Skoči na vsebino

Nakup Avtomobila


durhmarsh

Priporočene objave

Subaru impreya ali še raje Lancer evo

eh če maš toliko denarja potem nissan gtr .... obvezno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Glede na to, da imamo namesto Policajev inkasante, kvaliteta cest je na podnu (podobno tudi s kulturo voznikov) ti priporočam tole:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar za javne ceste ne igra neke vloge. Len je za agresivce. Za normalne ljudi je večina motorjev povsem zadovoljivih, da se pripeljejo s točke A na točko B.

Igra ko moras pred vsako klancino poseci po menjalniku. razen ce vozis prestavo nizje in trpis ob hrupu. :)

jah, naviti turbodizli. je treba skoz žagat po menjalniku kot na kaki dvotaktni kroski :)

konec koncev pa to se vedno predstavlja polovico obratov. kot recimo 3000-6000 rpm pri bencinarjih. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

konec koncev pa to se vedno predstavlja polovico obratov. kot recimo 3000-6000 rpm pri bencinarjih. :)

večina - povprečnih /povprečno dosegljivih- dizlov ima še zmeraj res uporabnih samo 1200/1400 obratov ker pri manjših motorjih ni pravega /dovolj velikega navora ..in če hočeš malo bolj hitro peljati roka ne gre z menjalnika .. pri bencinarju pa lahko vozim od ovinka do ovinka brez prestavljanja - od 45 do 95 km/h v drugi ...moj od 4000 do 6900 obr/min vleče kot norc.. tudi odzivnost je pri bencinarju večja ..

se pa strinjam da je hrupa pri starejših bencinarjih več kot pri bolje izoliranih dizlih ...

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za max. 6 mesecev/ max do 5.000km moram prijatelju, ki prihaja iz tujine za uporabo med njegovim bivanjem v SLO priskrbet en avto. Pogoji (po prioriteti) so:

1.) klima

2.) 5 vrat

3.) čim lažja ponovna prodaja ob ne-pretirani izgubi vrednosti

Iščem nekaj v rangu 2-3000k€, ni pa pogoj. Preverjanje kvalitete rabljenih avtov mi ne povzroča problemov, najbolj nesiguren sem glede točke 3.

Torej, kaj kupiti oz.česa se izogibati, da se ne bo problem avta ponovno znebit?

Za vse dobronamerne predloge že v naprej hvala, pa tudi kaki linki dotičnih vozil bodo dobrodošli :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pod točko 3. Je prvo cena, če nočeš zgubiti veliko....drgač pa priporočam Ww, Audi, pa tud kakega renoja (Scenic, Clio ) se ni teško znebit če je bencinar. Izognil bi se večjim avtom nad 2.0 benz...in manj zvenečim znamkam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za max. 6 mesecev/ max do 5.000km moram prijatelju, ki prihaja iz tujine za uporabo med njegovim bivanjem v SLO priskrbet en avto. Pogoji (po prioriteti) so:

1.) klima

2.) 5 vrat

3.) čim lažja ponovna prodaja ob ne-pretirani izgubi vrednosti

Iščem nekaj v rangu 2-3000k€, ni pa pogoj. Preverjanje kvalitete rabljenih avtov mi ne povzroča problemov, najbolj nesiguren sem glede točke 3.

Torej, kaj kupiti oz.česa se izogibati, da se ne bo problem avta ponovno znebit?

Za vse dobronamerne predloge že v naprej hvala, pa tudi kaki linki dotičnih vozil bodo dobrodošli :grim

Kolega zivi samo od preprodaje renaultovih dCi-jev, drzi se pa cliotov 1.5 dCi 80 hp (65 HP ne spravis v promet), meganov 1.5 dCi 80 in 100 HP ter meganov 1.9 dCi 120 HP. Vsak avto malo porihta (vbrizg, sminka, itd) in v roku enega tedna odkar ga da na avtonet ga ni vec pri bajti. :) Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako je sicer nisem glih ljubitel renojev...ampak sigurno in preverjeno so pa clioti najbol prodajni od 1500-3000€ sploh bencinarji...med tem ko vw audi bi se bencinarjev izogibal..pa ne zato ker bi bili slabi amak ker enostavno niso prodajni....dizli bol grejo v promet....glede na to da bi imel avto samo za 6 mesecev mislim da se bos kasnega cliota potem najhitreje znebil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je. Pri VW in Audi je tudi problem da imajo malo visjo ceno glede na letnik. Bencinarji pri teh dveh znamkah niti niso toliko popularni.

tudi sam nisem ljubitelj renaultov (prej nasprotno), ampak kljub vsemu vozim renaultovega dizla. :headbang:

Prej sem imel same forde, nisem naletel na niti eno razocaranje s tehnicnega vidika ali glede zanesljivosti, ampak prodati tega hudica je pa umetnost. Imel sem eno lepsih fiest, med cenejsimi, najboljsa oprema na avto.netu, in je trajalo dva tedna da jo je prvi clovek prisel sploh pogledat. seveda jo je eno uro kasneje tudi odpeljal. :)

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se zdijo fokusi kar okej avti za ta denar. ne vem pa, kako se to kej proda.

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce ga ne das pod ceno ga zelo tezko prodas. Tako ali tako fordi izgubljajo ceno da kar glava pece, pa sploh niso napacni avti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

toyota , honda , golf ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Clio, bencinar. To je kot pri motorjih Z750, vsak začetnik ga išče :D

Tako je...mislim da smo ti ze odgovorili... audi in vw se bencinarja neboš znebiu... pa tako ali tako so predragi glede na letnik.. dobro držijo ceno torej.

Clio ti bo piu 5-6...neka srednja moč...prodau ga boš pa najhitrej kakemu začetniku ko bo z 2k našparanega šov kupit avto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TO DA WW IN AUDI DRŽIJO CENO ,JE DOKAZ DA SO PRODAJNI AVTI. Clio se proda, je pa res da moraš bit ugoden, ker je velik konkurence.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

banda pokvarjena

vidim da si je res veliko ljudi narobe stolmačilo zadevo, prodajalec je lepo napisal da je slika simbolična, tore prodaja podoben avto ne pa isti....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!