Skoči na vsebino

Kaj si mislite ženske o moških


Bmflar

Priporočene objave

vrjemi Curfa, da znamo moški vedno poskrbet zase.......sam kaj, ko ženske mislite da ne znamo, pol pa ve to delate namesto nas, mi vas pa nočemo pri tem motiti............ :whistle:

Popravljeno . Popravil norimedo
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem kvalificiraš za moškega, ki ne rabi ženske. ta-daaaaaa... :hooray:

tega nisem rekel... poanta je bila, da bi jo mel samo zarad pranja gat ... to pa ne .. tut za kj druzga ... za v trgovino, jo pošleš po gajbo pira, je dobra ;)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah babe emancipirane!!?? Tuki se neki vrtite okol gat ki jih vržeš u dve mašini (rabiš 10 sekund) ... kaj pa razne malenkosti ko se pokvari roleta, brisalc, odtok, žarnica, filter pralnega stroja, čiščenje in mazanje verige................................................................................................................................................................................................................................................................... Kolikor vem te reči pripadajo nam pačetud niso samo naše!!!!! :BUA:

Popravljeno . Popravil Robertjur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi šlo. Če bi znali sami svoje gate prat.

Jaz sem copata pa vse operem sam,je pa res ,da je potem včasih vse perilo v pralnem stroju iste barve :D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skupno življenje z partnerjem je itak en sam kompromis,če jih ne znaš sklepat ,si pogorel :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skupno življenje z partnerjem je itak en sam kompromis,če jih ne znaš sklepat ,si pogorel :)

si pozabil napisat:

skupno življenje z motorjem je itak en sam kompromis, če jih ne znaš sklepati, si padu :lol:

en ljudski pregovor:

ajde da se dogovorimo, ali da bude kako ja kažem

prevod

ne se jebat z đon vejnom :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si pozabil napisat:

skupno življenje z motorjem je itak en sam kompromis, če jih ne znaš sklepati, si padu :lol:

en ljudski pregovor:

ajde da se dogovorimo, ali da bude kako ja kažem

prevod

ne se jebat z đon vejnom :P

Ja točn to sm mislu,me bereš ko knjigo :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi moji........ženske rabjo pralni stroj in šporhet da so lohka ženske :boobies: ........moški rabmo šraurfenciger da smo lohk moški :afro1: ......nej se ve kdo je kej, ker drgač rata panika v postli hahaha........kdo bo koga s čim :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oslarija. Ženska rabi moškega, da je lahko ženska. Ne pa loleka ob katerem bi še njegova lastna mama zgubila živce.. Če moški svoje "moškosti" ne zna manifestirat manifestirat drugače, kot s tem, da se omeji na šraufanje, potem se mu bo kmalu zamajal tudi utopični prestol.

ne vem zakaj moški ne porivate pralnih strojev, če je to definicija ženskosti. vlažne luknje ima, okrogline tud. pa še ugovarja ne, kar je ponavadi največja napaka ženske populacije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj scentrifugira dobr ... ampak je prevelka lukna .. ceu zlezem not :lol:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če prav razumem moramo po tvoje moški manifestirat svojo "moškost" s pranjem gat v pralnem stroju, da potem lahko porivamo žensko namesto pralnega stroja hmmmmm :hmm:

Pa ženska populacija sploh nima napak!!! Ste samo ženske....in take kot ste, ste čist fajn in lušne in zato vas mamo moški TAKOOOO RADI :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oslarija. Ženska rabi moškega, da je lahko ženska. Ne pa loleka ob katerem bi še njegova lastna mama zgubila živce.. Če moški svoje "moškosti" ne zna manifestirat manifestirat drugače, kot s tem, da se omeji na šraufanje, potem se mu bo kmalu zamajal tudi utopični prestol.

ne vem zakaj moški ne porivate pralnih strojev, če je to definicija ženskosti. vlažne luknje ima, okrogline tud. pa še ugovarja ne, kar je ponavadi največja napaka ženske populacije.

A ženske pa manifestirate svojo ženskost s tem da pridete na svet počene, stalno nekaj teče od vas, nizate probleme katerih noćete rešit u glavnem šmelca na vseh koncih!!! :surrender:

Kljub temu pa kot pravi nori medo ne izgubljate oboževalcev!! Le zakaj bi ženske na žive in mrtve tako rade predelale moške v neke pederajsaste primerke. Že dlje časa ugotavljam kako nekatere dame občudujete "lepo urejene" nakvihtane, zbrite depilirane mačote polne hormonov. Ampak .... žalost je v tem da takim praviloma bolj sede prjatlov semering kt pa kaka tečna lepotička. :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:l_01: je pol zdravja......še mal solate zraven, pa si na konju!! Kakšne gate pa mišice pa pralni stroj????? Moški mamo radi tečkane bejbike, ker je to izziv za nas...ko jo parkrat poštimaš, ni več tečna :OK: .........pol pa iščemo novo tečnobo. Zato bejbike...BODITE TEČNE!!! Radi vas mamo :004
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:l_01: je pol zdravja......še mal solate zraven, pa si na konju!! Kakšne gate pa mišice pa pralni stroj????? Moški mamo radi tečkane bejbike, ker je to izziv za nas...ko jo parkrat poštimaš, ni več tečna :OK: .........pol pa iščemo novo tečnobo. Zato bejbike...BODITE TEČNE!!! Radi vas mamo :004

Super. al kaj?

A ženske pa manifestirate svojo ženskost s tem da pridete na svet počene, stalno nekaj teče od vas, nizate probleme katerih noćete rešit u glavnem šmelca na vseh koncih!!! :surrender:

Kljub temu pa kot pravi nori medo ne izgubljate oboževalcev!! Le zakaj bi ženske na žive in mrtve tako rade predelale moške v neke pederajsaste primerke. Že dlje časa ugotavljam kako nekatere dame občudujete "lepo urejene" nakvihtane, zbrite depilirane mačote polne hormonov. Ampak .... žalost je v tem da takim praviloma bolj sede prjatlov semering kt pa kaka tečna lepotička. :wallbash:

Jaz ti nisem kriva, če si ženske iščeš v kurniku. Pojdi v knjižnico. Če ne drugega, boš tam imel mir.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... hmmm... :hmm: a obstaja še kaka hujša stopnja od "tečke"....

u bistvu...takrat, ko se bejbi že mal cufa...

..je v bistvu ... cufa....

:P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!