Skoči na vsebino

amatersko prvenstvo chd


orjak1

Priporočene objave

Zelo pohvalno!!!

Morda bi samo spremenil, da v tem prvenstvu ne sme nastopati NIHČE, ki je že kdajkoli prej vozil na dirkah višjega ranga (idm, alpe adria, endurance,...) ne pa, da je omejitev imetnika licence na 3 leta...

Popravljeno . Popravil Gorgh
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne zavajat že takoj na začetku nobena štartnina nebo 500 eur Dirke za amatersko slovensko prvenstvo se bodo odvijale v soboto tako da sta obvezna dva dneva petek dopoldan prosti trening popoldan kvalifikacije za startna mesta.Sobota dopoldan prosti trening popoldan dirke po razredih v katerih se bodo točkovali tudi vozniki za slo prvenstvo Najdražja startnina bo v Brnu za 2 dni 360.eur Panonia, Slovakia 260.eur za dva dni v tej ceni pa so vključene dirke transponder in zabava na zaključni prireditvi če pa ima kdo želje pa lahko ostane dan več še nedelja in normalno plača več. Verjeto nebo samo dirkačov ki so se neizmerno zaljubili v Grobniško lepotico

:D:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom spremljal tole temo, me prav zanima kaj se bi izcimlo...

lp

Gidl

PS: v bistvu pa sem mi zdi da se je AMZS spomnla samo svoj piskrček pristavt še k rekreativcem, saj so z svojo sposobnostjo zajebali že vsa državna prvenstva in jim očitno zmankuje tal pod nogami, boljerečeno radi bi se pogreli še na rekreativni štartnini!!! SRAMOTA

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo pohvalno!!!

Morda bi samo spremenil, da v tem prvenstvu ne sme nastopati NIHČE, ki je že kdajkoli prej vozil na dirkah višjega ranga (idm, alpe adria, endurance,...) ne pa, da je omejitev imetnika licence na 3 leta...

Že ime AMATERSKO...... je nekako zgrešeno, če se prvenstva lahko udeležujejo vozniki z mednarodnimi licencami hm......potem pa še "3 leta".........v čem pa je razlika med udeležencom mednarodnih dirk leto, dve ali nekaj let........vsi so super vozniki drugače ne bi bli tam :? ..........Jurček pa so te mal zaj..... :(

Drugače, da ne bo napak zvenelo LE POHVALE ZA PREMIKE na že malo zamrlem slovenskem moto športu :)

Popravljeno . Popravil crusty
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa to sn čakal!! :yea2: Hvala bogu bo za nas "manjše", ki bi radi mogoče kdaj postali vsaj malo večji in pistaško izkušenejši!! :OK: Kakšno bo zanimanje pa je druga stvar, saj se ve...samo od €€€ je vse odvisno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim , da bi se morali vsi , ki vozite na pisti takih projektov veseliti ne pa iskati izgovore za ne udeležbo!

Zadeva je izredno zanimiva, seveda nekaj stane ampak tisti ,ki so navajeni samo grobnika včasih pozabijo, da lahko samo Tam plačajo 20-30eur za cel dan vožnje po pisti, ker poznajo onega ali tistega in jim pod mizo "zrihta" super ceno.

Drkanje med sabo samo škodi celi sceni pri nas.

Prvenstvo Slovenije ,takšno ali drugačno je lahko samo pohvalno.

To, da ni nobene dirke na Grobniku pa je tudi prav, saj dirkališče že dolga leta ne ustreza niti najmanjšim higienskim in varnostnim normativom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je kom res dolgčas, a hkrati ni sposoben držati se teme, mu svetujem, da roma v spodnje dele foruma.

