Skoči na vsebino

Vaša višina pri sedmih letih


Priporočene objave

...no v 1. razredu sem meril v višino 1,4 metra...

:shock: :shock: :shock: Zdaj pa samo še napiši, da si bil v Černobilu rojen :shock: :shock: :shock: :wink:

:shock: :shock: Pa a ni to nekako normalno :?: :?:

Dobr no priznam,da samo 138 cm :oops:

kaj pa če sem mel še zimske nogavice gor k so me merli :twisted:

A maš ti gene hibridne kuruze? :shock: :shock: :shock: :wink: Kmalu bomo še zvedli, da si stal tudi na 20cm dolgem podstavku in da si imel tako gosto frizuro, da do glave meter sploh ni segu.

A ste mogoče nekateri prišli na svet samo 10 cm veliki in potem vsako leto rastli točno po 10 ,11 ali 12 cm in nekje pri 18. letih dosegli končno višino :?:

No sej tisti ki mate doma kšnga 7 letnika ga lahko kar zmerite :wink:

Verjetn bo pokazal kr mal več kot 70 cm :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V četrtem razredu sem nameril nekaj cm čez 140 pa sem bil drugi najvišji v klasu. Koliko sem pa imel v prvem razredu pa res ne vem. Bom vprašal dohtarco da se ji še malo bolj zamerim. :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tisto napisal bolj po občutku. In če me občutki ne varajo so prvošolčki ponavadi manjši od svojih torb. :P :lol:

Sem poiskal en graf, ki kaže da je 140cm velik otrok pri sedmih letih za svoja leta vendarle malo prevelik. :wink:

boystwoyears.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Desmo, saj veš - un, ki je bil pri 7. letih viok 138 cm, je zdaj 2 metra in 14 cm :) Vozi pa Boss-hossa (drugo ga sploh ne potegne :))

Lahko pa, da je rekel, da je pri sedmih letih vozil, čeprav je bilo to zadnji dan pred osmim rojstnim dnevom?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo tako se dela Desmo! :D

Zrisano na milimetrski papir da ja ni preveč odstopanj!

Meni se zdijo grafi kar precej realni seveda pa so lahko kakšna odstopanja (7let/140cm) samo potem je pri starosti 20 let ta človek najmanj center Union-a Olimpije če ni celo že vpisan v knjigo rekordov! :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... čeprav je bilo to zadnji dan pred osmim rojstnim dnevom?

140cm pri osmih letih je še vedno izven 95. percentila... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadost velika, da sem lahko fante pretepala.... :twisted:  :twisted: heheheh :roll:  :wink:

Aha, zdaj pa samo še po stopnicah padajo :?: :idea: :!: :idea: :shock: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pa spomnim ene fore...prvi dan v 5. klasu pa se poleg mene vsede en model...je bil občutno starejši za videt, obilen, visok 186cm...pa sem si mislo: pa kaj glih poleg mene si se mogo vsest da me bos kontroliral?! Pol ga vprasam kaj nas bo ucil on pa da je priso iz druge šole in da bomo sošolci :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Mene je skoraj iz stola vrglo, taki monster pa star enako kot jaz! :shock: :shock: No, zdaj pa je manjši :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne me strašit s temile diagrami. Moja še ne čisto 6 letna hčerka ima 128cm, kar je več kot kaže tisti diagram za fante.

A bo potlej pri 20 imela 2,2m+ :? :? :?

busa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Črtic z datumi na enem od "štokov" doma že zdavnaj ni več. Bil sem vedno prvi ali drugi po višini v razredu. Od tistih črtic na podboju se spomnim le "rekorda", ko sem v 12 mesecih zrasel za 13 cm. Končalo se je pa pri 199cm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se zdijo grafi kar precej realni seveda pa so lahko kakšna odstopanja (7let/140cm) samo potem je pri starosti 20 let ta človek najmanj center Union-a Olimpije če ni celo že vpisan v knjigo rekordov! :twisted:

Ja pa ni blo tko, sm pol za naslednjih 45 cm rabu še dodatnih 10let in končal pri skromnih 183 :oops: ,kar pa mi je povsem dovolj :wink:

Košarka pa jaz je pa isto k noč pa dan :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm zal je preeeeeedalec in se ne spomnim... vem pa kolk sm zdej :) vem pa da sm iz 5classa v 6 class zrasla za cca 20cm in trenutno sem pri 170cm

Se dva centi zrastes, pa imas idealno visino.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm zal je preeeeeedalec in se ne spomnim... vem pa kolk sm zdej :) vem pa da sm iz 5classa v 6 class zrasla za cca 20cm in trenutno sem pri 170cm

Se dva centi zrastes, pa imas idealno visino.... :D

Mogoče bo pa Vrtnica košarko špilala :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm zal je preeeeeedalec in se ne spomnim... vem pa kolk sm zdej :) vem pa da sm iz 5classa v 6 class zrasla za cca 20cm in trenutno sem pri 170cm

Se dva centi zrastes, pa imas idealno visino.... :D

hmm popolna zenska postava je 175cm in 55 kg :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm zal je preeeeeedalec in se ne spomnim... vem pa kolk sm zdej :) vem pa da sm iz 5classa v 6 class zrasla za cca 20cm in trenutno sem pri 170cm

Se dva centi zrastes, pa imas idealno visino.... :D

Mogoče bo pa Vrtnica košarko špilala :lol:

ah ne raje nadaljujem kar z gimnastiko v kosarko se ne spravim :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!