Skoči na vsebino

Motor za daljše relacije v dvoje


Sorty

Priporočene objave

Če ti Trejser noče trest sta samo dve možnosti: al je s tem primerkom neki narobe, al pa ne znaš vozt....

biker77 očitno spadava v to skupino in je z nama nekaj narobe. Danes sem mimogrede videl na bencinski v reviji moto.si Tracerja na prvi strani katerega po naslovu sodeč spet zelo hvalijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U Jugi so stoenke ful hvalil, pa sem dostikrat vidu na vratih izvijač zataknjen za šipo, da ni dol padla.

mislim pa, da ne moreš primerjati današnje čase z Jugo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ahhh, na tajskem jih je 5 na hondi cub. To je isto kot rečt kiro je dobr turng avto, in bi vstrajali da more bit bmw/audi/mercedez vsaj 3.0 dizl avtomatik.

Medtem ko se jet lahko peljem do Berlina ali Amsterdama v 16 let starem avtu, 1.6 bencinar od luksuza ima avtomatsko klimo, nič tempomata al drugih stvari.

Z marsičem se da potovat odvisno je edino kako konfrotno si nekdo želi potovat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Zivjo. Sem imel namen kupiti Gsxs 1000 in so mi ga zadnjega prodali dan prej, zato ker so bili v akciji za 10.300 in jih je folk razgrabu. Za 1000-ko pa gledam predvsem zato, ker se bova vozila z zeno in se bojim, da bo 750 presvoh. Kaj mislite?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 55 minutami, Cash pravi:

Zivjo. Sem imel namen kupiti Gsxs 1000 in so mi ga zadnjega prodali dan prej, zato ker so bili v akciji za 10.300 in jih je folk razgrabu. Za 1000-ko pa gledam predvsem zato, ker se bova vozila z zeno in se bojim, da bo 750 presvoh. Kaj mislite?

nč. Prešvoh...kakor se vzame. 100konjičev bi moralo zadostovati za dva.

Ampak za 2 rabiš:

-večjo kapaciteto prtljage

-bolj udoben zadnji sedež

-enostavno nastavljanje zadnjega vzmetenje

-vsaj dovolj relacije tačka sedež

To vse prej premisli, če rabiš moped za 2 osebi.

GsxS1000F bi bil primeren, veliko bolj kot nakedi, čeprav tudi ta ni ravno pretirano komfort zadaj. Z1000SX mi je boljša izbira.

ps. nisem se poglabljal v dimenzije, je čisto možno da je 1000ka neked istih dimenzij.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zeni se najbolj dopade pac Gsxr 1000, ampak meni sportna drza, ko furam zadaj koga pac ni vsec, ker je prevec obremenjujoca... Gledal sem ze Z900, ampak, moras za nastavitev zadnjega amortizerja na servis, kar je zelo skregano z logiko in nima kljucnega zame TRC-ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Cash pravi:

Kaj nimata GSXS 1000 in GSXS 1000 F istega gestela in vse isto, razen spredaj namesto streetfighter luci pac oklep?

F ima samo dodan oklep, drugo je vse isto...kupi namest 1x 1000 - 2 x 750 ku bom jst :) 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Cash pravi:

Zeni se najbolj dopade pac Gsxr 1000, ampak meni sportna drza, ko furam zadaj koga pac ni vsec, ker je prevec obremenjujoca... Gledal sem ze Z900, ampak, moras za nastavitev zadnjega amortizerja na servis, kar je zelo skregano z logiko in nima kljucnega zame TRC-ja

Žena že ve ker je dober moped. :naughty:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...še moje skromno mnenje:

...mislim, da se niti na gsxs 750 , niti 1000 ženka ne bo počutla kaj preveč komfortno.

Zadnji sedež je močno dvignjen in nagnjen naprej. Rezervoarja ne bo dosegla za držat, ker voznik sedi pokončno..zadaj se pa tudi nima kam prijet.

...moja se dosti lepše pelje na GSXR...:P

...vsaj ona tko pravi...:D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gsx s750 se mi ne zdi primeren za dva, pa ne zaradi moči, ampak položaja sedeža. Jaz se raje vozim sam :)

Drugače se pa še kar vozimo.. 

