Skoči na vsebino

Legendarni športni avtomobili


david125

Priporočene objave

+ 037 pa quattro pa s1 pa manta 400 pa ascona 400 pa ford rs 200 pa petka maxi turbo pa peugeot 205 in pa seveda lancia delta s4 in pol mislm d je grupa b popolna...mogoče sm še kj pozabu

http://en.wikipedia.org/wiki/Group_B - poglejte si še linke drugih strani...nekatere slikce so zlo zanimive, pa tud velik podatkv se izve ;)

no ja...sej jih je blo več, sm tile so ostal v spominu poznavalcem...drugi niso velik vplival na zgodovino

Khmmm :yawn: :yawn: ; in ti si ta poznavalec al kako? Malo poguglaj, kateri avtomobili so spreminjali zgodovino, pa boš videl da ti jih ogroooooooooomno manjka :whistle: .

Plymouth Road Runner....

IPB Slika

....ter seveda legendarni Dodge Charger :evilgrin:

IPB Slika

Big MF machines, YEAH :yea1: ;

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislu sm na zgodovino takratnega rally-ja --> grupe b

seveda pa so na celotno zgodovino vplivali mnogi drugi :)

oz. lahko rečemo d je vsaka znamka po svoje vplivala na zgodovino in razvoj .)

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Avto, katerega ste vsi spregledali, pa po mojem tudi spada med legende :

Lancia Fulvia Coupe 1'3 HF Rally

V šestdesetih letih zmagovalec premnogih relijev, pa tudi na cesti se ga je dalo videti.

post-8423-1168298331.jpg

post-8423-1168298358.jpg

post-8423-1168298379.jpg

post-8423-1168298405.jpg

post-8423-1168298423.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

This is what I am Talking about...

Bodte pozorni na zvok ko prihaja(sam turbo pa roots), ku gre mimo pa sam še rori :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaki zvoki :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Turbo plus Supercharger(zato piska oz. brenči)

kako je šele to v živo slišat...

Pridte k nam, GHD Ilirska Bistrca, obvezno na en počasen ovinek... To so taki pospeški vn iz tistega second gear 180 degree ovinka :OK:

Alpa M3 z Judd V8 formula mašino :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zame je car Porsche 911. Še danes ga delajo v le malo spremenjeni obliki.

Mene pa to moti...

Vsakega Porscheja ki vidš, svetla(lepa) izjema je Carrera GT(pa še tle se niso mogli spomnt enga mal drgačnega imena), so enaki... Al je boxter(ki mimo grede ne gre nikamor :blink: , sem se vozu zraven...)

Tudi novi Cayman(bravo za povsem novo ime) je praktično isti kot vsi ostali, le manjši...

Meni ni :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Turbo plus Supercharger(zato piska oz. brenči)

kako je šele to v živo slišat...

Pridte k nam, GHD Ilirska Bistrca, obvezno na en počasen ovinek... To so taki pospeški vn iz tistega second gear 180 degree ovinka :OK:

Alpa M3 z Judd V8 formula mašino :eek:

jap...sm biu v Petrol ovinku, lansko leto...morm rečt d je res nepozabno...upam d bo letos še hujš k naj bi blo Evropsko gor :OK: komi čakam

sam k ga pa Bruno piči mim :blink: :doze: čeprov mi je bol všeč zvok delte HF, tisto ko zažvižga blow off :evilgrin:

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa to moti...

Vsakega Porscheja ki vidš, svetla(lepa) izjema je Carrera GT(pa še tle se niso mogli spomnt enga mal drgačnega imena), so enaki... Al je boxter(ki mimo grede ne gre nikamor :blink: , sem se vozu zraven...)

Tudi novi Cayman(bravo za povsem novo ime) je praktično isti kot vsi ostali, le manjši...

Meni ni :grrr

Mogoče pa je prav v prepoznavnosti štos. Sto ljudi, sto čudi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim hehe po celem dnevu (biu sm namreč gor od ogrevanja pa vse do konca) te že kr mau glava boli :blink:

on topic: ka pa talele mantica :naughty: mau bi si blo videe za pogledat :grim dela konkurenco lancii s4 :naughty: hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim hehe po celem dnevu (biu sm namreč gor od ogrevanja pa vse do konca) te že kr mau glava boli :blink:

on topic: ka pa talele mantica :naughty: mau bi si blo videe za pogledat :grim dela konkurenco lancii s4 :naughty: hehe

Zakaj pa ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem no, TVR bi biu kr eksot...recimo no d je legendaren...zame je...

TVR Sagaris :worship:

post-12378-1169319941_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!