Skoči na vsebino

Nakup Avtomobila


durhmarsh

Priporočene objave

Pa še jaz vprašam, če ima kdo kake izkušnje iz prve roke......dilema je ali bmw serije ena ali audi A3 (oba z diselskim motorjem), cena je tam tam, oprema tudi.

audi. bmw ena me je zarad meni nic tebi nic samovzgiga razocarala na polni crti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem nesramen....

samo honda ni bmw :grim

sayo... mel bmw zelel audija kupil sem pa opla :grim tak da........ kam gre ta svet :ninja:

pac jaz bi audija vzel......

lepsi mi je, ker prejsna 1 ni ravno neki dizajnerski izdelek.....

ampak saj ves.. kakor komu...

lp m

ne na hondi se je ketna strgala, pi bmwju pa do samovziga prslo...se lahko rece ''sreca'' z avtomobili? :/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne na hondi se je ketna strgala, pi bmwju pa do samovziga prslo...se lahko rece ''sreca'' z avtomobili? :/

jaz pravim.. vsak prisega na svojo znamko...

eni imamo sreco z rabljenimi avtomobili.. drugi ne...

pac neko mnenje si pac ustvaris ko doloceno znamko vozis en cas.....

jaz sem z fordom naredil cirka 400.000km brez tezav..... razen tisto kar so mehaniki zjebali..

bmw 150.000 km.... z dolocenimi tezavami.... soba..... pa se to zaradi slabega goriva... turbo je bil bp....

opel 160.000 km...... brez problema......

srce mi bije za audija....... in piznam da je napaka bila da ga nisem kupil.... je pa v dolgorocnem planu......

trenutno sem zopet na oplu.. 2.o CDTI..... ecoflex...... za ta denar.... v tem segmentu.... gladko opravi z konkurenco vw, ford, honda...... bmw.... je predrag.....

ko pa bom nepremicninske zadeve uredil pa pride k bajti al 3.0 tdo quatro ali pa 535 d........

pac moje skromno mnenje....

pricakujem pa da se najde 1001 ki pac ima kontra argumente.....

lp m

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koliko pa imaš prevoženih da vem ker sta pri hiši dva bmw ja

88.000 km ma avto ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne na hondi se je ketna strgala, pi bmwju pa do samovziga prslo...se lahko rece ''sreca'' z avtomobili? :/

ufff.... to pa je smola ... meni pa že 2,5 leti / 21000km ne rata uničiti motorja na balenotu ... navkljub prenizki blokadi ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jest vem za enega BMW-ja serije 3, 318d, letnik 08, pri katerem je bilo potrebno menjati ketno ter šponar in to pri okoli 80k km. Sicer je bilo to bolj preventivno, ampak vseeno... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem za izkušnje, mnenja, nasvete.....trenutno oči bl mečem po audijih (če ne druzga jih je vsaj nekaj, ker med 3vratnimi bemficami ni glih izbire)......nazadnje bo pa itak kmal pomlad pa poletje pa bom ugotovila, da avta sploh ne rabim in kupila dučeta :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri 3 vratnem bodi pozorna na velikost vrat, so precej velika, prag je širok,... zna bit zoprno pri parkiranju na kakšnem ozkem parkirišču.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za opozorilo, je pa res da je 3vratni malo krajši, kar mi bolj paše.......no ja bom pa čez režo bolj lezla, da ne bom zbutala vsega okol po parkingu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

al je kdo tukaj sposoben izbrskati podatke o tem vozilu ki je uvoženo iz italije prosim

evo podatke o prvi registraciji .

Država: Italija Datum: 05.04.2004 Prometno dovoljenje: A001539G004 Registrska oznaka: CL096SA

Popravljeno . Popravil bna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!