Skoči na vsebino

MOTO SREČANJE NA NOVI ŠTIFTI


hoyla

Priporočene objave

Živjo

mene zanima, če je že kdo od vas bil na žegnanju (blagoslovu) motorjev na Novi Štifti pri Ribnici?

Ta dogodek se letos odvija že, no vsaj men se zdi, 11- ič organizator je MK RIBN'ČAN, no vsaj bil je pred led leti, če pa je še, ne vem. Pridejo motoristi iz skoraj vse Slovenije, največ pa jih je iz Ljubljane in okolice, Kočevja, Ribnice, primorski konc je tudi dobro zastopan, tko da je na žegnanju vsako leto več motorjev. Če koga zamina se mi lahko 27.04. 2011 pridruži, ker jest bom letos 100% tam.

Za uro se bom še pozanimal in jo sporočim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam pojma o čem govoriš, še nikol slišal o čem podobnem... :rolleyes:

Potem pa sem uporabil ISKALNIK in našel TOLE :naughty: : KLIK :headbang::wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam pojma o čem govoriš, še nikol slišal o čem podobnem... :rolleyes:

Potem pa sem uporabil ISKALNIK in našel TOLE :naughty: : KLIK :headbang::wallbash:

link je od društva motoristi za motoriste, malo prelistaj po linku, pa boš vidu slike iz Nove Štifte. Kot sem že napisu v uvodu bo letos že 11 žegnanje oz. blagoslov motorjev. Vsako leto ga organizira MK Rin'čan, sem tud napisu v uvodu.

Nimam pojma o čem govoriš, še nikol slišal o čem podobnem... :rolleyes:

Potem pa sem uporabil ISKALNIK in našel TOLE :naughty: : KLIK :headbang::wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo

mene zanima, če je že kdo od vas bil na žegnanju (blagoslovu) motorjev na Novi Štifti pri Ribnici?

Ta dogodek se letos odvija že, no vsaj men se zdi, 11- ič organizator je MK RIBN'ČAN, no vsaj bil je pred led leti, če pa je še, ne vem. Pridejo motoristi iz skoraj vse Slovenije, največ pa jih je iz Ljubljane in okolice, Kočevja, Ribnice, primorski konc je tudi dobro zastopan, tko da je na žegnanju vsako leto več motorjev. Če koga zamina se mi lahko 27.04. 2011 pridruži, ker jest bom letos 100% tam.

Za uro se bom še pozanimal in jo sporočim.

upam da vreme lepo :hmm: :hmm: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa se splača iti tja? Mislim.. kaj pa vem, no. .)

Kaj pa se dogaja tam? Nekaj sem slišal, da eni kar ne morejo, ne da bi vsako leto šli tja...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menda je nekdo celo predlagal točenje samo brezalkoholnega piva... Nezaslišano!!! Motoristi smo ja pijanci in babjeki, jebelacesta. Da smo bradati rogovileži se pa tako ve. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menda je nekdo celo predlagal točenje samo brezalkoholnega piva... Nezaslišano!!! Motoristi smo ja pijanci in babjeki, jebelacesta. Da smo bradati rogovileži se pa tako ve. :whistle:

Neverjetno, neverjetno!!! Kaj si nekateri drznejo!!! Po mojem bi celo obvezne klobase uveljavli, ej!!! Groza, ti povem!! :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pa se nikol. A tam klobase prodajajo al kako?

Jest tud še nikoli nisem bil, ker prej nisem imel motorja :cry: , sem pa slišu, da je dost motoristov in da je baje fešta po žegnanju. Kolikor se spomnim, je bilo na prvem zboru okoli 50 motorjev in se je vsako leto število motoristov večalo. Po žegnu je bila tudi panoramska vožnja po ribniški dolini.

Toliko m je znanega

:OK::kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neverjetno, neverjetno!!! Kaj si nekateri drznejo!!! Po mojem bi celo obvezne klobase uveljavli, ej!!! Groza, ti povem!! :wallbash: :wallbash: :wallbash:

No no, sej ni tko hudo narobe, če ni alkohola, ali se motim? :slap: :slap: Po vseh nesrečah, ki se dogajajo na slovenskih cesta, bi bil po moje to edino pravilno. Jest bom šel na Novo Štifto ne zaradi alkota, ampak največ zaradi druženja. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No no, sej ni tko hudo narobe, če ni alkohola, ali se motim? :slap: :slap: Po vseh nesrečah, ki se dogajajo na slovenskih cesta, bi bil po moje to edino pravilno. Jest bom šel na Novo Štifto ne zaradi alkota, ampak največ zaradi druženja. :yea2:

A SI NOR ZE PO NARAVI AL SI SELE POSTAL TAK?? HALOOOO??? ZBOR IN ZEGNANJE BREZ ALKOHOLA?? KDO JE PA SE TO VIDU, DEJ NO MIR!! :headbang::wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem slišal (prebral?), da kdor je bil enkrat tam, se vedno znova vrača... Le kaj jim natvezijo? Enkrat bo treba iti, da vidim, kaj je na tem belobradem župniku (frančiškanu, menda), al' ma pridigo tako, ne vem.

