Skoči na vsebino

kako ustvarit FB skupino za najem Golega otoka


klimbra

Priporočene objave

Že nekaj časa me drži.....da bi med internetni folk Slovenije lansiral idejo, da najamemo od Hrvaške Goli otok......in po hitrem postopku tja zapremo vso to skorumpirano vampirsko politično golazen, pokvarjene bankirje in tajkune.......

Mi zna kdo povedat, kako to narest.....ali pa naredi namesto mene......se bom takoj pridružil skupini.......in tut pisal Jadranki, kakšne pogoje bi nam dala.

Če pa ima......kdo doma kako veliko parcelo.......povdarek je na VELIKO..........pa jo s skupnimi močmi zagradimo........obdamo z elektriko........in notri zapremo vso......desno in levo golazen......vključno s podmladki.

DOST JE JEBANJA POŠTENIH LJUDI ! ! ! ! !

Popravljeno . Popravil klimbra
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa boš spet tam, kjer nočeš biti! Ko bo čas pisanja pooblastil, kontrolinga, nadzora ...ect. Spet se bo najdla elita, ki bo metala vn/not elite :rolleyes:

Spominjaš me na politične grfite: "pesek, ne olje v motor kapitalizma".

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A še ta strošek? :blink: A niso že dosti škode naredil?

Prodat na Florido na krokodilje farme za futr!

Zakaj na Florido, saj mamo pr nas čist spodobne prašičje farme! :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da prišparamo stroške bi lahko menjali 10 naših v Guantanamo Bay za enega od tam.

V prvem kontingentu gre tisti, ki je naredil neprofitni dogovor 1:1.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da prišparamo stroške bi lahko menjali 10 naših v Guantanamo Bay za enega od tam.

V prvem kontingentu gre tisti, ki je naredil neprofitni dogovor 1:1.

to sem sicer že nekje zapisal... če pošljemo naše politike v par mescih sesujejo ameriško gospodarstvo in posledično tudi globalni trg v cca enem letu... amerosi to še kako dobro vedo in zato pod nobenim pogojem nočejo menjat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prjatu..........Goli je bistveno preblizu!

Iz našega edinega otoka ............ ker ni psov v vodi............ bi lahko simpl zgasnl!

Po moje, bi bla LIBIJA dobra destinacija. Prjatu Moamer bi sigurn dal par Ha "pustinje" tam dal na Jugu. :naughty:

Enosmerna karta - je ves strošek. Pol pa nej pesek ..............prekladajo iz enga kupa - na druzga! :whistle:

Sej na Golem bi pa skale premetaval...............isto ti se nađe! :naughty:

Pa še 10 beduinov..........,ki bi jih vahtali........je bistveno cenejših, kot naši pazniki. Štroma pa tut ne rabš.

Edin problem, ki nastane........je kako "vso bando" polovit ......... in kako jih prepričat, da gredo v LIBIJO ne "exkurzijo". :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skupina Telekom je lani ustvarila 211,2 milijona evrov izgube. Ta je predvsem posledica slabitev vrednosti naložb v Makedoniji in na Kosovu.

evo še par kandidatov :whistle: jaz osebno bi jih poslal v sibirijo :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skupina Telekom je lani ustvarila 211,2 milijona evrov izgube. Ta je predvsem posledica slabitev vrednosti naložb v Makedoniji in na Kosovu.

evo še par kandidatov :whistle: jaz osebno bi jih poslal v sibirijo :evilgrin:

To je manj od NLB kje so spičkali pol miljarde. Prasci zdaj jih bomo pa vsi reševali bando tajkunsko. V Sloveniji mafije ni, je samo politika namesto mafije.:naughty:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj na Florido, saj mamo pr nas čist spodobne prašičje farme! :closedeyes:

prašiči jedo šrot, kolerabo, peso, pomije,... ne pa govna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj na Florido, saj mamo pr nas čist spodobne prašičje farme! :closedeyes:

Lej, razlaga je čist simpl. Pujske naj bi potem pojedli. In kdo bi jedel take pujse :SS

Krokije pa uporabljajo spet za pasjo hrano in kožo za torbe in čevlje.

Take čevlje bi pa imel in še fajn bi skakal v njih. Da bi se te prasce vsaj enkrat pošteno pohodilo.

Sicer mi je tudi Krokijev malo žal, ampak nekaj želodčnih težav bodo že preživeli v dobro človeštva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prjatu..........Goli je bistveno preblizu!

Iz našega edinega otoka ............ ker ni psov v vodi............ bi lahko simpl zgasnl!

Po moje, bi bla LIBIJA dobra destinacija. Prjatu Moamer bi sigurn dal par Ha "pustinje" tam dal na Jugu. :naughty:

Enosmerna karta - je ves strošek. Pol pa nej pesek ..............prekladajo iz enga kupa - na druzga! :whistle:

Sej na Golem bi pa skale premetaval...............isto ti se nađe! :naughty:

Pa še 10 beduinov..........,ki bi jih vahtali........je bistveno cenejših, kot naši pazniki. Štroma pa tut ne rabš.

