovu :naughty:

...pri Tatjana Tanji... pač tam nekje, ko mi je slike kazala. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brez veze :whistle: vse smo pojedli in spili :naughty:

eh, pa nekaj je ja ostalo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...če ima še kdo kakšno ugodno preverjeno varianto za "spavanje" od BG pa do Makedonije, Albanije in ČG... Morda še tdi kak "vreden ogled, postanek"...

...bom hvaležen...

Ker me je prvi maj "prestrašil" z vremenom, planiram predzadnji ali zadnji teden v maju... če bo šlo z dopustom...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A o temle kdo kaj ve, kako je z motorjem?

"zelena karta se na območju Kosova ne priznava, pri vstopu se zaračuna dodatno zavarovanje za vozilo v višini 32 EUR za 14 dni ali 42 EUR za en mesec" ... povzeto iz AMZS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...če ima še kdo kakšno ugodno preverjeno varianto za "spavanje" od BG pa do Makedonije, Albanije in ČG... Morda še tdi kak "vreden ogled, postanek"...

...bom hvaležen...

Ker me je prvi maj "prestrašil" z vremenom, planiram predzadnji ali zadnji teden v maju... če bo šlo z dopustom...

Spanje v bižini Smederovo, izvoz Velika Plana za cestnino so znaki za etno selo, kjer je restavracija. Spanje v hiškah po 15 evrov po osebi z zajtrkom. Lepo urejeno in na nivoju. Motorji so parkirani na parkirišču pred vasjo vendar ni nobene panike ker je parking varovan.

lp jankec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...če ima še kdo kakšno ugodno preverjeno varianto za "spavanje" od BG pa do Makedonije, Albanije in ČG... Morda še tdi kak "vreden ogled, postanek"...

...bom hvaležen...

Ker me je prvi maj "prestrašil" z vremenom, planiram predzadnji ali zadnji teden v maju... če bo šlo z dopustom...

Če boš slučajno spal v Ohridu , s skuterji se vozijo za tabo in ti nudijo spanje. Jaz sem spal za 35€ app za štiri. Relacija Tirana do Skadra, hotelov kolkr hočeš, cene pa??? No prespati ni problema. Budva pa malo težje za en dan, spal sem za 45€ + buteljka vrhunskega.

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A o temle kdo kaj ve, kako je z motorjem?

"zelena karta se na območju Kosova ne priznava, pri vstopu se zaračuna dodatno zavarovanje za vozilo v višini 32 EUR za 14 dni ali 42 EUR za en mesec" ... povzeto iz AMZS

2009 je bilo 20€ za motor (15 dni). Ceneje kot za avto, koliko je bilo takrat za avto pa se ne spomnim. Je pa ta kosovska meja eno veliko sranje (če daš primitivcem oblast... )

lp

Franc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A o temle kdo kaj ve, kako je z motorjem?

"zelena karta se na območju Kosova ne priznava, pri vstopu se zaračuna dodatno zavarovanje za vozilo v višini 32 EUR za 14 dni ali 42 EUR za en mesec" ... povzeto iz AMZS

se ti nesplača spat v Ohridu, ker je cena :headbang: spiš TUKAJ spiš za 12€ z zajtrkom pa 15€ in je 15km do Ohrida. Lp prijatelj :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!