Skoči na vsebino

amatersko prvenstvo chd


orjak1

Priporočene objave

Skor bi kikiriki klasso pozabu :)

Baky23, Escape in Hyper, itd.

Upam da nisem koga pozabu :)

Pozdravljen novi član in dobrodošel na MS. Hvala za čestitke .)

Drugač si pa pozabu Simona Kuharja pri 750 in Vereno Robar pri 600 in LC.

Na prizorišču pa smo pogrešali še simpatična dolenjska fanta, MK Race, kako to, da vas ni blo?

Za LadyCup pa pri rezultatih popravek pri motorjih, Manca zmagala na 750 in Tina druga na 1000. Začuda jurja tud na izredno dolgih ravninah Slovakiaringa kr ni mogu it mimo 750. Khm, khm.:rolleyes:

Drugače pa bravo bejbe, ne samo da mamo Lady cup, še cela 600ka je bila naša (Neva, še ti morš nekje 600 staknit, da bomo kompletne) :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Kar se pa zadnjih fotk tiče pa tkole, kdo ma koga rad in kdo se s kom ne more sicer ne vem, vem pa, da se vsak dirkač prej ali slej znajde v pesku in se takole prišlepa domov. In mislim, da takrat ni nobenemu lahko pri srcu, sploh pa potem še take fotke gledat objavljene. Razumem, da gre folk to taprvo gledat, amapk iz spoštovanja do padlega borca se mi pa ne zdi glih fajn take fotke objavljat, žal govorim tudi iz kar nekaj lastnih izkušenj kukanja iz trave/peska :krneki: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se pa zadnjih fotk tiče pa tkole, kdo ma koga rad in kdo se s kom ne more sicer ne vem, vem pa, da se vsak dirkač prej ali slej znajde v pesku in se takole prišlepa domov. In mislim, da takrat ni nobenemu lahko pri srcu, sploh pa potem še take fotke gledat objavljene. Razumem, da gre folk to taprvo gledat, amapk iz spoštovanja do padlega borca se mi pa ne zdi glih fajn take fotke objavljat, žal govorim tudi iz kar nekaj lastnih izkušenj kukanja iz trave/peska :krneki: .

Ah dej no, poročila morjo bit realna, ne pa kičasta. Se zgodi tudi najboljšim - zaradi padca niso nič manj najboljši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen novi član in dobrodošel na MS. Hvala za čestitke .)

Drugač si pa pozabu Simona Kuharja pri 750 in Vereno Robar pri 600 in LC.

Na prizorišču pa smo pogrešali še simpatična dolenjska fanta, MK Race, kako to, da vas ni blo?

Za LadyCup pa pri rezultatih popravek pri motorjih, Manca zmagala na 750 in Tina druga na 1000. Začuda jurja tud na izredno dolgih ravninah Slovakiaringa kr ni mogu it mimo 750. Khm, khm.:rolleyes:

Drugače pa bravo bejbe, ne samo da mamo Lady cup, še cela 600ka je bila naša (Neva, še ti morš nekje 600 staknit, da bomo kompletne) :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Kar se pa zadnjih fotk tiče pa tkole, kdo ma koga rad in kdo se s kom ne more sicer ne vem, vem pa, da se vsak dirkač prej ali slej znajde v pesku in se takole prišlepa domov. In mislim, da takrat ni nobenemu lahko pri srcu, sploh pa potem še take fotke gledat objavljene. Razumem, da gre folk to taprvo gledat, amapk iz spoštovanja do padlega borca se mi pa ne zdi glih fajn take fotke objavljat, žal govorim tudi iz kar nekaj lastnih izkušenj kukanja iz trave/peska :krneki: .

Hvala za dobrodošlico ;)

Ups sm vedu da sm koga pozabu ;)

post-33431-0-15457100-1308083219_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skor bi kikiriki klasso pozabu :)

Baky23, Escape in Hyper, itd.

Upam da nisem koga pozabu :)

Crusty Zoki84 Sekac Hayper Espacek vidva se kar smejta kdor se zadnji se najslajše

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Crusty Zoki84 Sekac Hayper Espacek vidva se kar smejta kdor se zadnji se najslajše

ej moster spletk,.............kje si pa mene najdu????..... maš mogoče slabo vest??

Sem bi sam prevečkrat na tleh, res ne rabim objavljat slik drugih...........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Crusty Zoki84 Sekac Hayper Espacek vidva se kar smejta kdor se zadnji se najslajše

Hej.

(ham)Burger vidm da imaš še vedno težave z egom, da se po tolkih letih še kar na mene znašaš, bi bil že čas da odrasteš. Samo "prijateljski" nasvet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojej. Po vaški dirki si seže v roko in se gre na pir? :) Al jaz česa ne vem, pa se na Jura racing obračajo milijoni in se je zato treba grdo gledat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Letos očitno tudi z amaterskim prvenstvom ne bo nič, vsaj na AMZS ni nič videti, da bi se dogajalo v tej smeri, pa čeprav je bilo lani 350% bolj številčna udeležba, kot na državnem prvenstu :BUA: . Pa še mal kosti za glodat, v februarskem MotoSiju je en članek na to temo, zakaj se ne vozi državnega prvenstva. Kje so alternative, kaj bi blo treba spremenit,itd. pa lahko prečitate tam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos očitno tudi z amaterskim prvenstvom ne bo nič, vsaj na AMZS ni nič videti, da bi se dogajalo v tej smeri, pa čeprav je bilo lani 350% bolj številčna udeležba, kot na državnem prvenstu :BUA: . Pa še mal kosti za glodat, v februarskem MotoSiju je en članek na to temo, zakaj se ne vozi državnega prvenstva. Kje so alternative, kaj bi blo treba spremenit,itd. pa lahko prečitate tam.

dokler ne bojo novinarji pisal resnice, pa delal reklamo, se je škoda sploh kej pogovarjat o slovenskem motorizmu!!!!!!!!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dokler ne bojo novinarji pisal resnice, pa delal reklamo, se je škoda sploh kej pogovarjat o slovenskem motorizmu!!!!!!!!

am, to predvidevam, da ni name letel ampak na lanskoletne in predlanskoletne članke v Motoristu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!