Skoči na vsebino

Izlet po Avstriji ali Italiji...???


maxi gašper

Priporočene objave

@gorazd: bi se midva srečala recimo v Hočah ali Račah? Predlagaj čas.

LP, Bojan M.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo @gorazd

Ok zmenjeno, jaz sem za, pa greva čez jezersko do Nockalmstrasse, potem do Sittersdorfa, kjer se dobimo z @sat500 in @v-strom 650 (če bo za?), pa gremo potem skupaj proti prelazu Weinneben...

@Gorazd in @Sat500, se v četrtek slišimo in se točno zmenimo kje se dobimo in kako... a velja?

Se vidimo pa maxi :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@V-strom650 in @Gorazd javita mi kdaj in kje bosta štartala. Če bom utegnil se vam pridružim.

Ni še pa nič sigurno....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo

Danes se bomo slišali, pa se točno zmenimo kako in kaj...

Kdo gre zdaj vse?? @gorazd, @sat500, @v-strom650, @blond??

Maxi :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz do zadnjega ne bom vedel. Na mene se ne zanašat.

Če bom tam me bote vidli, drugače ne ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz grem. Točka srečanja na počivališču Polskava ob 6.30 je OK. Upajmo, da vreme zdrži; sobota zgleda lepša od nedelje.

Offtopic: gre kdo danes do Louisa (Graz) takoj po 15. uri? Letim po vtičnico. Štartam iz centra mesta. Za ziher javi na GSM.

LP, Bojan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi grem, vreme pa tudi bo ;)

V nedeljo ob 6. uri štartam iz Lenarta po AC, 6.30 počivališče Polskava in naprej proti KR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo

Danes se bomo slišali, pa se točno zmenimo kako in kaj...

Kdo gre zdaj vse?? @gorazd, @sat500, @v-strom650, @blond??

Maxi :yea2:

Jaz vas bom v nedeljo počakal na bencinski črpalki Peugeot Esso Lobnig,Umfahrungsstraße 29, 9100 Völkermarkt, Avstrija (koordinate 46.663288,14.631461) od 13,45-14 ure dalje. Če boste prej (dvomim :whistle: ), me počakajte. Lahko pa se še čujemo okrog 12 ure, če se bo komu ljubilo telefonirati. Med vožnjo ne uporabljam telefona (še nimam urejene :( povezave)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo

Evo tudi jaz grem, je že vse dogovorjeno z @gorazdom, @V-storm..., kasneje se nam pridruži še @sat500...

Komaj čakam, ker bo odličen izlet po Avstriji (Nockalmstrasse, Weinneben...).

@gorazd in @V-storm, se vidimo v nedeljo 22.5.2011, ob 8 uri na petrolu v Kranju, potem pa pičimo proti Avstriji... :rolleyes:

Se vidimo v nedeljo in maxi :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako, zadeva je dorečena.

Jaz štartam ob 6. uri od doma, 6.30 se dobiva z V-strom650 na AC počivališču polskava in dalje do Kranja, prihod okoli 8. ure.

Naprej preko ljubelja do Nockalmstrasse (obe smeri oz po dogovoru) potem do Volkermarkt-a, kjer se dobimo z sat500, ki nas bo vodil naprej na Weieben...

Okvirna trasa, spremembe so možne ;)

Se vidimo v nedeljo.

G

Popravljeno . Popravil gorazd
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo

Ok zmenjeno se vidimo v nedeljo v Kranju (petrol črpalka)...

Potem pa Avstrija... prihajamo :naughty:

Lep :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako, zadeva je dorečena.

Jaz štartam ob 6. uri od doma, 6.30 se dobiva z V-strom650 na AC počivališču polskava in dalje do Kranja, prihod okoli 8. ure.

Naprej preko ljubelja do Nockalmstrasse (obe smeri oz po dogovoru) potem do Volkermarkt-a, kjer se dobimo z sat500, ki nas bo vodil naprej na Weieben...

Okvirna trasa, spremembe so možne ;)

Se vidimo v nedeljo.

