Skoči na vsebino

On the road z rumeno tablico


SPIDI

Priporočene objave

Jast sploh ne priporočam stiskanja na bremzo pozimi. Meni se je v snegu obrnu (vbistvu je blo še ful malo snega, kakšen cm) skuter, ko sem hotu pospešit (čisto na easy) pa ga je zaspinalo okol. Nea gre. Razn če si optimist. :wink:

Kuko se je po snegi pelat ne vem. Mam pa izkušne s snegom. K sem stisnu bremzo za kanček preveč in me je vrglo na eno stran. Ker je blo to na enem manjšem hribu mi je drsu še ene 10 metrov. Verjetn pa je sneg dost podoben :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jast sploh ne priporočam stiskanja na bremzo pozimi. Meni se je v snegu obrnu (vbistvu je blo še ful malo snega, kakšen cm) skuter, ko sem hotu pospešit (čisto na easy) pa ga je zaspinalo okol. Nea gre. Razn če si optimist. :wink:

hehe bad :cry:

no te ko sn se jaz šel furat je šel snežilo sneg pa se nix ni prijel na podlago ker je prej deževalo :D :wink:

ej tomosaki daj povej še mi če še dela TOMO sploh, ker table nima več gori na hiši!? pa on popravla tudi digitalne števce stukerjev? ker meni je crkno digitalni števec za temperaturo vode na skutere! v bistvu je ta števec deljen na dva dela: zgornji je za temperaturo vode (ki je crkno), spodnji del pa za bencin (ki dela brez problemov), pa to se mi je kar tak začelo delati, brez da bi se kdaj razsipal pa to! no moj aerox pa je letnik '01 in mislim da itaq veš kake števce majo ti aeroxi :D ! pa bi mogo nekam to pelat, na ptuj pa nočem ker tam si samo zmišlujejo kaj vse maš hin pa to :evil: tak da bom najbrž šel ke k TOMOTE poglejat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljse se je vozit ko ni snega na cesti, amapak led :twisted:

Sploh po mostih... Sem se lani vozo po takem in me je noslo v vsakem ovinku pa se po ravnici. ko pa zabremzas pred ovinkom pa kar nese kolo v peeeeecko ma(peeep) :))

speedway trening:))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljse se je vozit ko ni snega na cesti, amapak led :twisted:

Sploh po mostih... Sem se lani vozo po takem in me je noslo v vsakem ovinku pa se po ravnici. ko pa zabremzas pred ovinkom pa kar nese kolo v peeeeecko ma(peeep) :))

speedway trening:))

heh speedway z skuterom :D :o finta se bi šel probat samo je prva ovira ki mi leži na poti zelo trda ---> moja draga mamica :evil: :x :cry:

ker dans je glih fajn led povsod, ker dežuje in sneguje hehehehe :D :D :D :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jast sploh ne priporočam stiskanja na bremzo pozimi. Meni se je v snegu obrnu (vbistvu je blo še ful malo snega, kakšen cm) skuter, ko sem hotu pospešit (čisto na easy) pa ga je zaspinalo okol. Nea gre. Razn če si optimist. :wink:

hehe bad :cry:

no te ko sn se jaz šel furat je šel snežilo sneg pa se nix ni prijel na podlago ker je prej deževalo :D :wink:

ej tomosaki daj povej še mi če še dela TOMO sploh, ker table nima več gori na hiši!? pa on popravla tudi digitalne števce stukerjev? ker meni je crkno digitalni števec za temperaturo vode na skutere! v bistvu je ta števec deljen na dva dela: zgornji je za temperaturo vode (ki je crkno), spodnji del pa za bencin (ki dela brez problemov), pa to se mi je kar tak začelo delati, brez da bi se kdaj razsipal pa to! no moj aerox pa je letnik '01 in mislim da itaq veš kake števce majo ti aeroxi :D ! pa bi mogo nekam to pelat, na ptuj pa nočem ker tam si samo zmišlujejo kaj vse maš hin pa to :evil: tak da bom najbrž šel ke k TOMOTE poglejat :D

Mislim, da crknilo ti ni nič, kar se števca tiče, se ti je pa verjetno pretrgala/izmaknila žička, ki je pritrjena na cilinder. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jast sploh ne priporočam stiskanja na bremzo pozimi. Meni se je v snegu obrnu (vbistvu je blo še ful malo snega, kakšen cm) skuter, ko sem hotu pospešit (čisto na easy) pa ga je zaspinalo okol. Nea gre. Razn če si optimist. :wink:

hehe bad :cry:

no te ko sn se jaz šel furat je šel snežilo sneg pa se nix ni prijel na podlago ker je prej deževalo :D :wink:

ej tomosaki daj povej še mi če še dela TOMO sploh, ker table nima več gori na hiši!? pa on popravla tudi digitalne števce stukerjev? ker meni je crkno digitalni števec za temperaturo vode na skutere! v bistvu je ta števec deljen na dva dela: zgornji je za temperaturo vode (ki je crkno), spodnji del pa za bencin (ki dela brez problemov), pa to se mi je kar tak začelo delati, brez da bi se kdaj razsipal pa to! no moj aerox pa je letnik '01 in mislim da itaq veš kake števce majo ti aeroxi :D ! pa bi mogo nekam to pelat, na ptuj pa nočem ker tam si samo zmišlujejo kaj vse maš hin pa to :evil: tak da bom najbrž šel ke k TOMOTE poglejat :D

Mislim, da crknilo ti ni nič, kar se števca tiče, se ti je pa verjetno pretrgala/izmaknila žička, ki je pritrjena na cilinder. :wink:

ja to je blo ja! sn že kar sam popravo s fotrom! kdo mi je le to vtrgo!!?? :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!