Sicer lahko postane dolgčas tudi meni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne zavajat že takoj na začetku nobena štartnina nebo 500 eur Dirke za amatersko slovensko prvenstvo se bodo odvijale v soboto tako da sta obvezna dva dneva petek dopoldan prosti trening popoldan kvalifikacije za startna mesta.Sobota dopoldan prosti trening popoldan dirke po razredih v katerih se bodo točkovali tudi vozniki za slo prvenstvo Najdražja startnina bo v Brnu za 2 dni 360.eur Panonia, Slovakia 260.eur za dva dni v tej ceni pa so vključene dirke transponder in zabava na zaključni prireditvi če pa ima kdo želje pa lahko ostane dan več še nedelja in normalno plača več. Verjeto nebo samo dirkačov ki so se neizmerno zaljubili v Grobniško lepotico

:D:D

Ne bi bil rad pameten...Sam, a nimamo amaterji v petek služb?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bi bil rad pameten...Sam, a nimamo amaterji v petek služb?

rad sem pameten.. torej si ti na sociali ali kako? Ker sem te lani videl na deyzi days, pa je bilo na TOREK?!?

:whistle:

edit: moderatorju se opravičujem, ker bo tudi zaradi mene imel še malo več dela pri čiščenju teme. Upam, da do tega tudi pride.

Popravljeno . Popravil exe`FZS
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rad sem pameten.. torej si ti na sociali ali kako? Ker sem te lani videl na deyzi days, pa je bilo na TOREK?!?

:whistle:

edit: moderatorju se opravičujem, ker bo tudi zaradi mene imel še malo več dela pri čiščenju teme. Upam, da do tega tudi pride.

Sem bil tam službeno! :naughty: :naughty: :naughty:

Nimaš kaj, zaj... služba! :evilgrin: :rolleyes::whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, šele sedaj sem si bolj natančno prebral vse skupaj!

Torej, postavlja se mi še več vprašanj?

Le zakaj bi znotraj uveljavljenega prvenstva naredili še eno, za katero pa bi bili še strožji pogoji sodelovanja, kot pa, če lepo pridem in dirkam celo Jura prvenstvo brez dodatnih licenc in pogojev, ki jih postavlja AMZS??????? A ni bistvo amaterstva ravno to, da je enostavno (če se ti da prideš, sicer pa ne)?

Edino, če si kdo želi še kakšen dodaten pokal ali pa do pokala ne more, ker v okviru Jure ni dovolj hiter!

Dodatno plačevanje in sestankovanje se mi zdi nepotrebno, pravila Jure so znana že vrsto let in če kdo želi dirkat tam, lahko dirka ne da bi za to potreboval še koga.

Amaterskih prvenstev je že sedaj dosti, so dobro organizirana in kdor želi se lahko nadirka po mili volji brez dodatnih komplikacij!

Ne vidim tu pametne koristi za dirkača, vidim pa določeno korist za AMZS-Šport.

Brez zamere, le moje osebno mnenje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj je pa že AMZS-šport delal kaj za/v korist dirkačev? :))))))

Popravljeno . Popravil Gorgh
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se tudi zdi butasto tole.

Hočjo neke licence pa zavarovanje pa nevemkajševse.

Najbolj fajn bi blo, če bi štajerski pokal razširil še na pannonio, slovakio in eventuelno brno.

Prideš, dirkaš, greš domov. Brez komplikacij poleg tega se ti pa fajn zdi, ker je nek sistem točkovanja in dodatno taktiziranje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se tudi zdi butasto tole.

Hočjo neke licence pa zavarovanje pa nevemkajševse.

Najbolj fajn bi blo, če bi štajerski pokal razširil še na pannonio, slovakio in eventuelno brno.

Prideš, dirkaš, greš domov. Brez komplikacij poleg tega se ti pa fajn zdi, ker je nek sistem točkovanja in dodatno taktiziranje.

