Skoči na vsebino

Spet reklame na email


Priporočene objave

:roll: Hmnja... Tudi mene reklama ne moti - pravzaprav me zanima, če se da izdelke znamke iz reklame videti v kaki trgovini v LJ?

Translap, dejva še enkrat. Sej ne gre za to, ali v poplavi spamov zadeva dejansko koga moti ali ne. Preberi si Hanzijevo in Nojsovo izjavo. Zakaj bi sploh še kdo plačeval oglaševanje na Motosvet.com (na drugih portalih je zadeva seveda identična), če je pa ceneje in elegantneje ukrasti mail listo in vsem članom zastonj deliti reklame. Tak marketing pomoje ne bo več dolgo v uporabi, tudi pri nas bo slejkoprej potrebno sprejeti določene zakonske regulative glede tega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobil reklamo iz Maribora in se 100% strinjam s Hanzijem! :twisted: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jaz sem za to, da naj kaj prispevajo za reklamo na forumu, ne pa na takšne "podel" način ukrasti podatke pa si tako večati prodajo! :evil:

Nekatera podjetja drago plačajo, da pridejo do naslovov za direktni mailing!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Transalp, dejva še enkrat. Sej ne gre za to, ali v poplavi spamov zadeva dejansko koga moti ali ne. Preberi si Hanzijevo in Nojsovo izjavo...

Ja, Lojzi, se strinjam z vsemi tremi. Spam-e dobivam sem in tja tudi zaradi objave svojega email naslova "na netu", kar je povezano z mojim delom. Vem, da bi lahko vrinil kak znak ali niz (npr. "nospam") ipd., pa ga nisem... Poleg tega sem še na TA mailing listi, kjer prav tako sem in tja ukradejo email naslove in spam-ajo. Za regulative in predvsem njihovo izvajanje bo pa pri nas najbrž treba še počakati... In takrat bo treba še dokazati, kdo je res poslal "spam" - s tem mislim, da bi znal tudi kdo "v imenu drugega" ponagajati s kakega "free" naslova ipd.

Torej - "delete", pa je! :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest tud in to celo z oznako zelo pomembno! :evil:

Me too!

Sploh pa reklamne maile, ce ne pride iz tocno znanega :shock: naslova brisem brezpogojno in takoj in se sploh ne obremenjujem z njimi. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
V moj poštni predal, ki ga uporabljam samo za MS je priletela še ena reklama :evil:

Mail forwardiral Noisu.

LP - Rude

Ali si sporočil pošiljatelju naj ti ni pošilja več e-mailov ??

Jaz sem jim pisal .... in vprašal za zavorne obloge za moj motor ... 8) :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V moj poštni predal, ki ga uporabljam samo za MS je priletela še ena reklama :evil:

Mail forwardiral Noisu.

LP - Rude

Ali si sporočil pošiljatelju naj ti ni pošilja več e-mailov ??

Jaz sem jim pisal .... in vprašal za zavorne obloge za moj motor ... 8) :arrow:

Nisem sporočil, ker nočem, da imajo kakršnokili povratno info. od mene. Verjetno nisem edini, ki dobivam reklame pa upam, da bo Noise ukrepal za vse skupaj.

LP - Rude

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noise in Codein ti tu nimata kaj pomagati. In tudi nihče drugi ne. Pomagaš si lahko le sam.

Oglej si svoj prispevek.

Tam na dnu boš videl tri gumbe:

profil, pm in email.

In kaj je lažjega in bolj legalnega kot to, da rečeš tajnici: tu imaš internt, preglej forum na Motosvetu in izpiši vse emajle, ki so na njem objavljeni.

Forum je javen, emajli so javno objavljeni.

Umakni gumb emajl iz svojih prispevkov, spremeni emajl in butaste pošte ne bo več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noise in Codein ti tu nimata kaj pomagati. In tudi nihče drugi ne. Pomagaš si lahko le sam.

Oglej si svoj prispevek.

Tam na dnu boš videl tri gumbe:

profil, pm in email.

In kaj je lažjega in bolj legalnega kot to, da rečeš tajnici: tu imaš internt, preglej forum na Motosvetu in izpiši vse emajle, ki so na njem objavljeni.

Forum je javen, emajli so javno objavljeni.

Umakni gumb emajl iz svojih prispevkov, spremeni emajl in butaste pošte ne bo več.

...že mogoče...samo podatkov o e-mailu že nekaj časa ni več objavljenih v profilu večine uporabnikov... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...že mogoče...samo podatkov o e-mailu že nekaj časa ni več objavljenih v profilu večine uporabnikov... :lol:

Nekoč so pa bili ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj kako smo bogi, reklamo smo dobil na mail in to že dvakrat. :shock:

Dejmo hit Hanžeka poklicat, pa se mu zjokat. :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene uporabni maili ne motijo ... moti me XXX, free domain, enlarge your penis :oops: in podoben crap, ki ga dobivam stalno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...že mogoče...samo podatkov o e-mailu že nekaj časa ni več objavljenih v profilu večine uporabnikov...

To je res, vendar se gremo foruma na Motosvetu že leto in pol. In v starem forumu smo imeli prav vsi e-naslove v profilih.

Nekateri delajo dolgoročno in so že lani prepisali podatke, ko je bil še stari forum. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene moti ves spam. Tudi ta od Saplexa, saj lahko oglašuje na spletnih straneh, če hoče, da ga folk opazi. Je pa prednost teh domačih ker imajo prave mail naslove in jim lahko direkt poveš, kaj si o njihovih mailih misliš.

Jaz jih na začetku prosim, da mi nehajo pošiljati ta shit. Pri naslednji prošnji pripnem 10MB datoteko itn. Pa če se mu da DL-jat to vse, naj kar.

Seveda se tega špila ne bi šel, če ne bi bil na kablu ali DSL-u :twisted: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej te reklame sploh niso tako napačne,ampak samo če so na temo naših konjičkov,mogoče bo pa gdaj kaka fina ponudba,pa bomo mi veseli in oni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej te reklame sploh niso tako napačne,ampak samo če so na temo naših konjičkov,mogoče bo pa gdaj kaka fina ponudba,pa bomo mi veseli in oni.

Mi pa ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še enkrat - dotično osebo Mr. Balkanca smo kontaktirali in pravi, da če kdo želi nehati prejemati spam, naj pošlje e-mail nazaj...

(skupaj z 10x10mega dodatki ehehe)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še enkrat - dotično osebo Mr. Balkanca smo kontaktirali in pravi, da če kdo želi nehati prejemati spam, naj pošlje e-mail nazaj...

(skupaj z 10x10mega dodatki ehehe)

jp... mu bom vsakic sproti pisala :evil: :evil: :evil: :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!