Skoči na vsebino

Vožnja brez izpita a kategorije


yamaha2025

Priporočene objave

@BelaStrela

Ko sem jaz delal izpit za avto cca 20 let nazaj, sem se tudi hotel vozit s potrdilom, ki sem ga dobil po opravljenem izpitu. Poklical sem kolega, katerega mama dela na UE in ga vprašal kako je na stvari. Dobil sem odgovor, da je izpit veljaven še le, ko ti UE izda "tapravi izpit" in te takrat tudi vnesejo v register. Dokler pa nimaš tega papirja v rokah, pa se dejansko voziš, kot da si brez in dvomim, da te bo policaj spustil skozi brez kazni ... če je sedaj postopek oz. zakon drugačen, pa me naj prosim kdo popravi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali kdo ve kje se kupi izpit. Rabim ga za prijatelja. Ogovori na PM.

Hvala

dj še men enga zrihri plis.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dj še men enga zrihri plis.

ce si nedolgo nazaj jamral, da nimas € da bi ga sel delat?

kako bi ga pa zdaj kupil?

pac tako informativno me zanima :whistle:

kaki lotko kje padel :naughty:

Popravljeno . Popravil hilton
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čisto logično in pametno vprašanje.....je pa res da veleumi ne znajo točno odgovorit, pa te zato raje žalijo in se napihujejo.

...

Zato pa imamo tebe tu za dojiljo in tolažnico.:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa ZVCP predvideva 2 različna prekrška: vožnjo brez dovoljenja za vožnjo določene kategorije in vožnjo brez dokumenta. Me zanima v katero skupino pašem?

Vprašaj se - ali imam vozniško dovoljenje, ki ga potrebujem, če ne želim, da me doleti kazen?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali kdo ve kje se kupi izpit. Rabim ga za prijatelja. Ogovori na PM.

Hvala

Na najbližji upravni enoti. Pred tem plača še nekaj malega avtošoli, pa zdravniku in tko. Ne boš verjel - dogaja se vsak dan!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato pa imamo tebe tu za dojiljo in tolažnico.:P

Če že hočeš mi ga pa res lahko mal posesaš! winkiss.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašaj se - ali imam vozniško dovoljenje, ki ga potrebujem, če ne želim, da me doleti kazen?

Ne klobasaj neumnosti in odgovori kar te je vprašala - citiram"v katero skupino spadam?"

Če ti ne razumeš, naj ti pojasnim, da je voljna plačati kazen, jo pa zanima ali veš za kateri od dveh naštetih prekrškov. Dovolj jasno?

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne klobasaj neumnosti in odgovori kar te je vprašala - citiram"v katero skupino spadam?"

Če ti ne razumeš, naj ti pojasnim, da je voljna plačati kazen, jo pa zanima ali veš za kateri od dveh naštetih prekrškov. Dovolj jasno?

Poglej, verjetno je funkcionalno pismena.

Naj se vpraša, ali ji je kdo od pristojnih, ki to lahko naredijo, da uradno velja, dovolil vožnjo v javnem cestnem prometu z vozili kategorije A (pisno, ustno, z uradnim dokumentom ali kakorkoli drugače)?

Naj se vpraša, ali se vozi brez dokumenta (dovolili pa so ji, pristojni organi namreč).

Eni se res delate še bolj neumne, kakor ste. Če ji je za dnar vseeno, naj pa ne jokca in naj se pele na tisti sladoled ... ali kamorkoli že ... no, saj zdaj bi pa že lahko imela tisto dovoljenje, k že dva mesca mori okoli tega :-)

Popravljeno . Popravil JustinBieber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej, verjetno je funkcionalno pismena.

Naj se vpraša, ali ji je kdo od pristojnih, ki to lahko naredijo, da uradno velja, dovolil vožnjo v javnem cestnem prometu z vozili kategorije A (pisno, ustno, z uradnim dokumentom ali kakorkoli drugače)?

Naj se vpraša, ali se vozi brez dokumenta (dovolili pa so ji, pristojni organi namreč).

Eni se res delate še bolj neumne, kakor ste. Če ji je za dnar vseeno, naj pa ne jokca in naj se pele na tisti sladoled ... ali kamorkoli že ... no, saj zdaj bi pa že lahko imela tisto dovoljenje, k že dva mesca mori okoli tega :-)

če bi se ti malo manj ukvarjal z drugimi in več s sabo bi mogoče še opazil da vsi delamo napake IN TUDI TI!!!

tako da ne pametuj tle neki v tri krasne, pa pejt raj na en sex ker očitno ti ga primanjkuje in si tečen ko driska!

