Skoči na vsebino

Nakup Avtomobila


durhmarsh

Priporočene objave

O so so

JHM - The Make - Honda Motor Co. Japan

če se vin številka pri hondi začne z jhm potem veš da je made in japan :OK:

kolikor pa se meni zdi so accorde v angliji delali od 1998-2003 potem pa so japonci spoznali da z angleži ni kruha :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj si mislte o tej alfi...

Alfa GT 1,9JTD M-JET,coupe

Letnik 2008,37000 km....črna,18 col,šp. podvozje,1900 ccm,ravnokar opravljen servis...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj si mislte o tej alfi...

Alfa GT 1,9JTD M-JET,coupe

Letnik 2008,37000 km....črna,18 col,šp. podvozje,1900 ccm,ravnokar opravljen servis...

rajši vzemi kakšni ki ni multijet ... sploh pa gt je soraj nepremičnina ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako je kei s tankanjem slabšega goriva pri teh avtih...zanima me predvsem audi a4 2003l 96kw... nemislm kurilca, ampak pač slabše gorivo od nekaterih teh privat črpalk itd.

ali se kei pozna na motorju. Eden mi je reku da bolš da ne tankam slabše gorivo ampak samo pri petrol in omw,agip itd... Drugi spet pravjo, moj gre na kurilca odlično...

Zanima me vaše mnenje kako je kei s temi avti?

Jst sem prej v golfa tankal slabo nafto( razni privatniki, kamionska itd. ) pa je predihal...kaj pa ti novejši avtomobili?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako je kei s tankanjem slabšega goriva pri teh avtih...zanima me predvsem audi a4 2003l 96kw... nemislm kurilca, ampak pač slabše gorivo od nekaterih teh privat črpalk itd.

ali se kei pozna na motorju. Eden mi je reku da bolš da ne tankam slabše gorivo ampak samo pri petrol in omw,agip itd... Drugi spet pravjo, moj gre na kurilca odlično...

Zanima me vaše mnenje kako je kei s temi avti?

Jst sem prej v golfa tankal slabo nafto( razni privatniki, kamionska itd. ) pa je predihal...kaj pa ti novejši avtomobili?

sm slišu da u audije pa VW tankajo kurilca pa ni nč narobe... u kšnga renoja pa ni dobr tankt k bo hitr kej narobe :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj je tudi tema na Motosvetu, ki govori o tankanju kurilca, pa je @isarajli1 (upam, da se ne motim) napisal, da je tudi v A6 vozil kurilca, pa ni bilo nič narobe. Torej bi tudi slabšo nafto preživel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm slišu da u audije pa VW tankajo kurilca pa ni nč narobe... u kšnga renoja pa ni dobr tankt k bo hitr kej narobe :)

V renoja lahko tankaš karkoli, pa bo vseeno 'hitr kej narobe'.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako je kei s tankanjem slabšega goriva pri teh avtih...zanima me predvsem audi a4 2003l 96kw... nemislm kurilca, ampak pač slabše gorivo od nekaterih teh privat črpalk itd.

ali se kei pozna na motorju. Eden mi je reku da bolš da ne tankam slabše gorivo ampak samo pri petrol in omw,agip itd... Drugi spet pravjo, moj gre na kurilca odlično...

Zanima me vaše mnenje kako je kei s temi avti?

Jst sem prej v golfa tankal slabo nafto( razni privatniki, kamionska itd. ) pa je predihal...kaj pa ti novejši avtomobili?

V omenjenega audia lahko tankaš na katerikoli bencinski, ali doma, gre na kurilca in na domače olje (Prežgano) preverjeno z 225.00km avto ima sedaj 425.000.

To pretiravanje da ima petrol toliko slabše gorivo, se mi zdi pa že norija.

Vsak ki mu renault crkne, krivi petrol :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP

ve kdo kaj o Volkswagen Tiguanu 2.0 TDI 4motion R-LINE DSG menjalnik, letnik 2010

Mogoče kaki testi oziroma podatki o tem konkretnem vozilu

Kake hibe itd.

