Skoči na vsebino

kako ustvarit FB skupino za najem Golega otoka


klimbra

Priporočene objave

in iznad oblakov opazujem pametne motomarsovce kako rešujejo slovenijo. :worship:

saj takih je večina slovenskih državljanov..najlažje je gledati od strani kako se drugi matrajo potem pa si med sabo na račun vpliva potalati medalje in stolčke ...

še zmaraj imam raje pametnega motomarsovca s katerim lahko izmenjam nasprotna mnenja kot pa enega zunanjega čisto gladkega lobista...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

enkrat.....sem v trenutku jeze napisal tole:

Vsi.....od prvega do zadnjega......organsko ne prenašamo več teh zguljenih političnih fac......starodobnih rdečkarjev, novodobnih spreobrnjencev, butastih krščanarjev, kar neki bedakov željnih denarja in oblasti......itd, da ne naštevam in hvalim tega gnoja v nedogled!!!!!

Kaj mislite.....bi bilo SPLOH izvedljivo.....v tej izkoriščeni in uničeni podalpski bajadera republiki.....na nek način mobilizirati ljudstvo......da s 100% neudeležbo na volitvah......pokaže tem pohlepnim izmečkom homosapiensa ( žalitev za homosapiensa ), da so nezaželeni, da jih imamo poln kufr, da so vsi po vrsti nesposobni in željni le enega........koristi za svoj žep?????

Mislite, da bi nam lahko uspelo, da bi......v stilu Tunizijcev......sesuli vso to bagro?????......jim za veke vekomaj preprečili kakršen koli dostop do oblasti.......jih odplaknili na rob družbe.....???????

Sem pesimist......ampak.....sliši se neverjetno lepo!!

To bi še rad doživel.......pol pa.....čist resno.......me lahko tut Matilda vzame!

Danes.....pa v tej ideji z golim otokom......vidim izredno donosno tržno nišo.......turistično dosnosnost......oh in sploh dobrobit slovenskemu narodu.

Okoli zapora......zgraditi hotele.....z najmanj 5 zvezdicami......in ogromnimi terasami, s katerih bi turisti, gostje.......s kamenčki in fračkami streljaji na to golazen.......

Poleg tega, bi lahko naredili še posebne nagradne igre.....naprimer.......kdor zadane >JaJckopfa v plešo, dobi WE

Al pa Lažnivega Golbčka v jajčka......WE.......al pa prelepo Brrbiikkooo......

Joj....kolk bi imel Slovenci veselja......mislim, da bi bili vsi hoteli polni CELO leto......leta in leta zapored......seveda ob pogoju, da vse, ki zafurajo karkoli.......strikno kanaliziramo tja!!!!!

Božanska ideja......neprekosljivega optimističnega kozla KLimbre :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Popravljeno . Popravil klimbra
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj takih je večina slovenskih državljanov..najlažje je gledati od strani kako se drugi matrajo potem pa si med sabo na račun vpliva potalati medalje in stolčke ...

še zmaraj imam raje pametnega motomarsovca s katerim lahko izmenjam nasprotna mnenja kot pa enega zunanjega čisto gladkega lobista...

Bravo tukaj sem pa v popolnosti s Teboj, tud jaz spadam tja. Zaslužil si +. bravo_logo_28155.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj mislite.....bi bilo SPLOH izvedljivo.....v tej izkoriščeni in uničeni podalpski bajadera republiki.....na nek način mobilizirati ljudstvo......da s 100% neudeležbo na volitvah......pokaže tem pohlepnim izmečkom homosapiensa ( žalitev za homosapiensa ), da so nezaželeni, da jih imamo poln kufr, da so vsi po vrsti nesposobni in željni le enega........koristi za svoj žep?????

NE, ker prevelikemu številu ljudi gre preveč dobro zaenkrat.

Morš vedet - Egipt, Tunizija itd .... tam so bile res velike mase izobraženih ljudi v brezupnih situacijah ... pri nas smo še zaenkrat kar "komot", vsaj v nekem povprečju - verjetno predvsem folk, ki je na Motosvetu prijavljen, načeloma ne občuti nekih hudih pomanjkanj, saj načeloma prav vsi povečini vozimo motorje in .... well ...

Žal, klimbra, revolucija po mojem zaenkrat odpade.

še zmaraj imam raje pametnega motomarsovca s katerim lahko izmenjam nasprotna mnenja kot pa enega zunanjega čisto gladkega lobista...

tudi lobisti so lahko čisto okej, recimo, ko je treba lobirat proti uvedbi 15% davka na motorje ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Revolucija najbrž res odpade, v prvi vrsti zato, ker ni potrebna, in ker nam ni še zadost hudo. bi bil pa na mestu en tak konkretn revolt. Brez podpore sindikatov in podobnih prisklednikov. Čisti in nemanipuliran protest naroda ki je sit tega cirkusantsva vodilnih, ki ne vodijo nikogar in ničesar. neki u stilu hrvaške pobune. Hudič je, da smo vedeli kako bo. Če bi zmagal janša bi meli še en mandat na oblasti navideznega diktatorja, in po zmagi levih smo vedeli da bomo gledali otroški vrtec. čeprav se mi zdi, da gre to daleč preko naših pričakovanj.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a lahko sam vprašam.....ker KRETEN mi je prisolil minus......?????