Edin problem, ki nastane........je kako "vso bando" polovit ......... in kako jih prepričat, da gredo v LIBIJO ne "exkurzijo". :whistle:

z vilami naj pesek prekladajo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prašiči jedo šrot, kolerabo, peso, pomije,... ne pa govna

meso & kosti tudi. in to precej vehementno. ostane bolj kot ne nic.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi njim ni lahko in prav zanima me koliko od vas, ki ste tko sovražno nastrojeni do njih, bi na njihovem mestu ravnalo pošteno in ne samo za svojo korist in zase.

njihova največja kazen je, da morajo prenašati samega sebe, življenje pa je tako minljivo za vse....nihče ne bo nič nesel s seboj za življenje pa ne rabiš kupa denarja, vsega se ne da kupit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi njim ni lahko in prav zanima me koliko od vas, ki ste tko sovražno nastrojeni do njih, bi na njihovem mestu ravnalo pošteno in ne samo za svojo korist in zase.

njihova največja kazen je, da morajo prenašati samega sebe, življenje pa je tako minljivo za vse....nihče ne bo nič nesel s seboj za življenje pa ne rabiš kupa denarja, vsega se ne da kupit.

Soncy,jaz se tut na tak način tolažim,oni se pa majo fajn! :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi njim ni lahko in prav zanima me koliko od vas, ki ste tko sovražno nastrojeni do njih, bi na njihovem mestu ravnalo pošteno in ne samo za svojo korist in zase.

njihova največja kazen je, da morajo prenašati samega sebe, življenje pa je tako minljivo za vse....nihče ne bo nič nesel s seboj za življenje pa ne rabiš kupa denarja, vsega se ne da kupit.

če tako razmišljaš potem si prav za v politiko....

tako ti bom povedal : veliko raje bi trpel s 3000€ kot z mojo plačo....pol pa tudi če mi je težko... poštenje pa ni odvisno od mesta na katerem stojiš , temveč od človeka samega ki stoji na tem mestu...malo si pomešala pa nič zato...saj oni tudi tako pomešajo na koncu pa drek ven pade...in to nam na glavo ... ko bi vsaj mimo srali..

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če tako razmišljaš potem si prav za v politiko....

tako ti bom povedal : veliko raje bi trpel s 3000€ kot z mojo plačo....pol pa tudi če mi je težko... poštenje pa ni odvisno od mesta na katerem stojiš , temveč od človeka samega ki stoji na tem mestu...malo si pomešala pa nič zato...saj oni tudi tako pomešajo na koncu pa drek ven pade...in to nam na glavo ... ko bi vsaj mimo srali..

pa bi ti 3.000 € bilo dovolj?..ne bi potem želel 5.000, ker bi bilo še velik materalnih dobrin, ki si jih s tako malo plačo ne bi mogel privoščiti. :lol:

nič nisem pomešala, le človeške vrline niso odvisne ne od denarja, ne od države in ne od politikov...od nas samih...in maščevanje, pošiljanje na goli otok, ubijanje itd res ne moremo prištevat med vrline civiliziranih ljudi.

pa ne zagovarjam politikov, so pokvarjeni, le želim, da se vsi ne spustimo na njihov nivo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na taka vprašanja, kot jih ima Klimbra, bom resno odgovarjal, ko me bo kdorkoli poklical na telefon ali se bomo dobili ob pivu in se pogovorili, kako in kaj.

Dokler se te "wannabe revolucije" dogajajo preko nekih forumov, je to samo navadno duvanje toplega zraka ali prečrpavanje mlačne vode ... isto, kot da bi jaz zaj napisal, kako bom pa danes fukal ko zmaj celo noč ...

Salonske revolucije ne vžgejo. Internet revolucije ne vžgejo. Forumi, facebook, twitter - to je vse samo za to, da folk malo čačka neumnosti in v resnici nima več energije za resne zadeve.

Pa oprostite, ne gre to direkt na Klimbro, le retorično sem se razpizdil. V resnici pa itak doma lenarim in sem zadovoljen, da sem sploh še živ in da mi televizor dela tako, kot je treba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi njim ni lahko in prav zanima me koliko od vas, ki ste tko sovražno nastrojeni do njih, bi na njihovem mestu ravnalo pošteno in ne samo za svojo korist in zase.

njihova največja kazen je, da morajo prenašati samega sebe, življenje pa je tako minljivo za vse....nihče ne bo nič nesel s seboj za življenje pa ne rabiš kupa denarja, vsega se ne da kupit.

pa bi ti 3.000 € bilo dovolj?..ne bi potem želel 5.000, ker bi bilo še velik materalnih dobrin, ki si jih s tako malo plačo ne bi mogel privoščiti. :lol:

nič nisem pomešala, le človeške vrline niso odvisne ne od denarja, ne od države in ne od politikov...od nas samih...in maščevanje, pošiljanje na goli otok, ubijanje itd res ne moremo prištevat med vrline civiliziranih ljudi.

pa ne zagovarjam politikov, so pokvarjeni, le želim, da se vsi ne spustimo na njihov nivo.

halooo??? pa oni so šli v politiko da bi služili svojemu narodu in ne da bi ga umorili z lakoto !!! :wallbash: ja bogi revčki tolk trpijo de zarad mene lohk pocrkajo sami od sebe... al pa nej evtanazijo uzakonijo de se ne bojo matral...

ne rabim ... za zagotavljanje mojega statusa kot je bil 3 leta nazaj bi mi zadostovalo 250€ več na mesec kot dobim sedaj ...

pa nehaj nam z vprašanji postavljat besede v usta ... lepo sem ti napisal in ti ni jasno... jaz ne bom šel krast za teh 250€ razlike... oni pa to prav lahko naredijo za 2000€ razlike ker so navadne pogoltne podgane in nimajo nobenega osebnega ponosa ... krast malemu človeku je njihov edini cilj ...

to pa , da jih moramo prenašati mi na svojih plečih , hrbtih in dohodninah je pa samoumevno ali kaj ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!