Skoči na vsebino

Legendarni športni avtomobili


david125

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

:fight2: ej a ma kdo fotko od fiat 850 sport cupe ,to je bil spet en 903 ccm ,k je bogato nažgal golfa 1100 enko DAJ GOR SLIKO ČE MA KDO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Legendarna Lancia S4 iz grupe B (ki so jo ukinili, zaradi prenevarnih in premocnih avtomobilov)

Ta je bla res Huda pa na sploh grupa B ,mislim pa ,da je bil Taivonen tazaden k se je ubil z njo na dirki (zgoru je not) , če se ne motim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Avtomobili so imeli po tudi 600-800 konjev odvisno od nastavitev. Baje da je Audi pripravljal 1000 konjsko verzijo.

Ne pa danes 300 konjev :?

Ta je bla res Huda pa na sploh grupa B ,mislim pa ,da je bil Taivonen tazaden k se je ubil z njo na dirki (zgoru je not) , če se ne motim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je bil pa najbolj zaželjen legendarni športni avtomobil, ko smo leta 91 naredili izpit za B kategorijo. Renault 5 GT Turbo.

Dva sošolca sta nabavila zadevo. Lahek avtomobilček, 140 KM, ubitačni pospeški. Ni blo $$$$ za vzdrževanje, itak so bili pa vsi, ki so se takrat prodajali že najmanj parkrat sesuti.

Sem naredil mal krogov z njim, pa me prvi pogon ni prepričal. Avto čist podkrmarjen - brez veze.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:fight2: ej a ma kdo fotko od fiat 850 sport cupe ,to je bil spet en 903 ccm ,k je bogato nažgal golfa 1100  enko  DAJ GOR SLIKO ČE MA KDO

mislš tole

post-8779-1129720692_thumb.jpg

post-8779-1129720702.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

po novem je veliki odvetnik Mirko Senica lastnik Aston Martina DB 9 vreden slabih 200000 eur je pa eno leto star :eek:

matr kwa poj jaz delam k se u Yugecu furam :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po novem je veliki odvetnik Mirko Senica lastnik Aston Martina DB 9 vreden slabih 200000 eur je pa eno leto star :eek:

matr kwa poj jaz delam k se u Yugecu furam :zzz:

Odgovor :) :

Očitno nekaj delaš narobe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po novem je veliki odvetnik Mirko Senica lastnik Aston Martina DB 9 vreden slabih 200000 eur je pa eno leto star :eek:

Glede na to, da sva bila z gospodom Senico več kot deset let soseda in so ga zmeraj zanimali moji motorji, bo verjetno padel kak krog z Astonom :naughty: :naughty: :naughty:

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da sva bila z gospodom Senico več kot deset let soseda in so ga zmeraj zanimali moji motorji, bo verjetno padel kak krog z Astonom :naughty: :naughty: :naughty:

Tadej

men se pa zdi da ga je nabavil bolj za lovljenje ženskih ritk :grim

pa čuje se da ga fantki tud zanimajo :hmm:

zato le pelji se ampak pazi na ritko :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!