Skoči na vsebino

IV. Slončkova ringaraja oz. MAMUTOVANJE 2012


Dr_Jakob

Priporočene objave

Mene jutri ne bo, ker imam pametnejše delo :yawn: .

LP Robert

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me datumi malo :l_01: . Zima je, in se mi že blede od vsega hudega :BUA:

LP R

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda sem potrpežljiv :) A ne zgledam ;)

noup....ti zgledaš velik .... nč brez ustavlajna ... a mislš de je moj apnček reinkarnacija f-16

de bi ga kr u luft tankal?

V nedeljo bo samo "sestanek", tko da po želji. Kamot prideš z motorjem. Jst bom še videl, neki blazno napovedujejo spet sneg... mogoče pa ne bo tko hudo...

eh sam oblublajo ta sneg ...jst pa nimam v okolici nikjer za gumo sprobat ...

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh sam oblublajo ta sneg ...jst pa nimam v okolici nikjer za gumo sprobat ...

Pridi v Celje, pri nas je spet zapadlo... no, ene 2 cm :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr nas je zdej nova porcija prišla,tm okol 10 cm :) .še 1m pa bom vesel.Včeraj bil na slončkovem placu....snega je za skrajno silo,boljš kot nč.Upam da ga bo še zapadlo...Da bom zadovoln ga more bit minimalno 1m :);) .Potem bomo pa rovčkarji :)

Popravljeno . Popravil marcc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha, za letošnjo Slončkovo ringarajo lahko GARANTIRAM, da ne bojo spet Slončki med zvončki :bum: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej pa eno resno vprašanje! Obstaja kakšna realna možnost se na novo lokacijo pripeljat z motorjem??? In katera je najboljša pot do lokacije?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej pa eno resno vprašanje! Obstaja kakšna realna možnost se na novo lokacijo pripeljat z motorjem??? In katera je najboljša pot do lokacije?

Jaz grem gor z APN6, ker ne vem kakšne bodo razmere in mi je škoda metat R1 po tleh. Tomos je manj občutljiv, pa še nesem ga lahko, če bo potrebno :grim .

Tu imaš še pot iz Vitanj do slončkovga placa: http://maps.google.s...mra=ls&t=h&z=13 , do tja boš pa znal priti, ne :P ?

LP Robert

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej pa eno resno vprašanje! Obstaja kakšna realna možnost se na novo lokacijo pripeljat z motorjem??? In katera je najboljša pot do lokacije?

zbor v petek med 9,30 in 10,00 na trojanah pr krofh ... štart ko se napravimo nazaj .... postanka celje in vitanje ... v vitanjah in naprej bopot markirana s smerokazi ... pa ne rumenimi ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srečno fantje, naj vam uspe vse tako kot je treba.... Lansko leto je blo res fletno sedet ob ognju v Kamniški Bistrici...

Mogoče vas pridem pozdravt za 5 minut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej pa eno resno vprašanje! Obstaja kakšna realna možnost se na novo lokacijo pripeljat z motorjem??? In katera je najboljša pot do lokacije?

Ti čist resno povem, da vsekakor. Naredili bomo/smo čisto vse, da se bo gor dalo prit z motorji, tudi sami smo se vrgli v biznis pluženja, zmenili smo se z lokalnim plugatorjem... tudi meni ni do tega, da bi svojo preljubo Futko (spet)metal po tleh.

post-1357-0-93449500-1329081597_thumb.jpg

post-1357-0-56713900-1329081607_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zbor v petek med 9,30 in 10,00 na trojanah pr krofh ... štart ko se napravimo nazaj .... postanka celje in vitanje ... v vitanjah in naprej bopot markirana s smerokazi ... pa ne rumenimi ...

Hohoho še en šaljivec!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hohoho še en šaljivec!

to zmeraj .. a ti bi pa rad rumene smerokaze al kaj??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje izgleda da bo zimska idila, kot se spodobi za ta dogodek.

Jaz sem mislil, da pridem letos za vse tri dni, pa nam je ravno Tunizijski safari pod kolesa padel v tem terminu. Dobro bo za tolažbo :P

Tko da fajn se imejte, pa da ne bo kdo zmrznu - resno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje izgleda da bo zimska idila, kot se spodobi za ta dogodek.

Jaz sem mislil, da pridem letos za vse tri dni, pa nam je ravno Tunizijski safari pod kolesa padel v tem terminu. Dobro bo za tolažbo :P

Tko da fajn se imejte, pa da ne bo kdo zmrznu - resno!

Ne prideš? SUX!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvo od dveh pluženj ceste je bilo opravljeno danes.

naslednje bo v četrtek dopoldan.

v četrtek popoldan se bo izvedlo tudi posipavanje, tako da prihod z motorjem zagotovo ne bo predstavljal misije nemogoče.

slončkova snežna plaža v opoldanskem času:

20120213213019_part1.jpeg

http://www.motosvet.com/album/images/2008/680/20120213213019_part1.jpeg

in slončkova plaža pred mrakom, ob 17:30

20120213213020_part2.jpeg

http://www.motosvet.com/album/images/2008/680/20120213213020_part2.jpeg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!