Skoči na vsebino

Vožnja brez izpita a kategorije


yamaha2025

Priporočene objave

Sem imel brez izpita nesrečo, nekateri že vedo, in sem bil primoran plačati popolnoma vse stroške. Tudi poškodbe ( na srečo par prask ) in škodo, ki sem jo storil na drugemu avto. Seveda je bil moj motor totalka.

ja sam pozabu si pa napisat da ti fotr daje €... tk se je loh zajebavat ja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poznam folk, ki mu fotr ne da niti centa, pa se je tudi zajebaval, ampak normalnega človeka bi morala kazen človeka zresnit.

Sej ni važno če fotr prispeva nekaj evrov ali pa vse, če lahko zakaj ne? Še vedno je denar vrjetno prišel po pravi poti.

Bolj me mot to, da cigo lahko počne kar se mu zaželi, a vse gre pa iz tvojega (našega) garanja..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jeee, moj pru post na temu forumu. :010

tut jst vozm brez izpita, sam pr ns poznam vse finte, pa me ne morjo ujet. držav pa ne dam za ispit k itak nimam dnarja. zdj me obsojite, ampak kaj čm al se vozm, al pa nč ne morm pa mi je bed k svina ko gledam druge.

Drgač pa pozdrav usem :P

Finte poznaš, a? Želim ti OGROMNO sreče! Pameti itq nimaš :) In da te ne morejo ujeti? Saj niso amaterji te policaji, veš? Policist motorist te bo tako opral, da boš še 10 tednov jokal. :fight1:

Sem mu pobegnil pa mi je bil potem en avto na poti. Pa me je vseeno na koncu ujel ;) Pa ni bila neka 125 prdalica med mojimi nogami ;)

Sem bil mulc, sem še zmeraj mulc in sem bil tako utrgan, sem pa tudi zelo dobro to plačal! Po možnosti ponovi moje napake :)

Kako lahko uživaš v vožnji brez izpita, če te je nonstop strah, da so za naslednjim ovinkom policisti.? Romantična razdovjenost --> čista duša, GRDA stvarnost

Nekateri se ne opečejo, nekateri pa celo zgorijo.

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam pozabu si pa napisat da ti fotr daje €... tk se je loh zajebavat ja...

Plačal mi je izpit za H kategorijo, A1 kategorijo in B kategorijo za 18 rojstni dan. Ter zavarovanje pri vsakemu vozilu, ker je zahteval AO+, za njega pa sam nisem imel denarja.

Opremo, motor, gume in bencin sem plačeval sam. In verjemi...odrekel sem se marsičemu, da sem si to lahko privoščil. Tudi rednim izhodom ob vikendih in morju in še in še.

Malo zategni pas pa boš v letu ali dveh tudi sam prišel do denarja za motor.

Aja...žepnine nisem imel nikoli ;)

In pri nesreči sem tudi stroške, ki so nastali plačal SAM. Prodal sem dušo, če verjameš ali ne ;)

V primeru, da še zmeraj ne verjameš pa seveda dokazilo z odškodninskimi listi, nakazili in tralala ob pijači, ki jo boš ti plačal ;)

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Finte poznaš, a? Želim ti OGROMNO sreče! Pameti itq nimaš :) In da te ne morejo ujeti? Saj niso amaterji te policaji, veš? Policist motorist te bo tako opral, da boš še 10 tednov jokal. :fight1:

Sem mu pobegnil pa mi je bil potem en avto na poti. Pa me je vseeno na koncu ujel ;) Pa ni bila neka 125 prdalica med mojimi nogami ;)

Sem bil mulc, sem še zmeraj mulc in sem bil tako utrgan, sem pa tudi zelo dobro to plačal! Po možnosti ponovi moje napake :)

Kako lahko uživaš v vožnji brez izpita, če te je nonstop strah, da so za naslednjim ovinkom policisti.? Romantična razdovjenost --> čista duša, GRDA stvarnost

Nekateri se ne opečejo, nekateri pa celo zgorijo.

lih žalt me ni treba. teb dajo doma keš pa si lohk pameten men pa fotr ne da tud evra ne. delat je pa tle znanstvena fantastika. Lublana, hir aj kom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lih žalt me ni treba. teb dajo doma keš pa si lohk pameten men pa fotr ne da tud evra ne. delat je pa tle znanstvena fantastika. Lublana, hir aj kom

Po svoje te razumem, le da brez izpita in zato ustreznega zavarovanja izzivaš usodo. Lahko si pa to postaviš za prvi cilj, ko prideš do denarja.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ICE:

O.k., čez nekaj dni bom imel tisti dokument, ki se mu pravi izpit A kategorije, če bom seveda opravil v prvem poizkusu. Vse ostalo sem do sedaj.

