Skoči na vsebino

Cross 125-250 2T


stindeee

Priporočene objave

Še enkrat bi ti svetoval, da mal premisliš. Če ne boš hodil na dirke je krosa drag hobij, sploh cvajtakterji. Da ne govorim o tem, da boš skregan z vsemi sosedi, kmeti in lovci in boš na koncu nekje obtičal polaman zaradi napete zajle.

Če že, potem vzami firtakterja, ki rabi bat menjat na daljši rok in malenkost tišji je.

Sam bi bolj gledal za hard endurami ali soft endurami.

Zelo se motiš 4 t je zelo glasnejši kakor 2t sicer pa ko pride do generalke je v ceni ogromna razlika :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo se motiš 4 t je zelo glasnejši kakor 2t sicer pa ko pride do generalke je v ceni ogromna razlika :)

Zvok je relativen. Nekatere moti roj čebel v steklenici, na drugi strani pa ostali populaciji ne paše 3000W bassa :D if you know what i mean.

Je pa zadel bistvo, glede sosedov in lovcev.

Od kar spremljam sceno so se pojavile dve zajli, zadnja pred 2 leti na Pohorju...leto ali dve pred tem pa ena na Primorskem. To niso normalni ljudje. Nekateri ljudje so tukaj enostavno zato, da nam odvzemajo zrak in vodo. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri meni se nebo pojavilo tega ker moj sosed vozi ktm 525 če se nemotim in ima traktorski zvok :) Meni osebno je zelo všeč :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

zdravo imam eno vprašanje pa vidim da ste v tej temi najbolj aktivni glede tega

kupujem kroso in me zanima kako je s prepisom motorja saj ni registreran ,......(s prodajalcem samo podpiševa kupoprodajno pogodbo????)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo imam eno vprašanje pa vidim da ste v tej temi najbolj aktivni glede tega

kupujem kroso in me zanima kako je s prepisom motorja saj ni registreran ,......(s prodajalcem samo podpiševa kupoprodajno pogodbo????)

Lp

Samo kupoprodajno podpišta in jo nesta overit, tolko da ti ne bo mogu kdo kej težit da je motor ukraden, drugega pa ni treba ker itak ni registriran ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo kupoprodajno podpišta in jo nesta overit, tolko da ti ne bo mogu kdo kej težit da je motor ukraden, drugega pa ni treba ker itak ni registriran ;)

aha hvala za odgovor :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej! Mene zanima zakaj mi je na hondi cr 125 voda prišla v cilinder, ko sem odvil svečko se je videlo da je voda not!??

hvala!

verjetno je spustila dihtunga na glavi, možno je tudi da ti je počil cilinder ali pa da je šel semering na vodni pumpi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Pozdravljeni!

Torej po dolgem razmisleku sem se tudi sam odločil za nakup cross motorja, do sedaj sem vozil samo cestne motorje vendar sem sedaj rekel da je treba malo popestriti ta dvokolesni šport:D Odločam se za nakup 250 kubičnega 4 taktnega motorja verjetno letnik 2007-09. Sedaj pa me zanima ali je to sploh primeren motor glede na to da s tem nimam nikakršnih izkušen(off road seveda). Ali bom sploh zmožen voziti cross glede na to da v višino merim le 173cm :(

Aja, odločam se med temi motorji:

Honda CRF 250

http://www.avt0.net/_MOTO/ad.asp?ID=6001041

Suzuki RMZ 250

http://www.avt0.net/_MOTO/ad.asp?ID=6162221

Yamaha YZ 250

http://www.avt0.net/_MOTO/ad.asp?ID=5951944

Hvala že vnaprej za odgovore.

LP Samo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kaj nimamo nobenega krosserja na tem forumu? :closedeyes:

Yamaha YZ 250 ne spada v ta razred, razen če si mislil YZF (ker link ne dela več).

Suzukija lahko najdeš na mx-forumu, če me spomin ne vara. Na uč...sprednji disk ni original. Ostalo zgleda kr gut, seveda pa tudi dekor ni original. Gume zgledajo hin.