Hvala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nikol ga nisem imel,po testih sodeč je v njem podobna vožnja kot v golf 5, notranjost je itak od golf +, povprečna poraba bi naj bla okoli 8 litrov...pa tud lego na cesti hvalijo. Sem pa letos na poti do morja obtičal v koloni pri +43 stopinj in edini avto ,ki je zakuhal je bil tiguan, ker sem radovedn sem šel bližje pogledat zadevo...temparatura je na števcu kazala samo 80 stopinj, raztezna posoda je počila, za čuda so ostale cevi cele....no in po nekaj besedah z lastnikom sem uvidel ,da je razočaran nad avtom, ker je imel razne probleme že od novega,sicer so mu vse porihtali na garancijo, je pa rekel : Mjesec dana vozim tiguana, deset dana golf 5 ( nadomestni avto ). Mogoče je pa naletel samo na slab primerek, ne vem.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri avtih si tako iracionalna kot jaz pri motorjih ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp

Prosim za nasvet kako je zdaj z tem 2.0 motorjem... včasih so bili baje ful proti tem motorju, da se ful kvari?

http://tiny.cc/l63a6

Prepozna kdo menjalnik, a je DSG?

Jutri tako ali tako pokličem in povprašam

Zanimam se za tega cross tourana.

še kakšeno mnenje :?

Res hvala

Nataša

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2.0TDI je bil kritičen od prve serije 2005 do nekje jeseni 2006, dve serije od treh (ne vem točno kataloške številke bloka).

Novejši so b.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odločamo se za menjavo drugega avta pri hiši. 11 let starega LEONA, (ga moram pohvalit), bi nadomestila IBIZA, letnik 2009 ali 2010. Bencinar, 1.4.

Avto je ženi pa hčerki všeč, na leto kaj več kot 10, 12 kkm itak ne bo naredu.

Torej...ima kdo izkušnje prav z tem modelom, tem letnikom?

In prosim, tisti ki mi bi radi za ta denar (8 do 10K €) predlagali BMWje, A4 in podobne kible, letnika 2005 in starejše...., ki so značilne za prodajalce marelic, čebule in česna ter paprike na tržnicah, ter z X, Y in Q v priimkih....obvoz, prosim. Ostali...hvala...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odločamo se za menjavo drugega avta pri hiši. 11 let starega LEONA, (ga moram pohvalit), bi nadomestila IBIZA, letnik 2009 ali 2010. Bencinar, 1.4.

Avto je ženi pa hčerki všeč, na leto kaj več kot 10, 12 kkm itak ne bo naredu.

Torej...ima kdo izkušnje prav z tem modelom, tem letnikom?

In prosim, tisti ki mi bi radi za ta denar (8 do 10K €) predlagali BMWje, A4 in podobne kible, letnika 2005 in starejše...., ki so značilne za prodajalce marelic, čebule in česna ter paprike na tržnicah, ter z X, Y in Q v priimkih....obvoz, prosim. Ostali...hvala...

Dej mal mi tega Leona opiš k ga prodajaš, kupujem ravno tega dizelna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ki so značilne za prodajalce marelic, čebule in česna ter paprike na tržnicah, ter z X, Y in Q v priimkih....obvoz, prosim. Ostali...hvala...

Mogoče bi na tvojem mestu pazil kaj blebetaš, saj ima večina teh ljudi prav novejšo IBIZO, zgleda da stvar paprike pač.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej mal mi tega Leona opiš k ga prodajaš, kupujem ravno tega dizelna

  • Moj je sicer bencinar, 1,6 74 KW. ja nič, brez kakšnih izreNi nek presežek dnih posegov, redni servisi in gasa. Poraba...med 7,8 in 8,3. Notri se mal pozna raba...volan je kar dosti obledel. Je sicer Wv koncern, mašina in podvozje od A4, model 99 do 04 ali golf 4, ali oktavije, tako da še deli pašejo......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče bi na tvojem mestu pazil kaj blebetaš, saj ima večina teh ljudi prav novejšo IBIZO, zgleda da stvar paprike pač.

Prav rad bi videl Azimi Aljetija, ali Enver KRASNYQIJA, ko se pripelje na tržnico v BTC z IBIZO. In kam da 200 kg paprike? Lažje v črnega A4 s zatenjenimmi stekli in širokimi feltnami, pa nek se vidi i razkoš vidi....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!