Očitno bom v avtošoli sedaj v mesecu dni pojedel vso pamet in znanje, predvsem pa dolgoletne izkušnje, pridobil v nekaj kilometrih po cesti in nekaj ur po poligonu.

Tako bom tisti dan obvladal vse v nulo, mar ne??????

NE, ŠE MNOGO ČASA ne bom niti slučajno dorasel vam izkušenim motoristom, nekaterim mojstrom itd... Le legitimno se bom lahko vozil. Bom pa od takrat naprej popolnoma sam sebi prepuščen, kako se ravnati, si sam pridobiti izkušnje in prav sam biti toliko, da te ne zanese, ter toliko, da bom vedno imel v glavi spoštovanje do motorja in ceste.

Lp

in kaj bi zdaj rad? danes imas od raznih tecajev, klubov, zdruzenj in kaj vem cesa vse moznost se izpopolnjevati glede tehnike voznje. izkoristi jih.

ce jih ne samo sebi solis pamet in nas hoces prepricati kako smo nori, da se vozimo z izpitom.

BTW izpit za B kat. imas? in zakaj si ga naredil?

Dej, prosim nehajte, a ne vidite da vas zajebava?

... vsaj upam...

heh, upanje umre zadnje. in osamljeno.

Ste že odkrili toplo vodo?

yep. pritece iz bojlerja. :P

lih žalt me ni treba. teb dajo doma keš pa si lohk pameten men pa fotr ne da tud evra ne. delat je pa tle znanstvena fantastika. Lublana, hir aj kom

si sam vse povedal.

hipoteticno:

ti se z motorjem zaletis v nekoga. ta oseba posledicno izgubi nogo. ker nimas zavarovanja, ne denarja, da bi karkoli poplacal...... ti lahko oskodovana oseba odzaga nogo, da dobi vsaj zadoscenje, da ji je en tak unicil zivljenje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js mam bolj konstruktivno vprašanje. Nek dan v tednu opravim izpitno vožnjo in pridobim vozniško dovoljenje za A. Papir mi lahko izdajo šele naslednji dan. Popoldne se grem na dan izpita peljat, z opravljeno glavno vožnjo, brez papirja. Ustavi me policija. Kaj bo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js mam bolj konstruktivno vprašanje. Nek dan v tednu opravim izpitno vožnjo in pridobim vozniško dovoljenje za A. Papir mi lahko izdajo šele naslednji dan. Popoldne se grem na dan izpita peljat, z opravljeno glavno vožnjo, brez papirja. Ustavi me policija. Kaj bo?

kaj bo , kaj bo. po pizdi dobiš.

ker bedn prašanje, k itak vsi vejo da dokler nimaš papirja oz izpita v roki je issto kot da ga nisi naredu... dejte si že enkat to u glavo zabittt. pa nevem zakaj bi se vozu tist dan..a ni lažje počakat bedniki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nočem ti pameti solit, ker si zagotovo bolj izkušen motorist od mene, ampak dovoli, da izpostavim še eno dilemo. Po opravljeni vožni na dan XY sem brez papirja enaka motoristu, ki je vozniško pozabil doma... Izpit sem opravila, papirja nimam in na njem bo datum opravljanja izpita, ne izdaje dovoljenja, če se ne motim?! Sicer po drugih izpitnih centrih to poteka na isti dan, samo pri meni se nekaj komplicira. Prosim te za malo razumevanja, da si zvečer želim peljat vsaj na en sladoled. Pa hvala in srečno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ker jo je Chuck Noris vso spil.

