Skoči na vsebino

Spet reklame na email


Priporočene objave

Se mi zdi da je to že enkrat bilo.

Danes sem zopet dobil reklamo na email naslov, ki ga uporabljam samo na motosvet strani.

GENERALNI UVOZNIK IN DISTRIBUTER:

****************

***********************

*********************

E-mail: saplex@siol.net

Sm jim že zadnič nazaj odgovoril da naj mi tega ne pošiljajo več.

Pa očitno ne zaleže lepa beseda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva pa če njegov email naslov objavimo na vseh XXX straneh pa nej njega malo zasipajo z pošto (z XXX vsebino valda) :twisted: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi da je to že enkrat bilo.

Danes sem zopet dobil reklamo na email naslov, ki ga uporabljam samo na motosvet strani.

GENERALNI UVOZNIK IN DISTRIBUTER:

********+

******

**********

Sm jim že zadnič nazaj odgovoril da naj mi tega ne pošiljajo več.

Pa očitno ne zaleže lepa beseda.

Ti si jim pa še malo reklame naredil ... to bojo veseli :? :? :shock: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi da je to že enkrat bilo.

Danes sem zopet dobil reklamo na email naslov, ki ga uporabljam samo na motosvet strani.

GENERALNI UVOZNIK IN DISTRIBUTER:

********+

******

**********

Sm jim že zadnič nazaj odgovoril da naj mi tega ne pošiljajo več.

Pa očitno ne zaleže lepa beseda.

Ti si jim pa še malo reklame naredil ... to bojo veseli :? :? :shock: 8)

Sory tud pomislu nism na to :cry: :cry:

Sm kuj popravu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imajo pa nekaj dobrih in poceni reči ... torej jim je uspelo :) ... jaz jih bom verjetno poklical, kljub vsemu raje dobim oglas za nakup moto opreme, kot pa ponudbo za nakup internet domene ali vabilo na XXX strani ali ...

Se pa seveda ne strinjam z nelegalnim načinom pridobivanja e-mail naslovov, ki so ga ubrali... :shock: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Majo pa kr ugodne reči :)

Z vpisom njegovega email-a v pravo okence bi se malo zamislil nad takim načinom oglaševanja.

Pa tudi kakšen letak v nabiralniku bi bil lahko manj ko smo že pri direktnem oglaševanju.

Ampak dokler si s tem povečujejo promet bo pač tako. Ko bodo s takim načinom oglaševanja izgubili več prometa zaradi upada ugleda kot pridobili strank bo pa kaj drugače.

LP,

Klemen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dubu, tudi z klicajem, pa sej ni panike, če bi kej rabu, bi pač šu kupit, kaj je tak problem tist shift+delete prtisnt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dubu, tudi z klicajem, pa sej ni panike, če bi kej rabu, bi pač šu kupit, kaj je tak problem tist shift+delete prtisnt

Ne gre za to, gre za to, da se naša baza e-mail naslovov iz Motosveta prenaša na spam liste. Dokaz: moja žena je ob včlanjenju na motosvet edinokrat dala gor hčerin e mail naslov, in ne boste verjeli, tudi ona je dobila omenjeno reklamo. Kaj pa če je kriv linux :?: :idea: :cry: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dubu, tudi z klicajem, pa sej ni panike, če bi kej rabu, bi pač šu kupit, kaj je tak problem tist shift+delete prtisnt

Res ni tak problem vse skupaj delete narest.

Sam princip kako poceni reklamo pri določeni skupini porabnikov izvest mi pa ni všeč.

Predstavljaj si da posodiš sosedu avto da ti vozi določeno zadevo tebi na dom, pri sosedu pa se ta tvoj avto vsake toliko časa "sposodi" neznana oseba ki ga koristi za svoje namene :evil: in to brez tvoje in sosedove vednosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to mata Lojzi in Hanzi 8) oba prav, pomisli pa če bi npr dobil mail: 70% popusta na vse artikle zaradi zaprtja trgovine in bi se na novo opremil za male denarce, bi ti bilo žal če bi nekateri na MS dobili ta mail, ti bi pa izvedel šele ko bi bilo vse razprodano, zato je včasih treba sprejeti tveganje in prejeti 50 crap mailov za enega koristnega - pa tut realno gledano tega spet ni tolko veliko, da bi se ti zmešalo :wink: ha ha ha

sej motoristi smo preudarni ljudje in ne ko kure, ki bi se limale na gnilo zrnje :?: :lol:

mogoče bo pa nojz kej poročal o svojih ukrepih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm tudi dobil reklamo :evil:

Vsi, ki pravte da reklame niste dobili poglejte kaj mate v profilu vpisano. Ker če tam e-maila ni vpisanega vam jo nimajo kam poslat !

LP - Rude

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Direktor Saplexa trdi, da je vse, ki so to zahtevali, izbrisal iz mailing liste.

Da so e-maili ukradeni iz motosveta sploh ni dvoma, pač tipično balkansko - kradi dokler moreš in dokler te folk ne pošlje v r**.

Trditev g. direktorja, da imamo vsi veliko od tega, da se spam pošilja naokrog, je bolana. Od tega imajo "nekaj" vsi, razen tisti, od katerega so bile informacije pokradene, in ki posredovanje podobnih reklamnih sporočil tistim uporabnikom, ki se s tem strinjajo, zaračunava.

V glavnem, dobra šola, da se na poštenost in poslovno etiko balkanskih slovencev ne moreš zanesti, sploh pa ne pri nas, kjer pravna država ne deluje in so ljudje pač zaradi tega tako pokvarjeni kot so.

Bistvo vsega - če želite podobne maile še prejemati, to sporočite na pošiljateljev e-naslov. Če kljub zahtevi po prenehanju pošiljanja maile še vedno dobivate, se obrnite name in vas bom poučil, kako pravno ukrepati.

Prosimo vas tudi, da se na motosvet z zahtevami po prenehanju SPAMA iz Saplexa ne obračate, ker za nastalo situacijo nismo krivi mi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam da se take novice objavljajo na način kot Avtotriglav (aprilia) oziroma Avto hiša class (peugot) pa naj prispevajo nekaj prjatlov za morebitne izboljšave Motosvet.com. Tam bomo zagotovo vsi videli reklamo tudi tisti ki niso prjavljeni na forumu in nimajo nikjer objavljenega svojega maila oziroma bolje povedano naključni obiskovalci MS. Se strinjaš Noise :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa niti ne mot če mi pošljejo, ker sej poleg vsega maila ki ga dobiš željenega ali neželjenega je čisto vseeno če še kaj motorističnega. Naj pošljejo. Sej reklame od raznih trgovin tud vsak dan na dom dobiš, pa ni nič pametnega....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:roll: Hmnja... Tudi mene reklama ne moti - pravzaprav me zanima, če se da izdelke znamke iz reklame videti v kaki trgovini v LJ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!