Skoči na vsebino

Videl sem maxiscooterja ....


Blond

Priporočene objave

  • 4 tedne pozneje...

Že nekajkrat sem na Zadobrovški opazil MP3ja, voznik ima črno rumene rokavice, ga mogoče kdo pozna?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Že nekajkrat sem na Zadobrovški opazil MP3ja, voznik ima črno rumene rokavice, ga mogoče kdo pozna?

Hm, jaz sem z Zadobrovške, zraven Vrtička, vozim črn Executive.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam sem šel prejšni teden sprobat Satelisa v Koper, huda zadeva za 3500. eur, vse ok Narjenih je imel tip 6000 km. Sicer mi ni jasno kje je dobil žig od pooblaščenega servisa, ker ti več ne obstajajo prav tako tudi ne uvoznik. Ravno iz teh razlogov se nisem odločil za nakup. Problem ni v mašini problem bi nastal pri ostalih delih od peugeoja. Skoda da dobrega motorja pri nas več ne prodajajo in zastopajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo. Ja sploh ni slaba tema. Midva sva že zelo blizu do nakupa še enga skuterja in sicer mp3 300, da moji nebo treba delat še izpita za A. Včeraj sva šla po domačih trebanjskih vinskih goricah, potem sva pa potegnila še do Ivančne in nazaj grede srečava tud ene dva lokalca na MP3ju - a sta morda na forumu???

Rdeč MP3... se išče. ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Videl MP3 na Passo Resia. Brko. Zadeve letijo ni kaj.

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta vikend prekrižaril del Italije in SLO obalo,del Hrvaške,naklepal 1670km, srečal na naši strani veliko maxsistov in ni ga zlodja nekateri niti ne odzdravijo !!!

Popravljeno . Popravil x raider
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes popoldan sem pri Trojanah srečal dvojico na burgmanu v opremi s kombinacijo rdeče. Peljala sta se v smeri proti Ljubljani jaz pa proti Celju. Kdo bi lahko to bil? Ali Posavc ali Milan 2011 ali pa kdo tretji? Lp Boštjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes popoldan sem pri Trojanah srečal dvojico na burgmanu v opremi s kombinacijo rdeče. Peljala sta se v smeri proti Ljubljani jaz pa proti Celju. Kdo bi lahko to bil? Ali Posavc ali Milan 2011 ali pa kdo tretji? Lp Boštjan

Ne ni bil Posavc.

Posavc s soprogo je na dopustu v toplicah na Hrvaškem. Zato se tudi ne moreva udeležiti vožnje na Koralpe ali raftinga, čeprav bi se zelo rada.

Vsem udeležencem želiva srečno vožnjo in prijetno druženje.

Maxi pozdrav vsem.

Popravljeno . Popravil Posavc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ni bil Posavc.

Posavc s soprogo je na dopustu v toplicah na Hrvaškem. Zato se tudi ne moreva udeležiti vožnje na Koralpe ali raftinga, čeprav bi se zelo rada.

Vsem udeležencem želiva srečno vožnjo in prijetno druženje.

Maxi pozdrav vsem.

Sorry! Tako na hitro se mi je zazdelo, da bi lahko bila vidva. Hvala za pozdrave in imejta se skrajno lepo še naprej na dopustu.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo. Ja sploh ni slaba tema. Midva sva že zelo blizu do nakupa še enga skuterja in sicer mp3 300, da moji nebo treba delat še izpita za A. Včeraj sva šla po domačih trebanjskih vinskih goricah, potem sva pa potegnila še do Ivančne in nazaj grede srečava tud ene dva lokalca na MP3ju - a sta morda na forumu???

Rdeč MP3... se išče. ;)

če še nisi kupu mp3 300 ti predlagam, da vzameš 400 bolj potegne in na daljše fure lepše vozi, ker ima večji navor od 300ke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes popoldan sem pri Trojanah srečal dvojico na burgmanu v opremi s kombinacijo rdeče. Peljala sta se v smeri proti Ljubljani jaz pa proti Celju. Kdo bi lahko to bil? Ali Posavc ali Milan 2011 ali pa kdo tretji? Lp Boštjan

Bil sem jaz in moja žena na poti proti Poreču, včeraj zvečer pa sva se vrnila domov. Danes sem imel že prvi dan službe. Vsem, ki še imate prosto pa želim obilo užitkov in varnih poti z motorji. Popravljeno . Popravil Milan2011
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil sem jaz in moja žena na poti proti Poreču, včeraj zvečer pa sva se vrnila domov. Danes sem imel že prvi dan službe. Vsem, ki še imate prosto pa želim obilo užitkov in varnih poti z motorji.

Vidiš, da sem kar zadel, da so to naši. Samo dve možnosti sta bile. Lepo startajta v službi, mi jo bomo pa v sredo mahnili spet ma potep. Če imata voljo se pridružita @x raiderju, @pelikanu in meni z ženo. Lp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidiš, da sem kar zadel, da so to naši. Samo dve možnosti sta bile. Lepo startajta v službi, mi jo bomo pa v sredo mahnili spet ma potep. Če imata voljo se pridružita @x raiderju, @pelikanu in meni z ženo. Lp

Mi je žal, vendar imam jutri službo. Zrihtal sem vam lepo vreme in se imejte kar se da lepo!

Lep Maxi pozdrav vsem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!