A striptease bo tudi? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

link je od društva motoristi za motoriste, malo prelistaj po linku, pa boš vidu slike iz Nove Štifte. Kot sem že napisu v uvodu bo letos že 11 žegnanje oz. blagoslov motorjev. Vsako leto ga organizira MK Rin'čan, sem tud napisu v uvodu.

http://www.motosvet....ta/page__st__75

polvič slišm ... :hmm:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A striptease bo tudi? :whistle:

Mislis, da ga ne bo? Po mojem bojo pripeljali dve lezbicni Bondage dominatrix sado mazo lezbijki, k bosta imeli live sex show... kaj pa drugega. Pa klobase, of kors!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No no, sej ni tko hudo narobe, če ni alkohola, ali se motim? :slap: :slap: Po vseh nesrečah, ki se dogajajo na slovenskih cesta, bi bil po moje to edino pravilno. Jest bom šel na Novo Štifto ne zaradi alkota, ampak največ zaradi druženja. :yea2:

to je pa ja čisto narobe če ni alkota .. pol se ne moremo odpovedat alkotu pa nam je pitje vode-fuj fej - in sokov - masten pljunek čez levo ramo - pod prisilo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A SI NOR ZE PO NARAVI AL SI SELE POSTAL TAK?? :cry: :cry: HALOOOO??? :xx: :xx: ZBOR IN ZEGNANJE BREZ ALKOHOLA?? :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: KDO JE PA SE TO VIDU, DEJ NO MIR!! :headbang::wallbash:

Vidim, da sem stopil žul z mojo izjavo :eek: , zdaj pa mi povej, ker ne razumem preveč dobro :slap: , zakaj bi to bilo dobro na takih enodnevnih srečanjih točiti alkohol :? :? ? Pol pa na motor, ki ima samo 2 kolesa, pa tu kazni niso glih takšne kot pred 15 leti.

Pa če se zgodi nesreča, ne bom je klicu, ker sama pride, pa tud če nisi nč kriv, je tvoja motorika ob popitem alkoholu manjša. :blink: :wacko: :blink: :wacko:

Pa ne samo zaradi policajev ne pijem alkohola, kadar vozim, ne pijem ga predusem zaradi sebe in svoje varnosti. Če se ga že hočem napit, pustim avto ali motor doma in grem z busom, peške ali taxijem, verjemi, je varnjeje, preverjeno :yea2: :yea2:

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da sem stopil žul z mojo izjavo :eek: , zdaj pa mi povej, ker ne razumem preveč dobro :slap: , zakaj bi to bilo dobro na takih enodnevnih srečanjih točiti alkohol :? :? ? Pol pa na motor, ki ima samo 2 kolesa, pa tu kazni niso glih takšne kot pred 15 leti.

Pa če se zgodi nesreča, ne bom je klicu, ker sama pride, pa tud če nisi nč kriv, je tvoja motorika ob popitem alkoholu manjša. :blink: :wacko: :blink: :wacko:

Pa ne samo zaradi policajev ne pijem alkohola, kadar vozim, ne pijem ga predusem zaradi sebe in svoje varnosti. Če se ga že hočem napit, pustim avto ali motor doma in grem z busom, peške ali taxijem, verjemi, je varnjeje, preverjeno :yea2: :yea2:

sej viš da majo prevec cajta :rolleyes: pol pa neumnosti po forumu čečkajo :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej viš da majo prevec cajta :rolleyes: pol pa neumnosti po forumu čečkajo :P

Vsaj eden, ki je moji strani, :worship: :worship: :OK: :OK:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da sem stopil žul z mojo izjavo :eek: , zdaj pa mi povej, ker ne razumem preveč dobro :slap: , zakaj bi to bilo dobro na takih enodnevnih srečanjih točiti alkohol :? :? ? Pol pa na motor, ki ima samo 2 kolesa, pa tu kazni niso glih takšne kot pred 15 leti.

Pa če se zgodi nesreča, ne bom je klicu, ker sama pride, pa tud če nisi nč kriv, je tvoja motorika ob popitem alkoholu manjša. :blink: :wacko: :blink: :wacko:

Pa ne samo zaradi policajev ne pijem alkohola, kadar vozim, ne pijem ga predusem zaradi sebe in svoje varnosti. Če se ga že hočem napit, pustim avto ali motor doma in grem z busom, peške ali taxijem, verjemi, je varnjeje, preverjeno :yea2: :yea2:

Ja, na grozno velik zulj si mi stopil. tak k ima kri noter in koscke... alkohol mi rabimo podnujno!!! ce ni alkohola, ne pridem nikamor, pa pika!!! groza, kako si drznes napisat, da bi na zegnanje prisel, ce ne bodo tocili VSAJ polnomastnega piwa. Snops al pa nc!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!