Chuck Noris je pusi; Ber Grils ga je pojedu skupi z vojsko poševnookih; zarad beljakovin kajpak

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nočem ti pameti solit, ker si zagotovo bolj izkušen motorist od mene, ampak dovoli, da izpostavim še eno dilemo. Po opravljeni vožni na dan XY sem brez papirja enaka motoristu, ki je vozniško pozabil doma... Izpit sem opravila, papirja nimam in na njem bo datum opravljanja izpita, ne izdaje dovoljenja, če se ne motim?! Sicer po drugih izpitnih centrih to poteka na isti dan, samo pri meni se nekaj komplicira. Prosim te za malo razumevanja, da si zvečer želim peljat vsaj na en sladoled. Pa hvala in srečno!

ne me razumet narobe ampak taka so pravila pa lahko tle trobimo kar koli. tudi izpit na faksu je narejen ko profesor upise oceno.

meni je vse to jokcanje okrog tega izpita res ze otrocje. pac pocakajte papir potem pa ocitno gas al kako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nočem ti pameti solit, ker si zagotovo bolj izkušen motorist od mene, ampak dovoli, da izpostavim še eno dilemo. Po opravljeni vožni na dan XY sem brez papirja enaka motoristu, ki je vozniško pozabil doma... Izpit sem opravila, papirja nimam in na njem bo datum opravljanja izpita, ne izdaje dovoljenja, če se ne motim?!

Ja kdo ti je pa to rekel???

Narobe sklepaš.

Dokler nimaš vozniškega dovoljenja (in ga zatorej tudi nimaš pri sebi), nisi enaka motoristu, ki vozniško dovoljenje ima, vendar ga nima pri sebi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim te za malo razumevanja, da si zvečer želim peljat vsaj na en sladoled. Pa hvala in srečno!

Meni (in verjamem, vsem tukaj) dol visi, kaj ti zvečer počneš. Samo ne pol jokcat, da je krivica, če te ustavijo ali če zarineš v kako nezgodo, pa te bodo zaradi vožnje brez izpita še dodatno ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim te za malo razumevanja, da si zvečer želim peljat vsaj na en sladoled. Pa hvala in srečno!

Razumevanja ne bo, draga moja, ker se takšna začetniška neučakanost običajno konča s prvim padcem. Sladoled pa poliži doma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nočem ti pameti solit, ker si zagotovo bolj izkušen motorist od mene, ampak dovoli, da izpostavim še eno dilemo. Po opravljeni vožni na dan XY sem brez papirja enaka motoristu, ki je vozniško pozabil doma... Izpit sem opravila, papirja nimam in na njem bo datum opravljanja izpita, ne izdaje dovoljenja, če se ne motim?! Sicer po drugih izpitnih centrih to poteka na isti dan, samo pri meni se nekaj komplicira. Prosim te za malo razumevanja, da si zvečer želim peljat vsaj na en sladoled. Pa hvala in srečno!

ko ti na upravni enoti izdajo izpit napišejo notr datum IZDAJE in ne datum ko si opravil izpit...

tako da si praktično brez izpita dokler ti ga ne izdajo na upravni enoti, tist papir si pa lahko zatlačiš nekam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lih žalt me ni treba. teb dajo doma keš pa si lohk pameten men pa fotr ne da tud evra ne. delat je pa tle znanstvena fantastika. Lublana, hir aj kom

ja od kje ti pa potlej keš za motor pa bencin???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja od kje ti pa potlej keš za motor pa bencin???

To se tudi jaz sprašujem! Pomojem pozna kakšne finte :D

Jaz in moje mnenje glede tele teme je tako, da bi raje cel motosvet peljal na sladoled kakor pa da bi policiji plačeval zato ker sem bil neučakan! Tisti kateri se misli vozit brez izpita se bo vozil in ga bom tudi na cesti pozdravil, ker upam da uživa v vožnji, jaz ga ne bom obsojal! Samo naj nekaj ima v glavi, če ga bo policija ustavila je to še najmanj kar se mu lahko zgodi s tistim denarjem si bi lahko plačal pol izpita, če ne celo celega! Če se pa takemu karkoli hujšega zgodi kot to da ga policija ustavi pol je pa pečen za tisti denar, ki ga bo oškodovancu ali svojcem plačal si bi lahko v življenju marsikaj ustvaril jaz vem da se nebi igral s tem.

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem imel brez izpita nesrečo, nekateri že vedo, in sem bil primoran plačati popolnoma vse stroške. Tudi poškodbe ( na srečo par prask ) in škodo, ki sem jo storil na drugemu avto. Seveda je bil moj motor totalka.

