Skoči na vsebino

IV. Slončkova ringaraja oz. MAMUTOVANJE 2012


Dr_Jakob

Priporočene objave

Zanima me, kako lahko na svoje poste pristiskaš., da ti je všeč??????? :BUA: :BUA:

Mogoče zato, ker se dobro blago samo hvali ;)? Pa brez zamere, tudi jaz ne pritiskam na svoje poste :grrr , da so mi všeč.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, kako lahko na svoje poste pristiskaš., da ti je všeč??????? :BUA: :BUA:

Ker se cel svet vrti okoli mene, zato.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole ograjo bo pa treba za drug let zrihtat, če bodo Slončki ringarajali na istmu placu...

post-570-0-23640900-1328513988_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:SS

AAA, že vem zakaj ti je slabo. Ugotovil si, kako si mičken v primerjavi z mano, kajneda? Lej, sej nimaš občutka manjvrednosti, naj te pomirim. ti si manjvreden

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam eno ringaraja vprašanje...

na kovčku in nosilcu zanj piše, da je max nosilnost 10kg...

zanima me, za kolikorat oziroma koliko ste že vi prekoračili to dovoljeno maso?

koliko je bila vaša maksimalna masa kovčka, katero so nosilci in kovček uspešno preživeli?

dovoljeno obremenitev presežeš skora vedno, posebno če imaš givijeve nosilce za kufer:

npr:

teža kufra maxia e55 je 4.59kg

nosilnost plate, kamor se pritrdi kufer pa je 6kg.

Se pravi, če daš v kovček eno čelado (C3 vaga 1550g) si nosilnost nosilne plošče že presegel .

Pač poleg nosilnosti kovčka moraš gledat še nosilnost nosilca za kovček.

In to da givi napiše da je nosilnost kovčka 10kg, nosilca pa 6 kg je kar mal hecno.

No, tako je po papirjih, v resnici pa nabešemo v kovček kolkor gre, pa pol je na kovčku še

tisti roštilj, da lahko še na kufer naložiš polno robe. In če vse to pade dol - se ne moreš nikomu pritožit ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam je pa tale Marcel hecen možakar... Je v avtu izjavil, da računa, da se bomo od Trojan peljali direktno gor in to brez ustavljanja...)))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam je pa tale Marcel hecen možakar... Je v avtu izjavil, da računa, da se bomo od Trojan peljali direktno gor in to brez ustavljanja.. .)))

Ja, se še zdej smejem :D No, ne smejem... KROHOTAM!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene je pa zmotilo, da nisi imel klinov zabitih :lol1:

Bi šlo talno ogrevanje v franže, potem bi pa res lahko imel dokaj realno testiranje šotora, ko bi bilo vse pomrznjeno :lol1:.

LP Robert

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hi,

js bi šel v eni furi iz Trojan pa do gor :) . Se bom pa drugim prilagodil.

ELO dej mi povej enmalo lasnosti šotora.Teža,velikost,vzdržljivost,....zgleda mi full alpinističen...Kline pa kmalo dobiš,ti garantiram da ti bodo štriki pocrkal preden se bo klin vdal ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hi,

js bi šel v eni furi iz Trojan pa do gor

HAHA; Spet jih pokaš, stari!!! Mwahahahaha, skor sm s stola dol padu. SF, tole bo še smešno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12.2.2012 okrog 18h se rilčkarji dobimo na Trojanah, spijemo kak kofe in se zmenimo za slončkarski fujtr, poberemo dnar, spijemo kak kofe, pojemo kakega sTrojana in odpeketamo domov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12.2.2012 okrog 18h se rilčkarji dobimo na Trojanah, spijemo kak kofe in se zmenimo za slončkarski fujtr, poberemo dnar, spijemo kak kofe, pojemo kakega sTrojana in odpeketamo domov.

uh, še dobr da imam velk ekran, da lahk preberem .... a se pride z motorji?

(sicer bo že mal mraz za na motor - tako da ne vem če bom še spadal med rilčkarje)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uh, še dobr da imam velk ekran, da lahk preberem .... a se pride z motorji?

(sicer bo že mal mraz za na motor - tako da ne vem če bom še spadal med rilčkarje)

V nedeljo bo samo "sestanek", tko da po želji. Kamot prideš z motorjem. Jst bom še videl, neki blazno napovedujejo spet sneg... mogoče pa ne bo tko hudo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem tudi za to, da se na poti s trojan na slončke vmes kaj ustavimo in malo pogrejemo na izpuhu, cilindru,...

marcc, šotor ima naslednje podatke: število oseb: 3 Zunanja višina: 125 Vodni stolpec - zunanji/tla (mm): 4000/8000 Vrsta palic: Aluminij Masa (g): 4400 Mera zloženo (cm): 19 x 60

čau

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!