G

Se vidimo v nedeljo. @blond, škoda, da ne moreš z nami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo

Evo me, sem srečno pripeljal domov po 640 km vožnje po Avstriji in Sloveniji...

Bilo je ODLIČNO, ponovimo še kak izlet...

Pa hvala za družbo @gorazd, @V-storm650, @sat500+sopotnica...

Se slišimo

Maxi :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo

Evo me, sem srečno pripeljal domov po 640 km vožnje po Avstriji in Sloveniji...

Bilo je ODLIČNO, ponovimo še kak izlet...

Pa hvala za družbo @gorazd, @V-storm650, @sat500+sopotnica...

Se slišimo

Maxi :yea1:

Ja, ste si nabrali km skoraj kot tisti, ki so prišli iz Osijeka. Midva sva imela precej manj km na števcu. Moram pazit na motor, vodna črpalka se upira. Moram k mojstru.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bila je super tura!

Skupaj preko 650km (nisem doma preveril), super družba, ceste, razgledi in vreme, pri katerem smo imeli veliko sreče. Na koncu nockalmstrasse nas je dež lovil, na Weiebene smo mi preganjali dež (brr je bilo mrzlo) na koncu pa nas je zbombardiral s par velikimi kapljami :) nikoli pa nismo bili mokri.

Kakšna fotko bom prilepil zvečer, dosti pa nismo slikali, je bilo prelepo ;)

V-strom650, Maxi Gašper in Sat500 s sopotnico hvala za družbo in še kdaj :OK:

G

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Tukaj je izrisana tura skupaj s prečnim profilom naše ture:

20110522nockalmstrassewe.jpg

Zanimivi so podatki o % vzpona/spusta, skupne prevožene višinske razlike, skupaj prevoženih km pa 566 (to je moja pot, ki jo je zabeležil Garmin).

Hvala vsem za dobro družbo, naslednjič ponovimo!

LP, Bojan.

Popravljeno . Popravil V-strom650
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nobl nobl, sam ne vem kam se je @gorazd skril??? :unsure: :rolleyes: :surrender: :rolleyes:

Maxi :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po kratkem dopustu je preostala še lepa nedelja in ta posebej namenjena za vožnjo z motorjem, zato smo službeno organizirali kot srečanje sodelavcev motoristov , kot moto srečanje JOHNSON-CONTROLS. Bilo je prelepo pa čeprav nas ni bilo veliko, ogledali pa smo si del A in uživali v prelepih cestah.

Do srečanja v Posavju ni več daleč, morda pa se še do takrat z določenimi zapeljemo kakšno pozdravno turco za kakšen vikend.

Če bo kdo imel kaj v mislih naj javi in se morda le dobimo. Lp.

Popravljeno . Popravil x raider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živijo, super vožnja je bila. Seveda gre zahvala x raiderju, ki je lepo vodil kolono vozil. Sam sem kot organizator vozil zadnji in lahko vse povem samo v superlativih. Naslednjič vabim še več najinih sodelavcev da se udeležijo prekrasnih tur po daljni in bližnji okolici.

Lp

Igriv

post-32389-0-61678400-1306703719_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto 4.6. če bo vreme ugodno bom šel na vožnjo po Avstrijski poti gradov vzhodne štajerske ali po njihovo Die Schlösser und Burgen der Oststeiermark.

Iz Maribora bom krenil proti Lenartu in tam obrnil za Trate. Takoj čez mejo je Gosdorf kjer bom začel krog.

Gosdorf – Wittmannsdorf – Aschau – St. Stefan/Rosental – Glatzau – Sengerberg – Laßnitzhöhe – Höf – Eggersdorf – Weiz – Birkfeld – Pöllau – Hartberg - Burgau – Fürstenfeld – Fehring – Klöch – Bad Radkersburg – Gosdorf

Predvidena routa je označena tukaj.

Krog ima cca 230.00km + MB Trate cca 40km

Če bo komu, da se mi pridruži je lepo vabljen.

LP

Blond

Popravljeno . Popravil Blond
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!