Skoči na vsebino

IV. Slončkova ringaraja oz. MAMUTOVANJE 2012


Dr_Jakob

Priporočene objave

Tud jest sem že nazaj, pa v nočni že tud :) Lepo je bilo spoznati slončke :yea1:

Je bla pa vožnja navzol :kva2: uffff....zvozu sem pa :P

Danes sem si prvič zaželel da bi imel lažji motor :grim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo tud jaz počastila obisk v petek na Slončkovi ringaraji ( hvala Moniki in Maticu :004 ...) in Janez123 se strinjam takega enkratnega dogodka res ni za zamudit... Dr Jakob le tako naprej :worship:

Ups, pa vsem tistim norcem,ki so prespali v šotorih hvala za orehovec, srbski šnopc ala rakijo,borovničke.... Mateja upam,da ti ni bilo dolgčas ponoč :rolleyes:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj pa sva s kolegom iz štajerske prišla zelo blizu slončkov,a naju je malce zanašalo, tako da sva obrnila... Gregor, evo dokaz

post-30177-0-62540500-1329649571_thumb.jpg

post-30177-0-43348100-1329649926_thumb.jpg

post-30177-0-34474900-1329649949_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj pa sva s kolegom iz štajerske prišla zelo blizu slončkov,a naju je malce zanašalo, tako da sva obrnila... Gregor, evo dokaz

Joj poklicala bi gor, pa bi vaju pršli s prikolco iskat. Včeri nas je blo velik gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hi,

Bilo je odlično,carsko,full hudo pa še bol full hudo :kva2: .Enih par fotk bom dodal za poskušino.Iz prve (moje) roke povem da se je na slončkov plac pripeljalo 28 motociklov!!! To ni kar tako! Vsem motoristom,ki ste prispeli na plac z motorjem vsaka čast!!! Ostali ste pussyi!

LPM

Popravljeno . Popravil marcc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA QWA PA SOBOTA ? SE PA ZNAJD SAM, ANE !? če najdem,prnesem štrudl.( moj štrudl !!! )

štrudl bil je dober ! :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hi,

Bilo je odlično,carsko,full hudo pa še bol full hudo :kva2: .Enih par fotk bom dodal za poskušino.Iz prve (moje) roke povem da se je na slončkov plac pripeljalo 28 motociklov!!! To ni kar tako! Vsem motoristom,ki ste prispeli na plac z motorjem vsaka čast!!! Ostali ste pussyi!

LPM

Jaz sem Pussy bilo pa je vseeno super in pridem drugo leto z mopedom.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem Pussy bilo pa je vseeno super in pridem drugo leto z mopedom.

Bambi, ne vem če si pussy, vsaj jaz ti kaj takega ne bi rekel, te je preveč skupaj :grim .

Drugače je bilo pa nepozabno, posebej na današnjo noč, ko od polnoči naprej nisem skoraj nič spal, pred polnočjo pa sploh nič :whistle: .

LP Robert

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse tiste, ki vas ni bilo na IV. Slončkovi ringaraji, imam eno skrajno pomembno obvestilo:

SLONČKOVA RINGARAJA NE OBSTAJA VEČ!

Dogodek smo v soboto popoldan namreč z vsemi častmi preimenovali v

MAMUTOVANJE!!!

post-1357-0-79522300-1329668238_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še je čas, da pohitite na Slončkovo ringarajo, ki je nikakor ne smete zamuditi. Jaka in ekipa so pripravili enkraten dogodek, ki mu v Sloveniji (pa verjetno tudi daleč naokrog) ni para. Če niste bili tam, vam tudi slike ne bodo kaj prida pomagale...

a ma kdo kak okvirček za ta rumeno tablico viŠka??? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse tiste, ki vas ni bilo na IV. Slončkovi ringaraji, imam eno skrajno pomembno obvestilo:

SLONČKOVA RINGARAJA NE OBSTAJA VEČ!

Dogodek smo v soboto popoldan namreč z vsemi častmi preimenovali v

MAMUTOVANJE!!!

Kje bo drugo leto? :drunk:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Namen imamo ostati na trenutni lokaciji.Dokler bo dopuščalo število udeležencev in koliko časa nas bo prenašal lastnik zemljišča.Tako da naslednje leto 100% in še naslednje.......Imamo se namen na tej lokaciji zasidrati.

LPM

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj poklicala bi gor, pa bi vaju pršli s prikolco iskat. Včeri nas je blo velik gor.

Sj je bila možnost,da naloži Gregor motor na prikolico ,a kaj ko sm mogla v službo ob 16... Itak pa se bolj splača,da enkrat tvegam in drugo leto prespim med mamuti... :lol:

Marcc si tist mulc, ki upa,da bo njegova trojne dobila?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Logotip je delno povzet po prejšnjem (guma).

Mamutka v notranjosti je narisala nihče drug kot naša THE Cufa!!!

Popravljeno . Popravil Dr_Jakob
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Umetnica51 ,jah bomo vidli kako sm se izkazu.Mulc? :) Hmm predn nisi vedla koliko sm star si se čisto drugače menla zmano a ne .) :D .

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala organizatorjem in udeležencem za prijetno "mamutovanje". :OK:

(slike so naložene v albumu - http://www.motosvet.....php?cid=1-2874)

Kot vedno znaš v objektiv najti vse tisto, zaradi česar so Elefanti, Slončki in Mamuti nekaj blazno posebnega. To je zelo težko izraziti z besedami. Na vprašanje: "Kaj pa gor delate?" jim bom poslal kar link do tvojega albuma. Kapo dol. :notworthy:

Popravljeno . Popravil Dr_Jakob
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!