Kar se zavarovanja tiče, je ponudba od Triglava zeloooooo poceni. Ko sem jaz rihtal zase dodatna in življenjaska zavarovanja in sem omenil, da se pa občasno zapeljem po pisti, so mi pribijal take premije, da je bilo adijo pamet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukej ni nobenega dodatnega plačevanja plačaš Francu in konec voziš lahko samo juro če pa se strinjaš in izpolnuješ pogoji amzs pa še slo prvenstvo

Sej ne gre za dodatno plačevanje na Juri. Dodatno bo treba plačevat pri AMZS za licenco. In, ko pridobiš licenco, pomeni, da se strinjaš z AMZS pravilnikom! V praksi se je že zgodilo, da so prepovedali licenčnim dirkačem nastope na ostalih amaterskih dirkah. Si kar nekako prilastijo dirkače. S tem se tudi zavežeš, da boš odirkal celotno prvenstvo.

Izkušnje iz preteklosti so, da vsega česar se dotaknejo, propade! No ja, mogoče se je kaj spremenilo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ne gre za dodatno plačevanje na Juri. Dodatno bo treba plačevat pri AMZS za licenco. In, ko pridobiš licenco, pomeni, da se strinjaš z AMZS pravilnikom! V praksi se je že zgodilo, da so prepovedali licenčnim dirkačem nastope na ostalih amaterskih dirkah. Si kar nekako prilastijo dirkače. S tem se tudi zavežeš, da boš odirkal celotno prvenstvo.

Izkušnje iz preteklosti so, da vsega česar se dotaknejo, propade! No ja, mogoče se je kaj spremenilo!

Da bi se bilo treba zavezat za celo prvenstvo to prvič slišim

Da nebi smel vozit ostalih dirk je smešno

Najbolj pa to skrbi tiste ki sploh nebojo tega vozili in delajo antipropagando

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ne gre za dodatno plačevanje na Juri. Dodatno bo treba plačevat pri AMZS za licenco. In, ko pridobiš licenco, pomeni, da se strinjaš z AMZS pravilnikom! V praksi se je že zgodilo, da so prepovedali licenčnim dirkačem nastope na ostalih amaterskih dirkah. Si kar nekako prilastijo dirkače. S tem se tudi zavežeš, da boš odirkal celotno prvenstvo.

Izkušnje iz preteklosti so, da vsega česar se dotaknejo, propade! No ja, mogoče se je kaj spremenilo!

Po ene 3 mesečnem gnavljenju, ko sem spraševala kaj in katere stvari bom potrebovala, če bi hotela it to dirkat (ker roko na srce, za na Alpe Adrio glih nisem)in se mi zdi fajn to, da so uvideli, da če rabiš licenco 2 in dalje (se pravi isto kot za AA), da bo še manj zainteresiranih, kot jih je bilo za AA (mislim da je lani redno vozilo ene 6 ljudi). Tako pa za tole ADP rabiš Amatersko licenco (10E). Nisem pa vedela, da se zavežeš za celo prvenstvo, kot vem je lani nekaj ljudi šlo peljat samo eno AA dirko, da so sploh lahko razglasili vsaj kak razred za DP (pogoj je bil vsaj 3 uvrščeni tekmovalci čez leto). :hmm:

Kar se pa tiče zdravstvenega zavarovanja, je poceni, ker ti ne velja za nobeno drugo dirko kot izključno tisto, ki je vpisana na koledar AMZS in za uradne treninge/kvalifikacije. Pri nezgodnem (običajnem) je pa tako, da imaš v splošnih pogojih,da če se poškodba zgodi na avto moto dirkah, ti izplačajo samo 33% vsote (adriatic).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se zavarovanja tiče, je ponudba od Triglava zeloooooo poceni. Ko sem jaz rihtal zase dodatna in življenjaska zavarovanja in sem omenil, da se pa občasno zapeljem po pisti, so mi pribijal take premije, da je bilo adijo pamet.

drugič še povej da vsaketoliko spiješ kako pivo..da ti še kakih 100 evrov vzamejo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj je pa že AMZS-šport delal kaj za/v korist dirkačev? :))))))

Tebi so izdali licenco kljub temu ,da nisi izpoljnjeval pogojev !!

Fim pravilnik je zelo jasen!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!