Skoči na vsebino

MOTO SREČANJE NA NOVI ŠTIFTI


hoyla

Priporočene objave

...Jest tud še nikoli nisem bil, ker prej nisem imel motorja :cry:....

... Saj ga se vedno nimas. :rolleyes: Maksiskuter pač ni motor. Sploh pa ne 3 kolesni :evilgrin:

A si slucajno opazil, da te malo :l_01: ?

Popravljeno . Popravil Dr_Jakob
  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menda je nekdo celo predlagal točenje samo brezalkoholnega piva... Nezaslišano!!! Motoristi smo ja pijanci in babjeki, jebelacesta. Da smo bradati rogovileži se pa tako ve. :whistle:

Jaz nisem pijanc! :boobies:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz nisem pijanc! :boobies:

tud če si kronik ni slabo ... :lol1:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Saj ga se vedno nimas. :rolleyes: Maksiskuter pač ni motor. Sploh pa ne 3 kolesni :evilgrin:

A si slucajno opazil, da te malo :l_01: ?

vsak ima svoje mnenje o motorjih, jest imam pač takšnega, da so mi všeč maxiscooterji. tebi je všeč nekaj drugega, pa kakšen bi bil svet, če bi bile vsem všeč iste stvari :SS :SS

ja vidim, da si se me mal " :notworthy: " "sposodu" " :notworthy: " tud ok, rookie si je vedno treba sposodt. ni panike :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, na grozno velik zulj si mi stopil. tak k ima kri noter in koscke... alkohol mi rabimo podnujno!!! ce ni alkohola, ne pridem nikamor, pa pika!!! groza, kako si drznes napisat, da bi na zegnanje prisel, ce ne bodo tocili VSAJ polnomastnega piwa. Snops al pa nc!!

A ste forum zgrešili, ali kaj? Ta forum je za maxi skuterje! Mi pa smo trezni ljudje. :beer1:

Popravljeno . Popravil sat500
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ste forum zgrešili, ali kaj? Ta forum je za maxi skuterje! Mi pa smo trezni ljudje. :beer1:

:pos::l_01: ... :kva2: :kva2: Razumeš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ste forum zgrešili, ali kaj? Ta forum je za maxi skuterje! Mi pa smo trezni ljudje. :beer1:

hvala :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo

mene zanima, če je že kdo od vas bil na žegnanju (blagoslovu) motorjev na Novi Štifti pri Ribnici?

Ta dogodek se letos odvija že, no vsaj men se zdi, 11- ič organizator je MK RIBN'ČAN, no vsaj bil je pred led leti, če pa je še, ne vem. Pridejo motoristi iz skoraj vse Slovenije, največ pa jih je iz Ljubljane in okolice, Kočevja, Ribnice, primorski konc je tudi dobro zastopan, tko da je na žegnanju vsako leto več motorjev. Če koga zamina se mi lahko 27.04. 2011 pridruži, ker jest bom letos 100% tam.

Za uro se bom še pozanimal in jo sporočim.

@hoyla, hvala za obvestilo!

Morebiti naslednjič prilepiš le link iz koledarja dogodkov...!!?

Vsekakor pa se bomo, ko bo prišel čas za te zadeve... se jih bomo z veseljem udeležili...

Lep maxi pozdrav vsem,

@pelikan

p.s. Temo zapiram, ker je čisto skrenila od MAXI bistva... .)

Popravljeno . Popravil pelikan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!