Skoči na vsebino

IV. Slončkova ringaraja oz. MAMUTOVANJE 2012


Dr_Jakob

Priporočene objave

Pol pa upam da bo šlo po planu :grim .

Sam tolk te še enkrat opominjam: Počasi še enkrat preberi prvo stran, kjer so navodila. Ker se moraš res zavedat, da na slončke ne moreš prit na finto: "kar bo pa bo". Oprema je NUJNA!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa naj jaz pridem (če.. .), ko je moped pozimi takoooo velik...? :smoke:

kolikor vem ne boš edini z varo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tu sem naredil približni seznam reči, ki jih nucam za slončkovanje. Ni treba, da vsi vlečete s seboj vse napisano, je pa to okvirno to, kar nucate. Kar je označeno z rdečo je skrajna nuja.

oprema.doc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kolk sta vidva pridna no ... mogoč bi lohk te nasvete že računala? :P :P :P

Kako to misliš, "bi lohk"?? Sej je že itak uradna tarifa: 1 nasvet => 1 štamprle.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako to misliš, "bi lohk"?? Sej je že itak uradna tarifa: 1 nasvet => 1 štamprle.

"Ata Slonček" od kod le tebi ideja o podloženih gumijastih škornih ?? :whistle::hmm:

(spominjam se enega v "gumijastih" leta 1993 na Elefantentreffen !) :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Ata Slonček" od kod le tebi ideja o podloženih gumijastih škornih ?? :whistle::hmm:

(spominjam se enega v "gumijastih" leta 1993 na Elefantentreffen !) :naughty:

NE PRIZNAM NIČ! Vse je moja ideja! (pšššt, da bom bolj pameten izpadu, nooo!!)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

berem oni spisek, pa sem se ustavil pri čeladi...

a za na dogodek rabimo kakšno posebno čelado ali je na spisku tista, v kateri bomo itak imeli betico na poti gor??

jaz se bom jutri v službi zmenil z direktorjem, pa da bi imel v četrtek in petek dopust, pa da na lokaciji pripravimo vse potrebno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

berem oni spisek, pa sem se ustavil pri čeladi...

a za na dogodek rabimo kakšno posebno čelado ali je na spisku tista, v kateri bomo itak imeli betico na poti gor??

Basolutno moraš imet posebno čelado, narejeno iz posušenih deviških kožic slonic. Ni druge.

jaz se bom jutri v službi zmenil z direktorjem, pa da bi imel v četrtek in petek dopust, pa da na lokaciji pripravimo vse potrebno.

Zmeni se za petek, v četrtek bomo samo popoldne mal gor skočili pa vse poštimali. Nimamo kaj en cel dan gor počet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POZOR!

na četrti strani navodil kako do nas pri zadnji sliki piše tole:

"Ko pridete do tega križišča zavijete levo.

Takoj po zavoju imate na levi še en »avtobusno postajališče – barako«

ta vikend je prišlo do spremembe in se je »avtobusnem postajališču – baraki« takoj po zavoju na levi strani zgodilo podrtje...

baraka, ki je na sliki še vedno ostaja...

verjamem pa, da boste s pomočjo postavljenih znakov vseeno našli... "cenc-elo" smerokazi so zakon, vam rečem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm si tt zrihtal dopust za v petek :)

dobr si se to spomnu..jst morm pa že u četrtek po malci ure koristit... :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes grem gledat agregat, kalorifer, mini radiator pa diamantno pilico za nohtke.

Razmisljam tudi o male zepnem tv-ju ali DVD predvajalniku, da mi v spalni vreci ne bo dolgcas s samim seboj...

Mikrovalovne ne bom vzel, je malce prevelika, pa ne bo prostora za laptop, ipad in ostalo multimedijo...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes grem gledat agregat, kalorifer, mini radiator pa diamantno pilico za nohtke.

Razmisljam tudi o male zepnem tv-ju ali DVD predvajalniku, da mi v spalni vreci ne bo dolgcas s samim seboj...

Mikrovalovne ne bom vzel, je malce prevelika, pa ne bo prostora za laptop, ipad in ostalo multimedijo...

Benti, a lahko pol vsaj laptop vzames, da bomo prek neta igrce špilal, dej noooo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne ma ma ne ma neee. ma vi niste normalni. Ne se sekirat, če to jez rečem. ampak majke mi, vi niste normalni. de bi zdej, pr minus 6 in vetru mogu z garaže uzet motor. . . .no fakin wey no wej. zmešani ste 200Km/h

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bo kdo v dolgi noči imel potrbe mu bom lahko posodil dvd od Emmanuelle ali pa kaj pikantnega od Illone Staller...

pravi moški kot so thumper, trebor & co se sigurno s solzami v očeh spominjajo teh remek del!

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne ma ma ne ma neee. ma vi niste normalni. Ne se sekirat, če to jez rečem. ampak majke mi, vi niste normalni. de bi zdej, pr minus 6 in vetru mogu z garaže uzet motor. . . .no fakin wey no wej. zmešani ste 200Km/h

Kako to misliš minus 6 ??? Gor je minus 15 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!