Skoči na vsebino

Oglasi iz interneta


Senna

Priporočene objave

živjo zanima me če kdo pozna koga ki prodaja hondo cbr 600 letnik od 2003-2005 za tam nekje do 3k €. 

 

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

faaak kere cene sam sem zx10r januarja 2010 kupil za 5000e pa je bil motor u piko...kolega ima  cbr 1000 2006 letnik isto v piko ze 3 leta pa je zanjo takrat dal 5100.....cene grejo očitno gor:)

Popravljeno . Popravil aselak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... kere cene .... cene grejo očitno gor:)

Ja očitno so jih uvozniki kar navili in seveda posledično se želje pri prodaji rabljenih tudi zvišajo - vsaj kar se tiče nastavljenih cen. Seveda je drugo koliko se po teh cenah tudi res proda in ali se res prodaja ali pa se le "prodaja" .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....cene grejo očitno gor:)

 

Pa še bodo šle ! ! cene rabljenih motorjev gor, saj se je prodaja novih tako avtov kot motorjev zelo zmanjšala in marsikateri motorist bo še ugotovil,da je motor drag šport- luksuz za naš obubožen standart in se ga bo moral hočeš nočeš odpovedal.Tudi,če se primerjajo cene motorjev so npr. v Nemčiji dražji kot pri nas poceni dobiš samo kakega Italjana z vprašljivim poreklom kilometri itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

faaak kere cene sam sem zx10r januarja 2010 kupil za 5000e pa je bil motor u piko...kolega ima  cbr 1000 2006 letnik isto v piko ze 3 leta pa je zanjo takrat dal 5100.....cene grejo očitno gor:)

 

res držijo cene... :ninja: mislim da bodo ceno držale dokler ne pride ven kakšen nov model

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se ne mudi ,ne kupvat zdele motorja,počakte na pomlad al pa še bolš poletje,pol se začne taprava razprodaja plehovja!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsako leto isto pravijo;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cena z letnim časom nima prav nobene veze. vse je samo odvisno od tega koliko nujno se more prodajalec motorja znebit. konec filozofiranja. 

 

bremzer pa ne vem kaj točno je hotu povedat, ampak nov motor te v nemčiji pride ravno toliko kot pri nas (če imajo kako fajn akcijo še celo ceneje) s tem da ga dobiš na domači prag, pa še prvi servis je že v ceni. glede motorjev od naših zahodnih sosedov (govorimo o severu italije) pa motorji čudežno zgubijo kilometre šele ko pridejo v slovenske roke in od tod tudi "strah" pred nakupom le-teh. vse je pa v najlepšen redu, če je bil motor kupljen pri nas, tudi če na avto netu praktično ni motorja s 40k km in več. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cena z letnim časom nima prav nobene veze. vse je samo odvisno od tega koliko nujno se more prodajalec motorja znebit. konec filozofiranja. 

 

bremzer pa ne vem kaj točno je hotu povedat, ampak nov motor te v nemčiji pride ravno toliko kot pri nas (če imajo kako fajn akcijo še celo ceneje) s tem da ga dobiš na domači prag, pa še prvi servis je že v ceni. glede motorjev od naših zahodnih sosedov (govorimo o severu italije) pa motorji čudežno zgubijo kilometre šele ko pridejo v slovenske roke in od tod tudi "strah" pred nakupom le-teh. vse je pa v najlepšen redu, če je bil motor kupljen pri nas, tudi če na avto netu praktično ni motorja s 40k km in več. 

 

Se strinjam, poglej po kakšnih spletnih straneha v IT, so motorji od 1800Km do 60000 ali pa tudi 80000, v Slo so skoraj vsi pod 40 000km.

 

Drugače pa se mi zdi da majo res motorji tam oktober-november mal nižjo ceno (če kaže da bo zima huda) ker mislim da je marsikdo optimist da bo meu nalsednjo sezono bolši motor (predusem za kakšne bol švoh modele). Od januarja dalje so pa kr usi čudežno pripravljeni na novo sezono z pravkar narejenim servisom.

Pa zaradi te krize cene bol niso padale zadnje 2 leti zdej bojo mogoče kaj popuščale... kdo ve....