še hujši si kot ženske med rdečo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če že hočeš mi ga pa res lahko mal posesaš! winkiss.gif

Jaz ne rabim tvojih tolažb in cuceljčka. Za svoje prekrške odgovarjam sam, če pa zakrivinarim pa tega ne razglašam po celem vesolju in ne iščem tolažbe.

Tvoj cuceljček kar Beli streli ponudi, ko jo zagovarjaš. Saj verjetno jo ravno zaradi tega.icon_smile_blowjob.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če že hočeš mi ga pa res lahko mal posesaš! winkiss.gif

Dami, a nisi imel ti v temi o varanju veliko povedati?? A če ti ga pobč malo posesa pa ni varanje?? :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dami, a nisi imel ti v temi o varanju veliko povedati?? A če ti ga pobč malo posesa pa ni varanje?? :glare:

Še huj je, če mu ga vleče 50-letni neobriti bajker. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi se ti malo manj ukvarjal z drugimi in več s sabo bi mogoče še opazil da vsi delamo napake IN TUDI TI!!!

tako da ne pametuj tle neki v tri krasne, pa pejt raj na en sex ker očitno ti ga primanjkuje in si tečen ko driska!

še hujši si kot ženske med rdečo

Spade, klanjam se, to so besede worship.gif!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dami, a nisi imel ti v temi o varanju veliko povedati?? A če ti ga pobč malo posesa pa ni varanje?? :glare:

Tako ti bom odgovoril:

*če vprašam Justina Bibierja...bo en kup klobas, pa noben-a mi ga ne bo povlekla

*če vprašam tebe, bom blagoslovljen ko mi ga bo povlekl-a

*če bi pa Clintona vprašali pa to ni varanje a ne!

evilgrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ne rabim tvojih tolažb in cuceljčka. Za svoje prekrške odgovarjam sam, če pa zakrivinarim pa tega ne razglašam po celem vesolju in ne iščem tolažbe.

Tvoj cuceljček kar Beli streli ponudi, ko jo zagovarjaš. Saj verjetno jo ravno zaradi tega.icon_smile_blowjob.gif

Bela strela ne išče tolažbe, ker ga še ni "povlekla", ampak sprašuje ali ga lahko in kako ga naj "povleče" in kake probleme lahko s tem ima. Če si njenega vprašanja ti in Justin ne znata razložiti v svoji glavi, ni nobene potrebe, da se tako obnašata in po domače "kurcata" narod.

Razumel?

Še huj je, če mu ga vleče 50-letni neobriti bajker. :)

A to iz prakse pišeš, al zgolj iz teorije kot vse ostalo? trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to iz prakse pišeš, al zgolj iz teorije kot vse ostalo? trance_25_naughty.gif

Iz prakse, bumbarje, kot si ti, si neprestano podrejam ...

Bela strela ne išče tolažbe, ker ga še ni "povlekla", ampak sprašuje ali ga lahko in kako ga naj "povleče" in kake probleme lahko s tem ima. Če si njenega vprašanja ti in Justin ne znata razložiti

Ne vem, kje si videl, da kdo kakega vprašanja ni razumel. Očitno imaš težave z razumevanjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to iz prakse pišeš, al zgolj iz teorije kot vse ostalo? trance_25_naughty.gif

Samo opozoril te je ...:evilgrin:

Pridem kmalu skidaj gače. jaws.jpg

Popravljeno . Popravil X11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz prakse, bumbarje, kot si ti, si neprestano podrejam ...

Ne vem, kje si videl, da kdo kakega vprašanja ni razumel. Očitno imaš težave z razumevanjem.

S kom pa, a jih z vampom naskočiš? blink.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste kot v vrtcu :slap: Po pisanju sodeč se nam za prihodnost slovenske homo scene ni bati :D

worship.gif jupii,, Dareta za predsednika!

Sm ti moral dat +.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste kot v vrtcu :slap: Po pisanju sodeč se nam za prihodnost slovenske homo scene ni bati :D

Kajpada. Pri nas celo v "visoki družbi" velja, da ko dec reče "a bi malo povlekla", privleče na plano cevko in prašek.

Da ne bo čisto :topic: : brez izpita se lahko voziš, smeš se pa ne.

Popravljeno . Popravil lasagna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S kom pa, a jih z vampom naskočiš? blink.gif

Stari, mal preveč se ti zanimaš za take reči ... jaz sem se hecal, ti pa kr resno vzameš, zgleda ... bolano ...

Meni se zdi, da ima JB dvojno osebnost :D

Meni pa se zdi, da ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!