Honda? " Nima zaščite za sprednji disk, zadnji zobnik ni original...verjem tale motor ma po mojem velik ur. Pa kšn je to zic? A je tok seseden al je dejansko tak? Prvič vidm.

Matjažk nasplošno večino motorjev pripelje iz tujine, da jih po mali ceni in motorji gredo redno v prodajo. Zdej lahko naletiš na super motor, lahko pa ne. To kar pa piše v opisu je pa čista neumnost. :) Kako pa ve, da je pred 25 urami menjan bat? A ma uro? Zakaj ne piše, da ima uro? Videt je ni.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yamaha YZ 250 ne spada v ta razred, razen če si mislil YZF (ker link ne dela več).

Suzukija lahko najdeš na mx-forumu, če me spomin ne vara. Na uč...sprednji disk ni original. Ostalo zgleda kr gut, seveda pa tudi dekor ni original. Gume zgledajo hin.

Honda? " Nima zaščite za sprednji disk, zadnji zobnik ni original...verjem tale motor ma po mojem velik ur. Pa kšn je to zic? A je tok seseden al je dejansko tak? Prvič vidm.

Matjažk nasplošno večino motorjev pripelje iz tujine, da jih po mali ceni in motorji gredo redno v prodajo. Zdej lahko naletiš na super motor, lahko pa ne. To kar pa piše v opisu je pa čista neumnost. :) Kako pa ve, da je pred 25 urami menjan bat? A ma uro? Zakaj ne piše, da ima uro? Videt je ni.

pri hondi so zgleda sedež rezal mogoče zaradi manšega voznika
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri hondi so zgleda sedež rezal mogoče zaradi manšega voznika

Zanimivo, take razlage pa še nisem slišal. :)

Zna bit, se pa vidi, da je bil motor veliko vožen.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo, take razlage pa še nisem slišal. :)

Zna bit, se pa vidi, da je bil motor veliko vožen.

ja isto režejo zice pri fmx zaradi več prostora za premik nog,... ampak tuki ni taka situacija da bi biu motor za fmx :D
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja isto režejo zice pri fmx zaradi več prostora za premik nog,... ampak tuki ni taka situacija da bi biu motor za fmx :D

Nebi rajši v osnovi kupli drug zic? Recimo Selle Dalle Valla? (sej sm prau napisau al ne?)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nebi rajši v osnovi kupli drug zic? Recimo Selle Dalle Valla? (sej sm prau napisau al ne?)

a niso to samo prevleke za zice?
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav fantje,

mene pa zanima če se splača kupit 125ccm Loncin Lifan? Zanimajo pa me tudi lastnosti tega motorja (če se kateri od vas bolj spozna na te motorje).

Neki sem že gledal pa sem ugotovil da so mašine zelo vzdržljive.

Hvala za vse informacije že v naprej

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav fantje,

mene pa zanima če se splača kupit 125ccm Loncin Lifan? Zanimajo pa me tudi lastnosti tega motorja (če se kateri od vas bolj spozna na te motorje).

Neki sem že gledal pa sem ugotovil da so mašine zelo vzdržljive.

Hvala za vse informacije že v naprej

KITAJAC! (že to veliko pomeni)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav fantje,

mene pa zanima če se splača kupit 125ccm Loncin Lifan? Zanimajo pa me tudi lastnosti tega motorja (če se kateri od vas bolj spozna na te motorje).

Neki sem že gledal pa sem ugotovil da so mašine zelo vzdržljive.

Hvala za vse informacije že v naprej

jst sm ga meu.... kitajc jajca od jajc....
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KITAJAC! (že to veliko pomeni)

edino kar je dobrga na teh motorjih so mašine ostalo pa totalna štala( to kr začne razpadat po delih)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 3 mesecev pozneje...

Živjo zanima me kaj se bolje obnese pri vzdrževanju, porabi goriva, menjava batov,... Zanimam se za nakup kakšnega krosarja za rekreativno se pelat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo zanima me kaj se bolje obnese pri vzdrževanju, porabi goriva, menjava batov,... Zanimam se za nakup kakšnega krosarja za rekreativno se pelat.

Kaj si sploh vprašal? Kaj se bolje obnese? KAJ!?

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!