Skoči na vsebino

Spet nove višje kazni.


daneb

Priporočene objave

"FUKI SE" država pogoltna, Kresalka, Zajc, žlender itd in vsi sorodni butli.....trance_41_w00t2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"FUKI SE" država pogoltna, Kresalka, Zajc, žlender itd in vsi sorodni butli.....trance_41_w00t2.gif

:lol1::kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

že dolg se nism tko narežu ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi pobiranje kazni kaj pomagalo naši zavoženi gospodasrki situaciji, bi ne oporekal.

Vendar VSAKDO, ki le malo ve ali celo obvlada osnove osnovnošolskega računstva, lahko takoj na pamet izračuna, da so te kazni pljunek v morje - kot rečemo "u narodu" in ne pomenijo dobesedno nič v celotni sliki zavožene gospodarske situacije.

če ma policist bruto-bruto plače 2500 € lahko to pokasira ( če dela počasi in vmes zabušava ) v pol ure - na pravem inkasantskem mestu ... 5 x 500€ = 2500 € ... in potem lahko pljuva do konca meseca ...

s temi kaznimi se obračajo veliki denarji ...

proračuna pa itak ne more nič rešiti tudi če bi slovenija našla stoletne zaloge nafte ...bi se že našli tapravi , ki bi vzeli kredite na zaloge..parkratno vrednost ...

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ma policist bruto-bruto plače 2500 € lahko to pokasira ( če dela počasi in vmes zabušava ) v pol ure - na pravem inkasantskem mestu ... 5 x 500€ = 2500 € ... in potem lahko pljuva do konca meseca ...

s temi kaznimi se obračajo veliki denarji ...

proračuna pa itak ne more nič rešiti tudi če bi slovenija našla stoletne zaloge nafte ...bi se že našli tapravi , ki bi vzeli kredite na zaloge..parkratno vrednost ...

Policist ima, glede na plačilne razrede, na uč bruto od 1300 do 2000€, odvisno od delovne dobe in napredovanj.

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

proračuna pa itak ne more nič rešiti tudi če bi slovenija našla stoletne zaloge nafte ...bi se že našli tapravi , ki bi vzeli kredite na zaloge..parkratno vrednost ...

In če komu še vedno ni jasno, zaradi česa denarja v proračunu ni (poleg kraj in okoriščanja, seveda), si obvezno preberite TOLE.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za tebe nedeljskega voznika z klobukom je tako vseeno

:grim

Hahahaaahahaaahahahaaa

Ne sodi vseh po svojem očku.

:naughty:

Jaz bi samo v nedeljo res težko naredil tedenskih

5.000 do 6.000 km, kot sem jih delal do pred kratkim.

S klobukom ali brez.

Za mojo kilometrino pa bi ti, dejtece drago,

(verjetno) potrebovalo 13 svojih celotnih življenj.

Veš, jaz sem delal že 20 let po 1.000 in več km/dan,

ko je tebe tvoj očka šele izdeloval.

:pos:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"FUKI SE" država pogoltna, Kresalka, Zajc, žlender itd in vsi sorodni butli.....trance_41_w00t2.gif

Un zgoraj ti je reku, da 50% gre v občinski proračun direkt ... torej se pejt pizdit svojim občinskim veljakom tut ...

s temi kaznimi se obračajo veliki denarji ...

Niti ne tolk zlo veliki ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Un zgoraj ti je reku, da 50% gre v občinski proračun direkt ... torej se pejt pizdit svojim občinskim veljakom tut ...

Niti ne tolk zlo veliki ...

popravljam: "FUKI SE" država pogoltna, Kresalka, Zajc, žlender itd in vsi sorodni butli.....trance_41_w00t2.gif +j.b.+občinski veljaki in vsi, ki sem jih pozabil našteti.!!!

a bo vredu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahahaaahahaaahahahaaa

Ne sodi vseh po svojem očku.

:naughty:

Jaz bi samo v nedeljo res težko naredil tedenskih

5.000 do 6.000 km, kot sem jih delal do pred kratkim.

S klobukom ali brez.

Za mojo kilometrino pa bi ti, dejtece drago,

(verjetno) potrebovalo 13 svojih celotnih življenj.

