Skoči na vsebino

Pomoč pri odločitvi za nakup motorja 125ccm


macbeth

Priporočene objave

Jaz imam tudi podoben problem, in ta je:

A ima kdo izkušnje s 125 4-takterji manj priznanih znamk, npr. hyosung, qingqi, sachs...?

Nameravam kupit enega od teh, rabljenega, ker se jih dobi precej nove za ugodno ceno, vendar me skrbi kvaliteta...

Hvala za odgovore :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hyosung ni več toliko nepriznana znamka. Ravno tako tale Sachs zgleda fletno, sem si v Ljubljani pri fakulteti za računalništvo al elektrotehniko ogledoval enega, pa zgleda solidno.

Qingqi je pa pač...kitajc. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hyosung 650 bi naj bil tisti bol problematični, za 125 nisem slišal ne vem kakšnih kritik. Sachs-a x-road pa je imel brat in bil zadvoljen, tako da tudi nimaš kaj za zgrešit, pomoje.

Prvič slišim za qingqi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je tako poceni...nekaj ni kul. :) Kok dnarja tok muzke ^^ Tak motor bi res temeljito moral pregledat.

ja sigurno je neki narobe..al je motor brez papirjeu/ukraden al je cela masina u kurcu..mogoce pa samo nujno rabi denar :D mah glede na to da se ne spoznam prevec na motorje ne bom sou niti pogledat da mi slucajno po 3 tednih ne zariba.. sej ce bi se kak moj prijatu bol spoznau na motorje bi sou malo pogledat stvar ampak sam se s tem raje ne bom ukvarjal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!