Skoči na vsebino

Ducati 1199 Panigale


BIZIXXX

Priporočene objave

ti si tko fu....n kt jest :D

:P sam enkrat se živi :yes: bova mogla en group test naredit GS/Morini/1098/1199 da vidva kaj so največja jajca :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:P sam enkrat se živi :yes: bova mogla en group test naredit GS/Morini/1098/1199 da vidva kaj so največja jajca :lol:

sej si že naredu vrstni red :D

od najmanjših do največjih :D

Popravljeno . Popravil biker77
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

morm rect da je to eden izmed redkih motorckov k me je u milanu navdusu. zadnji konec so res nardil tak da kapo dol, ok spredi bi jst mogoce umes prekinla luc,oz dala plastiko da pride do stika ne da je par mm lufta umes...ampak to so spet relativne zelje posameznika.

kapo dol, prvi ducati k mi je res usec...pa se tak fletno se na njem sedi :D (na ja, se je usaj splacal u vrsti stat da si se lah ucicu gor:P)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cene niso še čist definirane, osnovni cca 18000€ , Panigale S pa cca 22000€.

Nekaj se šušlja o ceni 19190 € za osnovni model. Kakorkoli, res veliko, sploh če upoštevam, da brez drugih loncev - Izpuha ne gre ( Termignoni paket 2700+, Akrapovič pa itak še dobrega jurčka več). Pa racing tačke (da si nastaviš željeno pozicijo), in na koncu pride precej zajeten kup evrov. Verjetno tudi ta, tako kot predhodni model ne bo imel nastavljivega stabilizatorja krmila, ta je za malo bolj dinamično vožnjo skoraj obvezen, pa še tu odšteješ 400€. Ja, supr ne :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj se šušlja o ceni 19190 € za osnovni model. Kakorkoli, res veliko, sploh če upoštevam, da brez drugih loncev - Izpuha ne gre ( Termignoni paket 2700+, Akrapovič pa itak še dobrega jurčka več). Pa racing tačke (da si nastaviš željeno pozicijo), in na koncu pride precej zajeten kup evrov. Verjetno tudi ta, tako kot predhodni model ne bo imel nastavljivega stabilizatorja krmila, ta je za malo bolj dinamično vožnjo skoraj obvezen, pa še tu odšteješ 400€. Ja, supr ne :-)

Ja fak ti si pa še v slabšem položaju k Bizi, k ti boš mogu pa še eno garažo zravn za 1199 kupt k je tastara že polna motorjev :P :P :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja fak ti si pa še v slabšem položaju k Bizi, k ti boš mogu pa še eno garažo zravn za 1199 kupt k je tastara že polna motorjev :P :P :D :D

Poznam enga tipa, ki v Guncljah poseduje en ogromen kompleks z pripadajočimi stavbami, ki jih oddaja za poslovne namene, kot tudi za garaže. Se bom nanj obrnil, mogoče me on rešil iz te zagate :smoke:

Popravljeno . Popravil rot
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa je z novim slovenskim uvoznikom (vem da je to podjetje Motorist d.o.o.)? Sem hotel malo poškiliti na njihovo spletno stran, te pa nikakor nisem mogel najti (pa sem dokaj vešč pri googlanju).

Sej jim ni treba imet profil na Facebook pa Twiter pa še ostalih "socialnih omrežjih", samo spletno stran bi pa res lahko imeli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huda :)

!

Kaj ti je najbolj všeč na 1199?

Troy: se zmeri ma dva cilindra ;) ;)

Popravljeno . Popravil T
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Armatura Ducatija 1199 v funkciji. Končno prikazovalnik prestav, ne bo treba štet prestav na koncu Grobniških ravnic :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Znane so tudi cene Motosvetovega motocikla leta 2012 za slovenski trg:

1199 - 18.990,00 EUR

1199 ABS - 19.990,00 EUR

1199 S - 23.600,00 EUR

1199 S ABS - 24.600,00 EUR

1199 TRICOLORE - 28.600,00 EUR

Zdaj pa šparat :P

Popravljeno . Popravil BIZIXXX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Končno prikazovalnik prestav ... :P

Hola mojster,

oz prjatu Bizi, ne bit hud, ampak vedno mi gre na smeh ko se kdo pohvali, da je "njegov" motorček dobil/ima prikazovalnik prestav... Suzuki ga je imel namreč že pred skor 40 leti, leta 1972 ;)

drugač pa kul zgleda tale Panigale, upam da se ga bo dalo kje sprobat ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster,

oz prjatu Bizi, ne bit hud, ampak vedno mi gre na smeh ko se kdo pohvali, da je "njegov" motorček dobil/ima prikazovalnik prestav... Suzuki ga je imel namreč že pred skor 40 leti, leta 1972 ;)

drugač pa kul zgleda tale Panigale, upam da se ga bo dalo kje sprobat ;)

Živjo,

ah kje si mi najdu zdej GT550 cvajtakta iz muzeja, k ma res tale indikator gor :yes: ampak vmes so mel pa ene 30 let pavze, preden so jih spet začel gor dajat,ne :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm..a honda ga je že montirala? k drgač je edina še brez se mi zdi..

cbr 100 rr 2012 ga je končno dobila. Mali cbrjki pa ne privoščijo niti lučke za menjavo? (shift light), kaj šele da bi se na kak prikazovalnik prestav spomnili :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster Bizi,

nene, ne samo muzejski primerki :P res ga niso imeli čisto vsi njihovi modeli, ampak redkost pa ni bil: poleg GT serije so imeli indikatorje prestav tudi serije GN in GZ (kao cruiserji), pa wanklov RE5, prva štiritaktna serija GS in potem njihovi nasledniki GSX, pa Banditi, in tako vse do danes, ko jih imajo skoraj vsi modeli ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cbr 100 rr 2012 ga je končno dobila. Mali cbrjki pa ne privoščijo niti lučke za menjavo? (shift light), kaj šele da bi se na kak prikazovalnik prestav spomnili :BUA: :BUA:

Ups, tiskarški škratek mi je pojedel eno 0 pri cbr 1000.

Da ne bom čist off topic, Panigale zgleda zelo lep, če prav morem priznat, da mi srček bolj bije za 1198. Kako se pa pelje(ta) pa verjetno itak ne bom nikol vedla. :blush:

Popravljeno . Popravil svobodnaptica01
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

@Gizmo_ Poglej na prejšnjo stran kakšne oblike je sedež, po moje bo samo upala, da niso čisto vseh vibracij izničili, mogoče bi Domina na to temo kakšno rekla (zgolj in samo na podlagi nicka sem predlagal)

Je prostor za žemljico malo dvignjen pa malo prostora so za stegna naredili..... zgolj pozornost na detajle???

LP bajsi

:):D :lol:

obljubim, da poročam, ko sprobam :evilgrin:

zna bit kar zanimivo... predvsem za žensko populacijo :D

Popravljeno . Popravil domina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!