Veš, jaz sem delal že 20 let po 1.000 in več km/dan,

ko je tebe tvoj očka šele izdeloval.

:pos:

hvala bogu da mi foter ni kamijodjija :naughty:

aja detece drago dela 100.000 km letno.... tak da zracunaj ce ti kalkulator potegne tako dalec kolikor bi jih v 13 celotnih zivljenjih naredil

primerjava nemske kazni.....

oglejte nemške kazni za prekoračitev hitrosti:

innerhalb geschlossener Ortschaften (gilt auch für 30 km-Zone !)

bis 10 km/h 15,- EUR , 11-15 km/h 25,- EUR

16-20 km/h 35,- EUR, 21-25 km/h 80,- EUR, 1 Punkt

26-30 km/h 100,- EUR, 3 Punkte

31-40 km/h 160,- EUR, 3 Punkte, 1 Monat Fahrverbot

51-60 km/h 280,- EUR, 4 Punkte, 2 Monate Fahrverbot

über 70 km/h 680,- EUR, 4 Punkte, 3 Monate Fahrverbot

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala bogu da mi foter ni kamijodjija :naughty:

aja detece drago dela 100.000 km letno.... tak da zracunaj ce ti kalkulator potegne tako dalec kolikor bi jih v 13 celotnih zivljenjih naredil

primerjava nemske kazni.....

oglejte nemške kazni za prekoračitev hitrosti:

innerhalb geschlossener Ortschaften (gilt auch für 30 km-Zone !)

bis 10 km/h 15,- EUR , 11-15 km/h 25,- EUR

16-20 km/h 35,- EUR, 21-25 km/h 80,- EUR, 1 Punkt

26-30 km/h 100,- EUR, 3 Punkte

31-40 km/h 160,- EUR, 3 Punkte, 1 Monat Fahrverbot

51-60 km/h 280,- EUR, 4 Punkte, 2 Monate Fahrverbot

über 70 km/h 680,- EUR, 4 Punkte, 3 Monate Fahrverbot

če boš pa še njihove plače gor nalimu, bom pa zajokal trance_25_naughty.gif

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hiltonovo objavo sem posredoval Alešu Zalarju in Katarini Kresal na Twitterju ... me baš zanima odgovor ... Zna pa biti, da bosta prišla sem nabirat "pike". :) Seveda upam, da sta dobrodošla, hehe :)

Popravljeno . Popravil JustinBieber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hiltonovo objavo sem posredoval Alešu Zalarju in Katarini Kresal na Twitterju ... me baš zanima odgovor ... Zna pa biti, da bosta prišla sem nabirat "pike". :) Seveda upam, da sta dobrodošla, hehe :)

Tudi mojo lahko posreduješ !! da weš!!!trance_41_w00t2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je sploh potrebno še kaj komentirat? Predlagam, da se zberemo motoristi in napovemo skupinsko vožnjo po vseh avtocestah s hitrostjo 80 km/h. Isto zadevo ponovimo na regionalkah, kjer izven naselij vozimo 60 km/h, v naseljih pa 40 km/h. Poleg vsega bi to bilo še prijetno druženje in medsebojno spoznavanje, ogledali bi si pa tudi marsikateri kotiček naše vedno "bolj priljubljene" državice.

Drugače pa menim, da so se z novimi kaznimi ustrelili v koleno. Nikakor z visokimi zneski ne more biti "zaslužka", saj je takšnih kršiteljev premalo. Bolje izpade tisti nemški primer, kjer z nizkimi kaznimi konstantno in na dolgi rok polniš blagajno. Enako je z DAVKI.

Lahko mi zaplenijo avto in vzamejo izpit. Pa kaj? Hodit znam, s kolesom pa se še tudi nisem pozabil vozit. Na koncu koncev mi pa ostane še več denarja. Se bomo pa premikali po "črnogorsko", bo vsaj manj stresno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je sploh potrebno še kaj komentirat? Predlagam, da se zberemo motoristi in napovemo skupinsko vožnjo po vseh avtocestah s hitrostjo 80 km/h. Isto zadevo ponovimo na regionalkah, kjer izven naselij vozimo 60 km/h, v naseljih pa 40 km/h. Poleg vsega bi to bilo še prijetno druženje in medsebojno spoznavanje, ogledali bi si pa tudi marsikateri kotiček naše vedno "bolj priljubljene" državice.