In ja...maksimalno nepravna oseba plača 12.000€, ostalo NAJ bi bilo na zavarovalnici. Govorim iz primera, starega pol leta ( nesreča ), odškodninski zahtevek pa je star približno 3 mesece.

V primeru, da je oseba vinjena ( in ni voznik začetnik ) do dovoljene meje mu zavarovalnica krije 80% škode, v primeru, da nima čelade ( ali druge obvezne opreme ) ravno toliko.

Povprečna živlenska doba moškega v SLO je čez 70 let...to je čez 25000 dni...nekaterim pa je problem počakat 365 ali 2×365 dni...in potem pride do pizdarije. Čemu? :)

ko veselo tu pametuješ, kaj je bilo pa tebi da si bežal?? Čemu? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko veselo tu pametuješ, kaj je bilo pa tebi da si bežal?? Čemu? :)

Po mojem je pa čisto prav, da prizna svojo napako in jo odsvetuje drugemu....vsaj jaz se veliko raje učim na napakah drugih, kot na lastnih whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojem je pa čisto prav, da prizna svojo napako in jo odsvetuje drugemu....vsaj jaz se veliko raje učim na napakah drugih, kot na lastnih whistle.gif

to se definitivno strinjam s teboj...in tudi je prav da prizna svoje napake in da jih deli z drugimi, da pa pametuje ko še sam ni nič boljši je pa druga stvar.

pa bi tudi lahko počakal 2x365 al pa 1x365 pa bi blo vse kul ;)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to se definitivno strinjam s teboj...in tudi je prav da prizna svoje napake in da jih deli z drugimi, da pa pametuje ko še sam ni nič boljši je pa druga stvar.

pa bi tudi lahko počakal 2x365 al pa 1x365 pa bi blo vse kul ;)

lp

Želim pomagati drugim, da ne delajo istih napak kot jaz. :) Je to zločin? Če je, ga priznam! In tudi pripravljen sem ti plačati odškodnino za tvoje duševne poškodbe in motnje.

Pametujem pa, ker ti želim dobro, ne pa, da izgledam pameten in ves poln sebe. Ko boš to dojel...lahko rečeš, da si pameten^^ Jaz takrat nisem bil, sem se malo spametoval in mi je kar pomagalo...denarnica zmeraj polna, koža in kosti cele! Izpit v žepu ^^

Zakaj pa sem sam to storil? No, imaš eno temo v kateri je to opisano. Nimam volje iskat in ponovno delat bedaka iz sebe....^^

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Želim pomagati drugim, da ne delajo istih napak kot jaz. :) Je to zločin? Če je, ga priznam! In tudi pripravljen sem ti plačati odškodnino za tvoje duševne poškodbe in motnje.

Pametujem pa, ker ti želim dobro, ne pa, da izgledam pameten in ves poln sebe. Ko boš to dojel...lahko rečeš, da si pameten^^ Jaz takrat nisem bil, sem se malo spametoval in mi je kar pomagalo...denarnica zmeraj polna, koža in kosti cele! Izpit v žepu ^^

Zakaj pa sem sam to storil? No, imaš eno temo v kateri je to opisano. Nimam volje iskat in ponovno delat bedaka iz sebe....^^

bedak si že tako ali tako in se vidi da si razvajen mulo ki misli da je najpametnejši in pol še tu pamet soliš da pomagaš drugim???...človek razmisli malo, ljudem kot si sam BIL in ŠE SI tudi tvoje besede in izkušnje ne bodo pomagale, zakaj? zato ker se imajo tudi za tako pametne kot si se imel ti dokler te ni lastna roka po glavi udarila!

in pazi na ta jezik ki je očitno predolg in pazi da te tudi on ne izuči ko boš komu tako jezikal, pa boš spet lahko napisal da hočeš pomagati drugim....veš fante ti predlagam da pomagaš samemu sebi ker si ti očitno tisti z duševnimi motnjami saj ne razločiš med stvarjo kaj se sme in kaj ne....

in ja delaš se pametnega, se izbere iz tvojih postov ki jih pišeš...

"ZAKAJ NE MOREJO POČAKATI 1x 365 dni ali 2x 365" iz istega razloga kot ti nisi mogel.

Zdaj pa veselo talajte minuse ker ne morete sprejeti da je to živa resnica...in

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!