Skoči na vsebino

Nosilci navigacije RAM-Mount v Sloveniji


Priporočene objave

Maxiscooteristi pozdravljeni.

Ker smo do sedaj RAM-Mount nosilce naročali iz tujine smo se odločili, da jih spravimo v SLO.

Tako imamo od danes 1.11.2011 zastopstvo in distribucijo RAM nosilcev tudi pri nas.

Zaenkrat je na naslovu www.ram-mount.si postavljena začasna spletna stran s katalogi. Trudili pa se bomo, da v decembru postavimo spletno trgovino in bo naročanje še lažje.

Za vse informacije, pomoč in podporo pa sem vam na voljo na info@ram-mount.si ali kateremkoli drugem že znanem mailu.

LP

Blond

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maxiscooteristi pozdravljeni. Ker smo do sedaj RAM-Mount nosilce naročali iz tujine smo se odločili, da jih spravimo v SLO. Tako imamo od danes 1.11.2011 zastopstvo in distribucijo RAM nosilcev tudi pri nas. Zaenkrat je na naslovu www.ram-mount.si postavljena začasna spletna stran s katalogi. Trudili pa se bomo, da v decembru postavimo spletno trgovino in bo naročanje še lažje. Za vse informacije, pomoč in podporo pa sem vam na voljo na info@ram-mount.si ali kateremkoli drugem že znanem mailu. LP Blond

Tole je pa dobra novica.Zanima me ali se bo prodajal samo preko spleta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je pa dobra novica.Zanima me ali se bo prodajal samo preko spleta.

Zaenkrat samo preko spleta ... no tebi pripeljem na dom ;)

Se bomo pa potrudili do spomladi najti kakšno moto trgovino, ki bo pripravljena sodelovati tudi na tem področju.

Čez zimo nas čaka veliko dela.

LP

Blond

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po seznamu sem našel nosilec za moj garmin :RAM-HOL-GA21U IN in nosilec:RAM-3-238U.Sem resen kupec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po seznamu sem našel nosilec za moj garmin :RAM-HOL-GA21U IN in nosilec:RAM-3-238U.Sem resen kupec

poglej ZS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se bomo pa potrudili do spomladi najti kakšno moto trgovino, ki bo pripravljena sodelovati tudi na tem področju.

Blond, v centru SLO imaš Promotor v Drešinji vasi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

ja res je ... skrili smo se ;)

ker se z dobavitelji nismo uspeli dogovoriti za dobre pogoje smo trenutno zadevo dali na hladno.

raje ne delam kot pa delam slabo

 

ko pa bo zadeva spet aktualna pa z veseljem

 

LP
Blond

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skoda, jast sem se pa ze veselil, mi je tale nosilec za telefon res vsec, pa drugic, hvala za odgovor pa srecno

 

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut jaz nekaj rabim. Upam da se čimprej dogovorite in to tako da bomo vsi zadovoljni :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!