IMG_20181023_200224.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 minutes ago, KARMEN1 said:

Niti Z900 se mi ne zdi primeren za dva...........

Slikni zadnjo klopco, pa jo objavi. Men se z900 zdi u bistvu enosed. Izleta na tisti zaplatki ne prvoscem nobenmu. Za gsxs1000 in 1000f bi si skor upal trdit da ima f malo vecji zadnji stol. Sm precej gledal nakede za dva, pa jih u bistvu ni vec. En redkih sodobnih nakedov, ki ima solidn stol in rocaje za sopotnico je shiver900. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, KARMEN1 pravi:

Niti Z900 se mi ne zdi primeren za dva...........

Zakaj bi bil pa primeren za dva, če je pa nejkid? Pa saj so nejkidi u osnovi zdizajnirani za solo, tisti našpičeni zadki so bolj za mini torbo kot pa sovoznika. Tudi če nekdo namontira ogromen kufer zadaj, pa stranske torbe to ni isto kot pri potovalnem motorju...

Je pa en tip naked motorjev, ki ima malenkost bolj prijazen sedež za sovoznika. Moderna klasika (pa nisem ziher, če se jih sploh lahko uvršča med nejkide). Guzzi V7, Triumph Bonneville, Kawasaki W800...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer smo zašli malo iz teme, v glavnem GSX 750  ni za 2 osebi, sem že napisal zakaj, naslednji splošni problem je poleg malega sedeža ni niti enega mesta kamor bi se sopotnik/sopotnica lahko prijel. Kar je zelo pomemben podatek, namreč 50% mojih voženj je v dvoje in čeprav ima GT zadaj držalo so bile skozi pripombe, da hoče oprijem pri strani, kot ima SX. In verjamem, pri daljših vožnjah rabi sopotnik nek normalen oprijem, da ne trpi preveč. Da ne govorim o kakem adrenalinskem polaganju med Karlobagom in Starigradom.

Če se ne motim pa verjetno obstaja tudi tema "motor za 2 osebi" ali kaj podobnega, da ne bomo tule smetili.

 

pred 4 urami, KARMEN1 pravi:

Niti Z900 se mi ne zdi primeren za dva...........

niti pod razno.

aja pa komentar moje je bil po 14km skupne vožnje:

ti se kr sam vozi, pol riti mi visi čez, prijet se nimam kam. Jaz sem pa pizdil zarad guncanja, oziroma ker nisem mogel zategniti zadnje vzmeti.

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Kugelschreiber pravi:

. Men se z900 zdi u bistvu enosed. . 

Iz kafica do postle so se tudi na pokritem zadnjem sedezu peljale...:ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, krucymucy pravi:

BMW K1600GT(L)

Harley Davidson Electra glide

Honda goldwing

Nekaj jih je ... 

jp in vsi nekedi, kot je možak omenil. Saj je lepo povedal, da so mu všeč nageci...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

jp in vsi nekedi, kot je možak omenil. Saj je lepo povedal, da so mu všeč nageci...

ninđa brez maske :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

19 minutes ago, DAMI34 said:

jp in vsi nekedi, kot je možak omenil. Saj je lepo povedal, da so mu všeč nageci...

Nejkeda za dva ni. Ste mu ze povedali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, maus pravi:

ninđa brez maske :huh:

caku sm tole :lol1:

sm slišu da drug let vodiš RR šolo :whistle:

 

na mt-10 baje pašejo zadnje tačke od tracerja, sedež je pa še zmer bolj za eno barbiko kt pa kj druzga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, krucymucy said:

Nejkeda za dva ni. Ste mu ze povedali.

Pa so bli, do nedavnega. R1200r recmo, odlicn naked za dva. Speed triple 995, Se prej je bil  x11, pa oldi goldiji, cb1300,  xjr, gsx1400, zrx 1200. Pa,je segment crknil. Tako kot srednje hudi st motorji, ala sprint st, Futura, cbr1100, thunder ace, VTR1000f...zdej so in suv pa suv/kaoSM....u glavnem, ko smo bli mi mladi, je blo bols hehehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!