Ej .....kdorkoli že si.....vsaj obrazloži, kaj ti v tem mojem zapisu ni všeč......al pa si neko dete, ki so ga pitali z nebulezami zveličavnega JaJcpoka!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a lahko sam vprašam.....ker KRETEN mi je prisolil minus......?????

Ej .....kdorkoli že si.....vsaj obrazloži, kaj ti v tem mojem zapisu ni všeč......al pa si neko dete, ki so ga pitali z nebulezami zveličavnega JaJcpoka!!!!!

Ewo, popravil. Sem ti pa jaz prisolil +, pa se zgliha. In navad se, okoli nas je kretenov in ritoliznikov na pretek.

Moj frend ima dober rek: "Ima vas slabih i nas dobrih". :lol1:

Popravljeno . Popravil Kramp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ewo, popravil. Sem ti pa jaz prisolil +, pa se zgliha. In navad se, okoli nas je kretenov in ritoliznikov na pretek.

Moj frend ima dober rek: "Ima vas slabih i nas dobrih". :lol1:

mogoče ma pa tvoj frend kak z visoko ograjo ograjen kamnolom bogu iza nogu???? tko za prehodno obdobje bi bil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče ma pa tvoj frend kak z visoko ograjo ograjen kamnolom bogu iza nogu???? tko za prehodno obdobje bi bil...

Ma kamnolom bi se zihr kje najdu. Samo kaj amonala bi bilo treba izvohat. Za luknje zasut, da si kdo nog ne polomi v njih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom dal js odgovor na kako ustvarit FB skupino za najem Golega otoka ... čist ajnfok.. na FB-ju ... mam prav :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom dal js odgovor na kako ustvarit FB skupino za najem Golega otoka ... čist ajnfok.. na FB-ju ... mam prav :?

Ajnfok, ajnfok... zakaj pa ajnfok? A ni druge variante?

Pejd mezole štet!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajnfok, ajnfok... zakaj pa ajnfok? A ni druge variante?

Pejd mezole štet!

No ja ... lahko ustvariš FB skupino na Twiterju, Netlogu, RedHod Tube in podobno ;)

Zdele jih grem štet tajnici, ker jih ne vid na ritkici čist spodi :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajnfok, ajnfok... zakaj pa ajnfok? A ni druge variante?

ajnfok? ajn fok? ajn fuk? ein fuck? a fuck? a fuck. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja ... lahko ustvariš FB skupino na Twiterju, Netlogu, RedHod Tube in podobno ;)

Zdele jih grem štet tajnici, ker jih ne vid na ritkici čist spodi :whistle:

Na ritkici, al na 1,5 metra masivni guzi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajnfok? ajn fok? ajn fuk? ein fuck? a fuck? a fuck. :grim

ja jeba..kaj češ ...:lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajnfok? ajn fok? ajn fuk? ein fuck? a fuck? a fuck. :grim

če je pa Goli :P

Na ritkici, al na 1,5 metra masivni guzi?

Na ritkici :yes:

ja jeba..kaj češ ...:lol:

jeba na Golem :P

In ti starina jih boš pa vidu? Brez špeglov? Rabiš kej pomagat? :whistle:

Bom ja ... vidu .. čist od bliz pogledu :P ... kaj je izustu :O .. starina men :fight1:

A goli otok lahko najameš :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Telim našim pezdetom samo še "kitajski" stadion - in nič drugega! Račun za ... pa žlahti!

Moje mnenje - ne me obsojat ampak jih mam...

Popravljeno . Popravil Wild1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Telim našim pezdetom samo še "kitajski" stadion - in nič drugega! Račun za ... pa žlahti!

Moje mnenje - ne me obsojat ampak jih mam...

Zakaj te ne obsojat, če pa ti tudi njih obsojaš?

Take, kot si ti, bi jaz zraven na stadijon ... da se enkrat neha to podpihovanje sovraštva in pozivanje k uboju, linču in kar je še takega ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj te ne obsojat, če pa ti tudi njih obsojaš?

Take, kot si ti, bi jaz zraven na stadijon ... da se enkrat neha to podpihovanje sovraštva in pozivanje k uboju, linču in kar je še takega ...

Obsojati in biti obsojen?

Po tvojem mnenju vsak sodnik zasluži kazen obsojenca?

Nehi se drogirat, prosim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!