Skoči na vsebino

Vožnja brez izpita a kategorije


yamaha2025

Priporočene objave

Meni se zdi, da ima JB dvojno osebnost :D

Prej razcepljeno...trance_41_w00t2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari, mal preveč se ti zanimaš za take reči ... jaz sem se hecal, ti pa kr resno vzameš, zgleda ... bolano ...

šala mala tut pr men....če tebe neb mel winkiss.gif, ja s kom bi se pa kregal?trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari, mal preveč se ti zanimaš za take reči ... jaz sem se hecal, ti pa kr resno vzameš, zgleda ... bolano ...

Meni pa se zdi, da ne.

JB ti si prikrit homo. Sicer si ne upaš priznati, te pa mika, priznaj :naughty:

Pa ne sekiraj se, s tem načeloma ni nič narobe, le riti so malo bolj kosmate :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JB ti si prikrit homo. Sicer si ne upaš priznati, te pa mika, priznaj :naughty:

Pa ne sekiraj se, s tem načeloma ni nič narobe, le riti so malo bolj kosmate :grim

pa joškov tut ni blush.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

definitivno neverjetno. :blink:

nekaj uiber-ales-znalcev dlakocepi in probava dokazovati .........nekaj......... namesto da bi na tocno zastavljeno vprasanje podali odgovor. ali bili tiho, ce odgovora ne poznajo.

ampak ne, izvajati strateske manevre maskiranja lastnih (namisljenih in realnih) deficitov je lazje.

:grrr :doze:

preprican sem, da bodo tudi sami izjemno hvalezni vsakemu za enako pocetje, ko bodo sami porebovali odgovor na za njih zanimiva vprasanja.

pa naj bodo za ostale se tako butasta.

"was du nicht willst dass man dir tu´, das füg´ auch keinem anderen zu." (ker slovenske inacice tako noben ne pozna.)

ampak smeha pa je, smeha. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

definitivno neverjetno. :blink:

nekaj uiber-ales-znalcev dlakocepi in probava dokazovati .........nekaj......... namesto da bi na tocno zastavljeno vprasanje podali odgovor. ali bili tiho, ce odgovora ne poznajo.

ampak ne, izvajati strateske manevre maskiranja lastnih (namisljenih in realnih) deficitov je lazje.

:grrr :doze:

preprican sem, da bodo tudi sami izjemno hvalezni vsakemu za enako pocetje, ko bodo sami porebovali odgovor na za njih zanimiva vprasanja.

pa naj bodo za ostale se tako butasta.

"was du nicht willst dass man dir tu´, das füg´ auch keinem anderen zu." (ker slovenske inacice tako noben ne pozna.)

ampak smeha pa je, smeha. :grim

v Sloveniji smo, tako da piši slovensko...

in ja zelo težko je uporabiti prevajalnik....

pa tolk o temu kdo pametuje :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v Sloveniji smo, tako da piši slovensko...

in ja zelo težko je uporabiti prevajalnik....

pa tolk o temu kdo pametuje :whistle: :whistle: :whistle:

Er ist so blöd, das er das nicht versteht . :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Va fan cullo, che ne razmem nić!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj se mi zdi, da smetite temo. Pa že tako in tako ni nič pametnega napisanega, kot sam kreg...

ma kdo je pa tebe kej vprašu? smetiš ti, pejt se raj z biciklom vozt...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Er ist so blöd, das er das nicht versteht . :whistle:

Neumni so tvoji starši ker so te takega na svet spravili.

Razumem jaz dobro pa si misli kar češ....

zdaj pa še tebi ena porcija...pa uporabljaj google če ti bo kaj pomagalo...no vsaj okvirno sliko boš dobil ;)

Tu eres un idiota, porque tu piensas que eres el único que habla una lengua extranjera.

Pa lep dan ti želim ;) in čestitam na tvoji nemščini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da te rešim tega antikrista v tebi :rolleyes:

exorcizamus te, omnis immundus spiritus, omnis satanica potestas, omnis incursio infernalis adversari, omnis legio, omnis congregatio et secta diabolica, in nomine et virtute domini nostri Jesu Christi, eradicare et effugare a dei ecclesia, ab animabus ad imaginem dei conditis ac pretioso divini agni sanguine redemptis.

hudičevo seme :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da te rešim tega antikrista v tebi :rolleyes:

exorcizamus te, ...

hudičevo seme :P

Pfafff, evo še zmeri sem tu.:evilgrin: Princa teme, pa še rdečega povrhu se te čirule čarule ne primejo.:yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od danes naprej imam opravljeno A kategorijo in lahko se bom od sedaj vozil legalno in ne bom za večino od vas nič več neumen, brez pospravljenega podstrešja ipd...pri svojih 40 letih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od danes naprej imam opravljeno A kategorijo in lahko se bom od sedaj vozil legalno in ne bom za večino od vas nič več neumen, brez pospravljenega podstrešja ipd...pri svojih 40 letih...

Čestitam ni kej!! Lepo da se trudiš ampak mam občutek da prihaja čas ko se bomo kmalu večina več al manj vozili brez izpitov ker nam jih bodo preprosto pobral :surrender:

Verjetno da bomo lahko kmalu ob knjigico tud zarad prehitrega bicikliranja, hitre hoje in podobno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od danes naprej imam opravljeno A kategorijo in lahko se bom od sedaj vozil legalno in ne bom za večino od vas nič več neumen, brez pospravljenega podstrešja ipd...pri svojih 40 letih...

Srečno vožnjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od danes naprej imam opravljeno A kategorijo in lahko se bom od sedaj vozil legalno in ne bom za večino od vas nič več neumen, brez pospravljenega podstrešja ipd...pri svojih 40 letih...

padamo vznak

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predstavljam si da je mašina padla v znak!

post-13449-0-13590000-1306825664_thumb.jpg

Talna označba ali portret Mašine k je padla v znak???

Talna označba. Mašine bi bilo čez cel pas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!