Skoči na vsebino

Vaša višina pri sedmih letih


Priporočene objave

Hja, za popolnost je zelo pomembno, kako je gmota kosti in mesa razporejena v tistih 175 cmm in 55 kg. Če ni zgoraj nič in vse v riti, potem popolnosti ni več :wink: :twisted: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm zal je preeeeeedalec in se ne spomnim... vem pa kolk sm zdej :) vem pa da sm iz 5classa v 6 class zrasla za cca 20cm in trenutno sem pri 170cm

Se dva centi zrastes, pa imas idealno visino.... :D

hmm popolna zenska postava je 175cm in 55 kg :)

to ti mislis. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

175 ženska? Bog vas plentaj! :lol:

Jest pa tle droben pobič z 174 cm... in pri ženskah nad 168 sploh nimam šans. :wink:

Sem pa jest tud (kot nekdo tle na forumu) zrastel v enem letu 13 centimetrov (še celo nekoliko več), ampak se mi ni ustavilo pri 199cm... Men se je ustavilo pri 172 in sem pol v dveh letih zrastel še 2 cm... :cry:

Pa še zanimivost, ki sem jo povedal že v enem drugem topicu:

Moj kolega je bil v prvem klasu visok 157cm in je imel 70 kil. Mi je useeno, če mi verjamete, ali ne. :lol: V lastno obrambo povem, da je njegova mat velika skor 180cm, fotr pa kar nekej čez 2 metra.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm zal je preeeeeedalec in se ne spomnim... vem pa kolk sm zdej :) vem pa da sm iz 5classa v 6 class zrasla za cca 20cm in trenutno sem pri 170cm

Se dva centi zrastes, pa imas idealno visino.... :D

hmm popolna zenska postava je 175cm in 55 kg :)

KDO TE JE PA PR TEM TOK NA FINTO VRGEL....PA JA NE cyc??????????? :shock: :shock: :shock:

ad1. ženska mora met vsaj kako kilo viška,čene žuli.......

ad2. ja ženska je lahko velika,pač odvisno od njene uporabe,čiščenje lestencev in obešanje perila,........čiščenje bolj pri tleh,pa sušilc pr hiš :? :D :D :D

ad3. ..........................................................................

ad4. ..........................................naprej povejte si sami

jaz u tistih letih??????štoplc......ma sej sem še dons.....sam mala žaba daleč skoč!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 8) 8) 8) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrtnica ne nori :shock: Višina in teža sploh nista bistveni, če že kaj pol neko razmerje med tem. 175/55 - lahko je super lepa, lahko je grozno grda. Do zdaj še nisem mel punce, ki bi mela 175cm, najvišja je bla 166, no, meni so manjše bolj strupene :D 8) Upam da ti niso vzor tiste koze, ki se sprehajajo po pistah :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se dva centi zrastes, pa imas idealno visino....  :D

Pa že.... :?

Saj ne gledam drugih... vsaj to je bilo prej napisano... ni panike... :wink: :D Je samo komentar... 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrtnica ne nori :shock:  Višina in teža sploh nista bistveni, če že kaj pol neko razmerje med tem. 175/55 - lahko je super lepa, lahko je grozno grda. Do zdaj še nisem mel punce, ki bi mela 175cm, najvišja je bla 166, no, meni so manjše bolj strupene :D  8) Upam da ti niso vzor tiste koze, ki se sprehajajo po pistah :evil:

hmm nismo se dobr zastopl... sam povedala sm da je to v svetu nekak popolna postava, nekje sm brala... sej ne pravim da bi bla jz rada taksna...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rozca ne se prevec zgledovati po nekih kvazi "popolnostih" - vecinoma so to rahiticne,bulemicne ali oboje.... skratka zalost od zalosti (moje mnenje BTW).cool,ce je zenska vitka,samo precvikano kost - thanx,but no thanx.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rozca ne se prevec zgledovati po nekih kvazi "popolnostih" - vecinoma so to rahiticne,bulemicne ali oboje.... skratka zalost od zalosti (moje mnenje BTW).cool,ce je zenska vitka,samo precvikano kost  - thanx,but no thanx.

PREBER KVA SM NAD TVOJIM POSTOM NAPSIALA!!!!!!!!!!!!!!! :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rozca ne se prevec zgledovati po nekih kvazi "popolnostih" - vecinoma so to rahiticne,bulemicne ali oboje.... skratka zalost od zalosti (moje mnenje BTW).cool,ce je zenska vitka,samo precvikano kost  - thanx,but no thanx.

PREBER KVA SM NAD TVOJIM POSTOM NAPSIALA!!!!!!!!!!!!!!! :evil:

ne razumem ljubljanskega idioma.......napsiala?!?! :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko pa ma kašna tud neki kil preveč, pa je v bistvu bolj privlačna in simpatična, od deklet, ki so obsedene z idealno postavo in stalno jamrajo da so se zredile za pol kile,pa da se jim je tam pa tam gubica naredila, ker s tem dobesedno zamorijo svojo okoico :roll:

No še najbol je ena vmesna varianta....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rozca ne se prevec zgledovati po nekih kvazi "popolnostih" - vecinoma so to rahiticne,bulemicne ali oboje.... skratka zalost od zalosti (moje mnenje BTW).cool,ce je zenska vitka,samo precvikano kost - thanx,but no thanx.

PREBER KVA SM NAD TVOJIM POSTOM NAPSIALA!!!!!!!!!!!!!!! :evil:

ne razumem ljubljanskega idioma.......napsiala?!?! :twisted:

hja ze mozno da ne zastiopis ljubljanskega... torej zastopis dolenskega :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno: 09 dec 2002 09:20 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Dokler da, je vsaka dobra ... hahahahaha

_________________

hotschko

če ne je pa itak kur...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler da, je vsaka dobra ... hahahahaha :D :D :D

:shock: Tega topica niti spremljal nisem... doslej. Zdej pa vidim, da tema niti ni tko mimo :lol: :lol: :lol: Sam še naslov zamenat. 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko bom naslednjič pr dohtarju, bom pogledu v tiste listine...odgovor na temo

kar se bab tiče, vse ste lepotice, ja ja, razen Vike Potočnik, ne morem jo videt, samo opažam da kruljave žabe dobre hčerke izpaglavijo, to pa njenmu možu nič ne pomaga, če ni incestni pedofil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!