 

(to so pač moje izkušnje ko sm skor 5 let gledau avto. net skoraj vsak dan.. ki sm meu tesn bađet (brez dnarja)... in hotu motor :D )

 

Bear ti je mislim da že Aynach reku u drugi temi da za šport in potovanje glej kakšne 600tke tam okoli 65 do 80 konjeu, ker te imajo tudi največkrat možnost kakšnih blokad. (mogoče ti tut Aynach proda svoj motor(mislimd a bi lahko šel v A2, kr se neki prtožuje da rabi več konjeu) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

faaak kere cene sam sem zx10r januarja 2010 kupil za 5000e pa je bil motor u piko...kolega ima  cbr 1000 2006 letnik isto v piko ze 3 leta pa je zanjo takrat dal 5100.....cene grejo očitno gor:)

jp. S cenami mal blaznijo. nova 10ka ostanek iz 2012 je kar 15 kek! 2009ga je bla pa 11! zlodja, to je skor 50%. A je mozno, da je takrat Cerne tako sjebal cel trg?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moji izkušnji pa se ne prodaja prav nič. Sem imel motor v oglasu novembra, z naskokom najcenejši primerek na avtonetu, pa sta me v mesecu dni kontaktirala eden ali dva, pa še to neresni "zadnja cena" junaki.

Isto pravijo znanci, ki prodajajo svoje motorje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trg ni prenasičen za zihr da ne.slab zgled za prodajo so takile forumi, ker se kupci sanjsko opirajo na napisana mnenja na varianto "kaj pa vi mislite o tem motorju" in pa "ali kdo pozna ta motor".bedarija.lahko gre v večini primerov samo za pisanje v smeri zavajajnja ali pa foušije da ne omenjam sovražno nastrojenih na določen tip in model motorja.resni kupec gre sam pogledat zadevo in to je to.glede cene se lahko vse dogovori.vsak pa itak malo ceno navije da je potem lažje barantati.

sam imel motor v oglasu, nekaj klicev in emailov.vsi sami bi pa nebi.pridi in vidi druge ni.na koncu menjal staro za staro in dobil pri trgovcu ceno objavljeno v oglasu.

Popravljeno . Popravil bobiboss
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do danes sem prodal mojih motorjev, sigurno vsaj 8 in ca 12 avtov pri NOBENEM nisem nikoli niti za cent spustil ceno ! in VEDNO brez problemov prodal.Postavit moraš pravo ceno raje malo nižjo in ne glihat to je moj moto,kajti čim kupec gliha pomeni "meni" vsaj,da mi ne verjame in NI resen kupec,če prodajalec spušča ceno pomeni"meni", da ima nekaj za bregom ! to je moje razmišljanje,sicer pa kupujem ponavadi novo na keš in do danes vse kupil z vsaj 7-15%-tnim popustom !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče kdo ve kaj pa kako je s tem motorjem? Prodaja se na vsake 5-6 mescu, vedn nov lastnik in vsak lastnik neki novga nardi na motorju. Prej je mel 1 barvne feltne in zlizane gume. Cena je bila okoli 1,2k €. še oglas  http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=8056878&show=2

Popravljeno . Popravil Žan96
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moji izkušnji pa se ne prodaja prav nič. Sem imel motor v oglasu novembra, z naskokom najcenejši primerek na avtonetu, pa sta me v mesecu dni kontaktirala eden ali dva, pa še to neresni "zadnja cena" junaki.

Isto pravijo znanci, ki prodajajo svoje motorje.

Pa se prodaja. :grim

Jaz sem imel mojega v oglasu novembra in ga tudi prodal.

Je pa res, da je bil motor res zelo lepo ohranjen (lahko bi rekel "ko bombonček"), cena zanj pa korektna - zame in za kupca. Mogoče zanj še malenkost bolj, ampak naj bo, saj sem jaz tudi zelo dobro nabavil drug motor, česar brez prodaje starega ne bi mogel niti pod razno naredit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trg je prenasičen, če hočes prodat, moraš pod ceno, zato je pametno že v štartu dobro kupiti.

bmfla  :kva2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem zdaj v roku leta in pol prodal 2 motorja in 2 kupil. Prva prodaja je bil 125 kubični korejec, je šlo v enem tednu za 650 EUR, klicali so ene trije. Druga pa je bila Honda s cca 80000 km. Prodajal sem jo od junija do oktobra. Klicala sta 2, s tem da je drugi prišel pogledat in mi je deloval dokaj neresno. Čez en teden je klical, kdaj lahko pride ponj. Motor, ki sem ga kupil, je bil na avtonetu še dlje, kot moj. Vsi, ki sem jih pa šel gledat ob nakupu, pa so slej ali prej priznali, da je hudo težko prodat...ampak se da. Če sem jaz mojo Hondo s temi kilometri prodal, potem se da prodat vse. :) Nisem pa hotel zbijat kilometrov, ker si ne želim, da kdo mene nat****, pa tudi jaz nikogar nočem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!