Ja bravo, dajmo se boriti proti državi tako, da maltretiramo nič hudega sluteče sodržavljane, ki so krivi tega, da so ta dan in to uro hoteli potovati po cesti, ki smo si jo mi izbrali za protest... glare.gif

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja bravo, dajmo se boriti proti državi tako, da maltretiramo nič hudega sluteče sodržavljane, ki so krivi tega, da so ta dan in to uro hoteli potovati po cesti, ki smo si jo mi izbrali za protest... glare.gif

tale je pa mal hecna; kako pa nej bi pokazal grupno nestrinjanje s sistemom in državo po tvoje?

da se vozmo sam po Murglah kjer je največ "glavanov"?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mojo lahko posreduješ !! da weš!!!trance_41_w00t2.gif

Pravzaprav sem ravno tvojo ;)

BTW:

Complete Guide to Speed Limits and Speeding Fines for Europe

http://www.logitravel.com/blog/english/2008/06/04/complete-guide-to-speed-limits-and-speeding-fines-for-europe.aspx

Talking Sense on Speed - A campaign from Autocar Magazine

and the RAC Foundation

http://www.safespeed.org.uk/tsos.html

Novo čtivo :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale je pa mal hecna; kako pa nej bi pokazal grupno nestrinjanje s sistemom in državo po tvoje?

da se vozmo sam po Murglah kjer je največ "glavanov"?

Jezik, da bi povedal, kaj te moti, je pa verjetno muca papala ...

aja, če že razmišljaš, kako najbolj zagreniti lajf vsem drugim, predlagam kako biokemično bombo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, če že razmišljaš, kako najbolj zagreniti lajf vsem drugim, predlagam kako biokemično bombo ...

ti si pa res monstrum mastrmajnd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jezik, da bi povedal, kaj te moti, je pa verjetno muca papala ...

in če govoriš, govoriš, vpiješ, pa nben nč ne sliš? probaš na drug način, ane? ja, ti-ti kamionarji v Franciji k so štrajkal je cela obstala, svoje so pa dobil, bi v nsprotnem primeru to iztržl? vidš, problem slovencelstva je ravno v tem, men neki ne odgovarja, teb je pa vseen in? jst vpijem, teb je pa kul; spremeni se itak nč, premakne pa še manj. in tko z vsako stvarjo;

Popravljeno . Popravil hajoktejn
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jezik, da bi povedal, kaj te moti, je pa verjetno muca papala ...

in če govoriš, govoriš, vpiješ, pa nben nč ne sliš? probaš na drug način, ane?

Me zanima, kje se je kaj govorilo, vpilo? Zaenkrat samo drkarije na forumih ... ko sem lani, ko se je zakonodaja začela sprejemati, opozarjal, da se to dogaja, ni nihče prav zelo trznil ...

Trznilo se je šele sedaj, ko so mediji začeli strašiti z odvzemi, pikami, kaznimi ...

Sori, od "zaznave problema" naslednji korak ne more biti kar takoj stavka - in to taka, v kateri najebejo praktično ljudje, ki so na istem nivoju, kot ti ...

Začeti je treba postopek, katerega možen izid je tudi štrajk, ampak zaželeno je, da se že pred tem stvari uredijo - potom dialoga in argumentacije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me zanima, kje se je kaj govorilo, vpilo? Zaenkrat samo drkarije na forumih ... ko sem lani, ko se je zakonodaja začela sprejemati, opozarjal, da se to dogaja, ni nihče prav zelo trznil ...

Trznilo se je šele sedaj, ko so mediji začeli strašiti z odvzemi, pikami, kaznimi ...

Sori, od "zaznave problema" naslednji korak ne more biti kar takoj stavka - in to taka, v kateri najebejo praktično ljudje, ki so na istem nivoju, kot ti ...

Začeti je treba postopek, katerega možen izid je tudi štrajk, ampak zaželeno je, da se že pred tem stvari uredijo - potom dialoga in argumentacije.

ne jemlji vsega dobesedno; maš "moč" v medijih pa nisi nč dosegu, kaj nej pa "obični" človk doseže?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!