Skoči na vsebino

Oglasi iz interneta


Senna

Priporočene objave

Pozna kdo?http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=8382133

Kakršnokoli mnenje dobrodošlo

 

Težka bo. R-moto ima ima večino ponudbe iz tujine - lastnika bi moral iskati med 60 milijoni Italijanov ....

 

Pelji s seboj koga, ki se na te motorje ali pa na motorje na splošno spozna in preglejta motor. Če je kaj narobe, je to ponavadi vidno. Drugače pa imaš 2 meseca garancije in verjetno ga boš sedaj dovolj vozil, da se morebitna skrita napaka pokaže.

 

Jaz sem pri R-Motu vzel rabljenega, sicer s slovenskim poreklom a se je na motorju po nakupu pokazalo nekaj napak, ki jih med ogledom in testno vožnjo nisem opazil. Vse je bilo odpravljeno na stroške prodajalca in na splošno lahko njegov odnos ocenim kot zelo fer. Nikoli ni kompliciral, me sploh karkoli spraševal ali kazal kak dvom, da bi naj jaz bil odgovoren za okvaro. Ponudil je rešitev in okvare so bile odpravljene na njegov strošek in/ali z njegovimi deli ter v obojestransko zadovoljstvo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osebno ne, je pa na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) že kar ene par mesecev... Mislim da je bilo že nekaj napisanega o njem samo sedaj ne najdem.

Kaj napisano je bilo tukaj na teh straneh? 

 

Sem ga klical, ma tak čuden občutek sem imel ko sem se pogovarjal z njim, ni daleč samo me je vseeno minilo da bi šel pogledat.

Najprej trdi da je starejši lastnik.. oh in sploh motor, lepo vožen..vzdrževan potem pa menjana veriga in zobniki na 18k..To res ne gre skupaj...

Tudi za felge mi je čudno..da so modre.. koliko sem gledal so samo črne za ta letnik?

Kolikor jst vem bi moral imeti črna platišča....,pa pojdi pogledat ,če si tako blizu  :P Kar se pa verige in zobnikov tiče je pa možno ,da jih je menjal na 18 tisoč...,meni so na gsx-r 750 originalne zdržale 38 tisoč ,ko pa sem jih zamenjal za did sem pa moral na 20 tisoč spet zamenjat.

Če bi pa ta motor res imel 18 tisoč...in vse oh in sploh bi bila cena kar 1000 več... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je zlata palca tut pod zicam;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

človk bi jih kr poklicu in prašu če so kej čudnega pojedli :D :D :D še malo bojo te stare kante dražje k nove, ker so ravno dobro "ulaufane" :lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao pa dej puste človeka naj prodaja motor, ne rabte ga takoj squrcat :/. Sej išče preveč zanjo, sam mogoče se mu ne mudi s prodajo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi reko moj kolega.... človek je zlatar  :eek:  ampak ... verjetno samo on ve koliko je motor vreden ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor ni moj, ampak od kolega. Glede na to, da se dejansko spozna na motorje in ni samo nek nastopač, se je z motorjem ravnalo kot se spodobi. Preden je objavil ceno je preveril tudi druge r6 v podobnem cenovnem rangu in stanje le teh, cena je popolnoma primerna glede na ponudbo na netu. Pa tudi opreme je dovolj gor, racing krivine itd zraven se dobi tudi orginal dele, menjano je olje, gume so nove... :)  Pa naj še kak 18 letni šmrkavec komentira, saj ste zabavni :)

Popravljeno . Popravil 46simon
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam ste res kekci vsak lahko postavi svojemu motorju tako ceno kot hoče pač če je previsoka ga ne bo noben kupu sam ker smo tipični slovenci se je treba vedno v druge vtikat :D

 

Aja drugače so vsi moji motorji naprodaj če koga zanima :D

 

(sam ga ni junaka na tem svetu ki bi mel dovolj € da bi moje motorje dobil :D)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor ni moj, ampak od kolega. Glede na to, da se dejansko spozna na motorje in ni samo nek nastopač, se je z motorjem ravnalo kot se spodobi. Preden je objavil ceno je preveril tudi druge r6 v podobnem cenovnem rangu in stanje le teh, cena je popolnoma primerna glede na ponudbo na netu. Pa tudi opreme je dovolj gor, racing krivine itd zraven se dobi tudi orginal dele, menjano je olje, gume so nove... :)  Pa naj še kak 18 letni šmrkavec komentira, saj ste zabavni :)

Pa se je kot 2.lastnik sploh kaj peljal pri tako malo km :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa se je kot 2.lastnik sploh kaj peljal pri tako malo km :)

 3 500km je njegovih, večinoma ture mesto-Pag, ima/imel je še z 750 in pa GsX R 750 za na pisto, uglavnem motor ima ceno kakršno ima....če se ne motim tudi ni zadnja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ceni lahko prodajalec svoj motor na toliko everčkov, kot mu paše, ampak vreden je pa na koncu motor zgolj toliko, kolikor mu je kupec pripravljen plačat.

 

itak pa so cene na avtonetu zdej poskočile nekam v nebo. ostali so pa bolj al manj neki izbirki, katere jim do sedaj ni uspelo prodat, oz. računajo da bojo na večji izkupiček, od tistih, ki sedaj mrzlično rabijo motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna mnenja pa imate o motorjih, ki po leto ali več samevajo? http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=8133700

 

menda ti je jasno da je pa ravno eno malo razlike a stoji dve leti ali več nov motor, al pa rabljen nekomu v graži. (itak pa če že daješ ta primer, gre za ne priljubljeno znamko in nepriljubljen model motorja, tako da to da "ostaja" iz zaloge ni nič čudnega)

 

sicer pa so se take r6 prodajale za tako ceno, tri leta nazaj. sicer pa ne vem kaj se vznemirjaš, če se nam večini zdi cena pretirana, če je tako oh in sploh bo že najdu kupca :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ciljal sem bolj na to, da če je motor stal dve leti ali celo tri pri miru, razna tesnila pa to...je kak razlog za skrb?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

simon, da nebo pomote, nisem opredeljeval ravno tvojega primera, pravim da pa dosti ljudi ocenjuje neko stvar kot zlato...

Res je da vsak kupi motor in ga pošteno plača, samo od razmerja kupec prodajalec je odvisno ali sta na koncu oba zadovoljna z minimalnimi odstopanji, ali se na koncu prodajalec smeji ali kupec....

Vem pa da je težko danes za vložek dobit realno povračilo stroškov... Ravno iz tega razloga sem se odločil da ne nujnih stvari na motor nebom vlagal... (izpušni sistem itd...)

:grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ciljal sem bolj na to, da če je motor stal dve leti ali celo tri pri miru, razna tesnila pa to...je kak razlog za skrb?

Pa dobro kaj zdaj ti kupuješ motor al prodajaš za kolega??Daj se zjasni.. :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dobro kaj zdaj ti kupuješ motor al prodajaš za kolega??Daj se zjasni.. :fight2:

Naredil sem uslugo kolegu, sam pa ravno končujem izpit in iščem motor zase :) Samo jaz sem žal v a2 kategoriji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo je to, kako nekateri že po slikah znate točno povedat o motorju vse! Dajte poklicat lastnika, pa se tam prepričajte in si oglejte stanje, ne pa, da nekdo da link do oglasa, potem pa vsi vse vedo! :angryrant1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!